Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
#1

Здравейте, имам проблем с телефона- не знам на какво се дължи, но от приложението "Файлов мениджър" не се чете никакъв файл освен PDF и някои снимки, правени с този телефон. Всичко останало, което е изтеглено като Mp3, mp4, zip и т.н., както и видео от други източници, както и снимки на екрана, не се отваря! 
На какво може да се дължи? Бих се радвала, ако някой ми помогне! 
Предварително благодаря  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

С друг файлов мениджър отварят ли се?

Ако са на някаква карта памет може да е повредена и да ѝ трябва форматиране
Цитирай
#3

Не знам дали имам друг файлов мениджър, малко не съм на "ти" с тези понятия, но тези, които са изтеглени 2/3 са на вътрешната памент на телефона и тях също не ги виждам, т.е. нямат предварителен изглед нито на снимките, нито на видеата, нито на песните, нито на документите Sad
Възможно ли е да съм деинсталирала някое системно приложение, което отговаря за тях при почистването или това е невъзможно при MIUI ?
Цитирай
#4

В повечето случаи едно системно приложение може да бъде деинсталирано при наличие на root, но някои от тях могат да бъдат и просто изключени. Провери дали има такива.

 
Цитирай
#5

Добре, разбирам, обаче как да разбера какво е станало и дали ще мога да го оправя, за да мога да виждам и чувам всички файлове?
Цитирай
#6

Пробвай от настройки-приложения-файлов мениджър, отваряш съхранение и изтриваш кеш. Ако не стане пробвай този https://play.google.com/store/apps/detai...ilemanager

Huawei P30
Цитирай
#7

(2021-10-15, 08:08:35)DoryanY написа:  Пробвай от настройки-приложения-файлов мениджър, отваряш съхранение и изтриваш кеш. Ако не стане пробвай този https://play.google.com/store/apps/detai...ilemanager
На този телефон всичко е много по-сложно. Не знам къде е това "съхранение". Би ли ми подсказал стъпка по-стъпка как става? 

Добре

(2021-10-15, 11:40:57)black_swan написа:  На този телефон всичко е много по-сложно. Не знам къде е това "съхранение". Би ли ми подсказал стъпка по-стъпка как става?

(2021-10-15, 11:40:57)black_swan написа:  Стана, с намирането ми помогнаха, Слава Богу! 
МНОГОКРАТНО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩА ?ᥬ?᭄ 

Цитирай
#8

Опита с Mi File Manager по-добре: Тап

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)