Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стъклото на gt2 pro
#1

Интересно ми е дали стъклото е сапфир като при Гармин и не се надраска или е с някакво сапфирено покритие ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изказвам си моето мнение, което не претендирам да е 100% вярно, но съм изчел доста по темата, най-вече при руснаците в 4pda. Сапфир е, но не е от най-висок клас, каквото е при скъпите маркови часовници. Доста е здраво и устойчиво на надиране. При руснаците имаше снимани 2-3 часовника, които бяха надрани но се оказва, че има някакво олеофобно покритие, което с някаква паста го премахваха и стъклото ставаше перфектно, като ново. Моите впечатления са, че титаниевата рамка е по-податлива на надиране, особено по ръбовете. Иначе като цяло часовника е доста здрав. Незнам може ли да се вярва на този клип, но изгледайте го да видите, интересен е: https://www.youtube.com/watch?v=HogfrtCZw5g

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

[-] 1 потребител изказва благодарност на dtk за това мнение:
  • djsnipa
Цитирай
#3

(2021-10-18, 14:26:21)dtk написа:  Изказвам си моето мнение, което не претендирам да е 100% вярно, но съм изчел доста по темата, най-вече при руснаците в 4pda. Сапфир е, но не е от най-висок клас, каквото е при скъпите маркови часовници. Доста е здраво и устойчиво на надиране. При руснаците имаше снимани 2-3 часовника, които бяха надрани но се оказва, че има някакво олеофобно покритие, което с някаква паста го премахваха и стъклото ставаше перфектно, като ново. Моите впечатления са, че титаниевата рамка е по-податлива на надиране, особено по ръбовете. Иначе като цяло часовника е доста здрав. Незнам може ли да се вярва на този клип, но изгледайте го да видите, интересен е: https://www.youtube.com/watch?v=HogfrtCZw5g
Имате ли идея каква е тая паста или евентуално да ми пратите линк към 4pda за описание на тая процедура?
Цитирай
#4

(2021-12-21, 19:34:19)Andon0v написа:  Имате ли идея каква е тая паста или евентуално да ми пратите линк към 4pda за описание на тая процедура?
В тази тема става въпрос за PolyWatch, има и методическо ръководство за ползването на пастата - Цък

 
Цитирай
#5

Ползвал съм на тази марка Displex Glass Repair Polish,беше само една тубичка,върши работа за полиране,сега гледам че има и друг вид,с две спринцовки.

Huawei P30
Цитирай
#6

Бесен съм,, на 1 седмица е и даже не го ожулих Ами се удари в дървена каца на врата...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)