Анкета: Бихте ли се отказали от мобилния си телефон? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Напълно. Един телефон с копчета покрива всички мои нужди
8.57%
3
8.57%
Бих могъл да премина на телефон с копчета заедно с един таблет
17.14%
6
17.14%
И сега време от време си оставям смартфона вкъщи без да усещам никакъв дискомфорт от това
25.71%
9
25.71%
Шегувате ли се? Без любимия си смартфон не мога да издържа и една минута!
28.57%
10
28.57%
Друго
20.00%
7
20.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли се отказали от мобилния си телефон?
#1

[Изображение: 29f87feee311.jpg]
Бихте ли се отказали от смартфона си и за колко време?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Друго, а именно: "Шегувате ли се? Без проклетия смартфон няма да мога да мина и една минута!" Smile
Цитирай
#3

Я съм се насмартфонясъл....така че-да.
Цитирай
#4

Тц.Нема къ да са откажа.Понякога го забравям в къщи и се връщам веднага да го взема.Понякога ми идва да изхвърля картата и да изтрия вайбъра и месинджъра.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#5

Не мисля, че човек днес може да изкара и ден без телефон, прекалено сме зависи от него, а и "страха" да излезеш и да нямаш връзка със света побърква почти всички.
Цитирай
#6

За постоянно да се откажа - не, но временно примерно докато чакам наличност на еди кой си модел, а стария съм го продал през това време тогава ползвам една стара Lumia 630.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#7

Не. Мисълта да не мога да се обадя на такси или да стигна до някоя точка ми е ужас. Случвало ми се е да се заключа и телефонът ми да остане вкъщи, а навън да има порой и да имам 5 лв в джоба, котка в къщата и като цяло никого в града… Случвало ми се е и да заключвам себе си в тоалетна в заведение на другия край на Европа без хора по средата на деня,а докато някой усети, че ме няма…. Оттогава телефона винаги го стискам в ръка и винаги имам поне 35% батерия. Редовно съм със изключени известия или интернет, но без сигурността му не си се представям. Иначе като съм у нас или на някакъв ресорт,вила в планината съм го зарязвала по за два дена. В други обстоятелства абсурд.
Цитирай
#8

За планина или градски плаж съм подсигурил една Nokia 1200, в такива "екстремални" условия ми е по-покойно да съм с телефон с копчета.

 
Цитирай
#9

Ще ми бъде доста трудно да остана без смартфон в днешно време: дори и книжката ми е електронна с приложение инсталирано в телефона.

Иначе още си пазя първият телефон, който си купих с мой пари след започване на първата ми работа, а именно Сименс А52. Предполагам обаче, че батерията му е отдавна заминала.  Rolleyes

SE Neo V [Rooted] --> SG S4 [LineageOS19 Android 12] --> SG S7 Black Onyx --> Xiaomi Mi11 Lite 5G Mint Green
Цитирай
#10

Обикновените мобилни телефони с бутони, които ползвахме преди появата на смартфоните, неочаквано придобиха популярност сред младите хора в САЩ– те играят ролята на лек срещу пристрастяването към електронните джаджи.

Източник

 
Цитирай
#11

В момента в който съм някъде на почивка, дали ще е за ден или седмица, смартфона го зарязвам в стаята и го поглеждам чак само преди лягане, а през делничните работни дни, тогава задължително си е с мен постоянно.

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#12

Бихте ли се отказали от колите, за да пътувате с каруца? Бихте ли се отказали от принтера, за да пишете наръка?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#13

(2023-04-01, 13:43:27)Lupita написа:  Бихте ли се отказали от колите, за да пътувате с каруца? Бихте ли се отказали от принтера, за да пишете наръка?

Да, бих се отказал от джипа, като студент съм карал Трабант и съм имал едно от най-хубавите изживявания с него, така че бих се отказал от джипа и да подкарам Траби, относно принтера и от него бих се отказал, като бях ученик редовно си пишех истински хартиени писма с мои бивши приятелки живеещи в други градове, така че бих се отказал от принтера и да пиша на ръка с най-голямо удоволствие Smile

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#14

Щом се отказваш от джипа и принтера би ли дал координати. Аз ще ги ползвам.
Цитирай
#15

(2023-04-01, 16:18:10)Sho Gun написа:  Щом се отказваш от джипа и принтера би ли дал координати. Аз ще ги ползвам.

С удоволствие, честит 1-ви април  Cool

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)