Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 6/6 Pro - Лични впечатления и коментари

Здравейте, някой ползвал ли е преходници към 3,5мм и ако е сработвало какъв точно? Опитвам се да свържа Pixel 6 към aux буксата на колата , но уви, не успя да сработи с двата преходника при мен. Също ако се сещате за dongle , който би ми свършил работа едновременно да пускам музика в колата и да си зареждам телефона би било прекрасно Smile Благодаря предварително!

Google Pixel 6
Цитирай
Аксесоари

Хвърли едно око на този адаптер, тестван е на p4xl и си работи без проблем.
[Изображение: H68d6444cb8f24125a9b029ca08f5df19z.webp]
Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • 10Micron
Цитирай

Имаше нещо различно в адаптерите за Pixel 6. Имам 2 адаптера, работят в Samsung Note 9, Oneplus 9 Pro, Samsung S21+, Samsung Fold 4, но не и в Pixel 6 Pro.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

Използувам с Pixel 6 активен адаптер Baseus USB-C Male + 3.5mm Female Adapter L54 и съм доволен.

https://baseus.bg/%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%...dapter-l54
Цитирай

Имам питане : Защо като снимам в JPEG+RAW ....снимките в папка RAW излизат размазани или пикслелизирани....докато в JPEG са кристално ясни ..???
Благодаря
Цитирай

Изображенията направени с JPEG формат минават постобработка в процеса на снимане и могат да бъдат изобразени без да се използва специализиран софтуер, т. е. JPEG е крайният формат. Докато файловете в RAW формат съдържат сурови, необработени данни и не могат да се визуализират добре без постобработка след това. Но с приложението Lightroom Mobile може да си обработиш подходящия файл за по-добро качество. Използването на RAW формата е по-добър вариант, ако искаш повече контрол върху крайния вид на снимките си.

 
Цитирай

(2022-10-22, 22:52:00)NoMaD написа:  Изображенията направени с JPEG формат минават постобработка в процеса на снимане и могат да бъдат изобразени, без да се използва специализиран софтуер, т. е.  JPEG е крайният формат. Докато файловете в RAW формат съдържат сурови, необработени данни и не могат да се визуализират добре без постобработка след това. Но с приложението Lightroom Mobile може да си обработиш подходящия файл за по-добро качество. Използването на RAW формата е по-добър вариант, ако искаш повече контрол върху крайния вид на снимките си.

Благодарско за изчерпателния отговор, RAW формат съм ползвал на Lumia 1020 ....но там не ми трябваше приложение за да го отворя въпреки че Fantasia Painter вършеше страхотна работа върху снимките....ще пробвам Lightroom Mobile....
Цитирай

Има ли огромна разлика между 6 и 6pro?
В батерията, представянето на самия телефон, снимките?
Сравнение с Pro версията дали е орязан много? Най-много ме притеснява батерията разбира се, по-малка, но и дисплея е по-малък, та не знам.

Има оферти за до 600-700лв. в OLX сайтове, заслужава ли си? Про версията си е все още около 850 и стига до 1200 дори.

В момента съм с Pixel 3XL

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Разликите между двата модела са минимални. Pro версията предлага опресняване на дисплея 120Hz + допълнителен сензор (telephoto), разлика в серфи камерата, както и по-голяма батерия. Имаше бъгове в първите ревизии и при двата модела, но са оправени, така че за тази сума нов Pixel 6 си е добър избор.

 
Цитирай

Здравейте. Вече и аз съм собственик на един бял Pixel 6. Много е як. Но вчера не можах да платя в магазина. NFC беше включен но не се получи. Може ли да се плаща с телефона? А отдолу трите бутона могат ли да си сменят местата?
Цитирай

По принцип няма начин да не може да се плаща с телефона. Аз имах подобен проблем с един 4XL обаче беше втора употреба. Оказа се отварян и при затварянето на задния капак беше разместена пластинката, която контактува с NFC-то. Отворих, наместих и затворих и всичко си проработи. Не казвам, че е това, но при мен беше от това.
Цитирай

Сега пробвах пак и не иска. Кара ме да добавя карта в Wallet. Това Wallet нещо като Револют ли е?

Добавих картата на Револют в Wallet и всичко е точно.
Цитирай

Аз съм с 3XL и съм си плащал абсолютно без проблем винаги, но не съм бил с българска банкова карта.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Gpay вече се казва Wallet и си работи без никакъв проблем с трите ми карти Visa, телефона ми е Pixel 6 pro.

OnePlus 6 8gb/128gb A6003 
Midnight Black




Цитирай

Колеги имам едно питане.. бях днеска в магазин където имах възможноста да го разцъкам. На мен ли ми се стори или съм попаднал на кофти бройка но звука сякъш беше много тих и нищо впечатляващо..?
Като цяло прегледах темата и има доста бъгово, но някак си ми хареса телефона след всички ъпдейти може ли да се каже, че нещата се оправят ?
Цитирай

Във всички ревюта го плюха яко Пиксел 6/про,във форуми също. Много несполучлив го изкараха, но след ъпдейтите би трябвало всичко да е наред.
От друга страна, Пиксел 7 серията я хвалят много, адски много. Аз се чудех за Пиксел 6/Про,но може би ще изчакам пролетта да паднат още малко цените и ще си взема чистата 7ца.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

(2022-12-12, 15:48:31)johnterry7 написа:  Във всички ревюта го плюха яко Пиксел 6/про,във форуми също. Много несполучлив го изкараха
А,чак пък толкова да са го “плюли” не съм видял. Ползвам 6 та серия и само положителни ми са впечатленията.
Цитирай

Ами на мен ми изпаднаха няколко оферти за чистата 6ца за по 500-600лв. и се разубедих само заради ревютата. Може би проблемите са били само в началото.

Предпочитам да изчакам да падне малко цената на чистата 7ца, до тогава ще карам с 3XL

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Здравейте! Някой поръчвал ли е телефон от Buy best? Как са доставките и гаранция? Също така, 6/6 pro поддържат ли 5G в БГ? Питам, понеже мисля да взема този https://www.buybest.bg/google-pixel-6-pr...b-12gb-ram

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай

Пикселите в БГ нямат поддръжка на 5G, защото не се предлагат официално тук.

 
Цитирай

Тези са по-голями измамници и от Ситител, имай го в предвид.
Цитирай

(2022-12-18, 17:45:18)Sten_87 написа:  Здравейте! Някой поръчвал ли е телефон от Buy best? Как са доставките и гаранция? 
Препоръчвам по-добре да си го поръчаш от amazon.de - Тук

 
Цитирай

(2022-12-18, 22:15:21)NoMaD написа:  Препоръчвам по-добре да си го поръчаш от amazon.de - Тук

Благодаря! Явно ще е друг телефон от веригите тук. Не ми се чака доставка.

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай

https://ardes.bg/product/google-pixel-6-...918-302739
https://www.ozone.bg/product/smartfon-go...gb-cheren/
Ето ти от по-достоверни магазини, разбира се и по-скъпи.
В OLX също се продават.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Sten_87
Цитирай

При все, че над 5ца, са с активен екран (говорител) - да попитам и тук - има ли скрийн протектори /защитено стъкло по-скоро/ които да не стават? Т.е. да дрънчи в ухото или да връща към другия на линията ехо? Huh
 С Пиксел 5 съм.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)