Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G60
#76

Realme 8 Pro e с по-големият сензор и явно по-добра камера от Realme 7 Pro
Странно е че и двата телефона са с SD720G. Можеше поне на 8 Pro да надградят с по-производителен проц
Като гледам характеристиките на 8 Pro ми се струва, че e на нивото на Moto G60, че даже и под него.
Eдинственият сериозен плюс на Realme е Super AMOLED дисплея, но пък цена от 550лв за този телефон ми се вижда висока
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
Аксесоари
#77

Да и на мен ми се вижда висока спрямо Моторолата , но както казах камерата толкова не ме грее . Оня ден гледах кллип в тубата за ми 11 лайт и redmi note 10 pro .Ами какво да ви кажа 11-ката го отвя с неговата 64 мпкс камера . Снимките наистина му бяха перфектни и в макро режим и в обикновен режим и т.н . Така че не винаги 108 мпкс камера прави чудеса . И аз видях ,че двата модела са с еднакъв проц и мен ме озадачи това че не са надграидли , но явно фирмена полирика. На мен ми хареса на Реалмито ,че е компактно и има визия . Единствено мер смути старичкия проц , но Моторолата ми е със стар проц 630 и все още кърти без проблем соц . мрежи . А пък гледам ,че във Вивата го няма нито 8 про нито 7 про ,кето е голям минус . А там щях да го взема с гоямо намаление . Мен единствено ме спира да взема моторлата заради глупавите баджове , което трябва да сменям лаунчера , а аз искам да съм със стоковия . Бях се навил на 11 лайт , но батерията едвам изкарвала до вечерта . Реалмито ме кефи зарядното 65 вата просто за 40 мин и си готов . А аз по принцип не обичам да оставям тел да падне до нула и винаги го зареждам от 15 - 20 , тъй че за 20 мин смятай . Виждам как Реалми ще са новите Хуавей след 3 или 4 години. Смятам ,че ще достигнат техния успех . Те така Хуавей тихочко по Жапанки настъпиха в Европа и гледаш какво стана , тъй че гледам и Реалми с жапанките настъпват ,но да видим . За сега моделите им са хубави без оплаквания . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#78

Да тия пари в момента за Realme 8pro са много.По стечение на обстоятелствата като върнах 8pro в магазина трябваше да взема друг,бях се подготвил за Мото G9+ но Техмарт въобще не го предлагат.Така,че набързо(може и грешно)взех Poco X3 Pro 256/8.за 500лв.Тела е уникално бърз но софтуера след Хуавейя ме дразни.Има много силен звук и бързо зареждане(от 20 до 100 за 59мин.което в повечето случаи не ползвам)и добре държаща батерия има и лед известие. Дисплейя за мен не е достатъчно ярък, камерата лично за мен е добра.Но след един месец все още не мога да свикна не с размера му а с теглото,може би защото ползвах цели 5 години Хуавей 5,1 инча.Големият екран обаче е голям кеф.Между другото четейки коментарите на собствениците на Poco F3 май ще се окаже, че Poco X3 Pro е по добрият избор ако можеш да преглътнеш липсата на амолед екран и теглото.Има работещ сензор за близост и по добра батерия и е също толкова бърз колкото f3.
Цитирай
#79

Между другото бях един ден в Технополис да разгледаждам телите и видях нова 9 допадна ми страшно дисплея . Викам си тея пак избиха рибата с телефони . До него се кипреше г60-ката .Пуснах двата едновременно на еднакъв брайтнес и новата просто го отвя като цветове . След това пуснах и еджовете, тъй като са по висок клас - отново новата превъзхождаше по мазност цветовете . След това отидох при Шаомитата пусах тези Пкотата г/д се доблиаваха до новата - отново с еднакъв брайтнес . После отидох при по горния клас , а именни ми 11 лайт тук вече бяха доста близко цветовете , но 11-ката стоеше с една идея по бледо . После отидох до Самитата и вече бяха 1:1 с новата дори смея да твърдя ,че в някои модели бяха на нож . Наистина тоя Хуавей диспеля му е бирлянтен , но останалите неща ич не са . За 600 лв може някой да го вземе , ама за 1 к някой пиян или фен на марката .

Покотата и аз ги разглеждах като модели , но ми се сториха доста груби като визия , но на хартия са добре и хубава цена .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#80

Huawei нямат шанс вече у нас. Жалко е, защото бяха страхотни телефони.
И все още са, но без гугъл, 5G и т.н. никой няма да даде пари за тях
Преди година и аз си мислех че без гугъл може да се кара,
но се оказа че трудно се отвиква от нещо с което си свикнал и ти е удобно
Скоро ще ги продават на половина цена у нас чрез разни промоции, убеден съм
Цитирай
#81

Хора , достигнах до някакво прозрениче вчера , а именно , че от Реалме единствено става 7 про . Вчвера разгледах портфолиото и спековете на телефоните като се започне от чистата 7-ца и се стигне до 8 про единствено 7 про става за някакъв чеп , тъй като е 8 гб рам и 8 про , който е със същите параметри , но бих взел 7 про . Цената ествествно е доста височка за такъв клас , но има и риби , които биха го взели . Вчера в технополис гледам г60 както беше на 399 оп станал на 499 хаахах . Това ми мяза като олито дето го дигнаха . Викам а бе това не беше ли на 399 лв , а няма и месец е на 500 лв . Вчера бях и на телекомите и 3те предложиха ми оферти като нов клиент и 3те оператора цената  вървеше с разлика от 3 ,4 лв . Всичко е неограничено + 200 мин към евросъюза . Една хубава оферта ми извадиха на Виваком за реалме 7 с палн 34 .99 , а телефона в кеш е 110 лв . Като цяло офертата на Вивата бше най добра , тъй като прелдагат доста + бонусчета . Отделно се отказах от вземането на Реалми и се прехвърлих към доброто старо Шаоми като марка . Хареса ми  POCO F3 5G  . Като четох спековете се оказаха добре . В техонот беше около 500 лв , което си викам добре е . Обаче като отворих тук темата за модлеа и започнах да чета мнения - ами то само оплаквания . Преглърнха някъде до 40-тото мнение и продължих до края . Установих ,че тоя модел има проблеми колкото 30 годишна лада - ужас . Някои хора преглътваха проблемите макар ,че батерията държи адски малко и отделно сензора за близост мисля че го няма , или мисля че бил виртуален и като говориш не загасва още повече започнах да преглътвам от тъга Sad . Вчера дори в Телемора енда от консултантките щепе да ме бие затова че съм питал за плана толкова подробно , а то беше около 20 мин . Добре че не питах за спековете на телефоните по отделно ,че тогава щеше наистина да ме запука с шамари хахха . Та така най вероятно ще е Моторола , но все пак ще видя Шаоми какво ще изкарат , или някой друг модел . Вчера имаше един забавен момент в Технополис . Дойдоха някакви двама клиенти , които били прочели ,че предлагали нова 9 х 10 вноски без лихва 90 лв на месец . Извикаха фирмата , кяото предлагаше обаче се оказа ,че това блио в Маркета тая промоция . Още малко щяха да набият момичето ,че в рекламата , която гледали по тв-то лъжат хахах . Като дигнаха скандал викам си стига ве за тая пръчка нова 9 скандал ужас .

Другото което забравих да кажа ,че Самсунг не е лошо предложение , но там вече парата е сериозна и тоя САМОЛЕД леко ме притеснява .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#82

Ха, верно са надули цената на g60
Беше изгоден на 399лв. На 499лв не е оферта според мен
Оглеждай се в Olx за някой нов, неотварян G9 Plus
Цитирай
#83

То това остана или ако все още е го има г60 във Вивата него ще взема ,ако не излезне нещо евтино .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#84

Пичове , вчера отновво посетих технополис да разгледам  какво има и какво няма . То вече ми стана като дом , но всеки с крастата си хахах . Мернах че са пуснали на щанда едж 20 про . Преди седеше заключен на витрината , но сега го бяха пуснали на щанда , където е Моторола . Е какво да ви кажа дисплея пре спокойно може да се опише като брилянтен . Просто играх си с него около 30 мин като разцъквах менюта и т.н. , но дисплея направо ми взе акъла . Мога пре спокойно да го сравня с нова 9 като двата са еднакви при еднакъв брайтнес около 80% . Беше доста пъргав по менютата и много красив дизайн . Сега с минусите да започна . Първо цената си е доста 1300 лв за 870  5г . Второто впечетление ми направи батерията , която беше 4500 , което за този модел си е малка и този екран не мисля ,че ще кара доста . Трето и най важното зарядното едва 30 вата за 1300 лв телефон . Тези реалмита дето са по 500 лв говоря за 7 про има 65 вата , а този е едва с 30 ватово , което си е голям минус . Искаше ми се фигнър принста да е на дисплея , а не встрани , защото съм левичар и леко трудно ще ми е отварянето . Като цяло едни 300 лв надолу , ако бяха бутнали или 400 щеше да има доста почитатели заради бруталния дисплей . Забравих да спомена ,че до него беше едж 20 , който отново беше сравнен с про версията . Ами дисплея седеше една идея по блед от про версията при еднакъв брайтнес на 80 % . Не знам защо така , но цветовте не бяха толкова наситени и искрящи .

Сега чета за Реами ,че щели да пускат на гт мастера с  16 гб рам и антуту прехвърляло 1 милион точки  . Представям си какъв звяр ще е . Най вероятно ще е с 200 ватовото зарядно , което се говори ,че ще пускат и телефона за 7 минути е на 100 %

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#85

(2021-12-05, 10:14:04)fuckinggood написа:  Трето и най важното зарядното едва 30 вата за 1300 лв телефон.
Тези реалмита дето са по 500 лв говоря за 7 про има 65 вата , а този е едва с 30 ватово , което си е голям минус

Big Grin  Има и едни Айфони сега, та даже и Samsung s21 Ultra които пък изобщо нямат зарядно...
А колкото до 30 ватово зарядно, повярвай ми, повече от достатъчно е за 4500mAh батерия
На който му трябва по-бързо винаги може да си закупи такова
С 30 ватово зарядно зареждам 5000mAh батерия на Moto G9 Plus за час и малко (нещо от рода на 70 минути)
SD 870 също е добър вариант за процесор и може би е по-добре от SD 888 даже
За цената от 1300лв надали можеш да вземеш телефон с подобни характеристики
А скоро беше 1000лв на черния петък в Emag
Цитирай
#86

Моля ако може някой от собсвениците да сподели точните часове за уеббраузинг....Щото за g30 в гсмарена си пише точно,кратко и ясно-16ч05мин....което ме устройва.За 60-няма нищо още,явно резултата е срамно нисък...Някой в коментарите тук беше споменал 10часа-срамота.Такава батерия пък кара по малко от трийската.В чуждите сайтове мярнах 2-3 дни по 10 часа...
Цитирай
#87

Зависи от много фактори
Аз на G9 Plus съм правил 11ч, но съм правил и 5-6ч
Ако си на WiFi и на стабилна мрежа е едно
ако си на мобилен нет и се движиш е съвсем друго
Важно е също какви процеси ти вървят на телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • _nib_
Цитирай
#88

Здравейте,
Някой собственик на G60, може ли да види точната версия на приложението камера?
Благодаря.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#89

(2022-02-05, 21:20:35)MMJ написа:  Здравейте,
Някой собственик на G60, може ли да види точната версия на приложението камера?
Благодаря.

8.0.60.69
[-] 1 потребител изказва благодарност на basic_space за това мнение:
  • MMJ
Цитирай
#90

(2022-02-06, 10:06:05)basic_space написа:  8.0.60.69

А можеш ли да ми дадеш инсталационния файл?
Знаеш ли как?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#91

Приложението GCam ще ти свърши същата работа.

 
Цитирай
#92

Не всичко му работи и крашва, защото е порт.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#93

Здравейте, обмислям да си купя този телефон. Моля някой който го има да изкаже впечатлението си от него и да изброи какви плюсове и минуси намира. Батерията наистина ли се държи като 6000 mAh?
Цитирай
#94

За триене.
Цитирай
#95

(2022-11-11, 21:56:40)worsnop985 написа:  Здравейте, обмислям да си купя този телефон. Моля някой който го има да изкаже впечатлението си от него и да изброи какви плюсове и минуси намира. Батерията наистина ли се държи като 6000 mAh?
На 4PDA има доста мнения за въпросния модел - тук

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)