Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G60
#26

(2021-11-01, 00:21:27)solo5 написа:  Аз съм с 4 гигабайтовата версия и си има FM тунер.
Не го ползвам обаче, защото предпочитам Radio Garden, ако слушам радио
Мислех че с 6 гигабайтовата версия се различават само по обема RAM

Това приложение нямаш ли го на телефона
https://play.google.com/store/apps/detai...a.fmplayer

Ха, оказа се, че го имам стоково. Беше деактивирано и затова му липсваше иконата.
Вероятно като взех телефона и ударно деактивирах куп глупости съм цъкнал и радиото
И с GPay ми се случи същото, като тръгнах да вкарам картата си.
Май трябва да разгледам какво съм деактивирал, че може да изскочи нещо полезно :-)

Да имаш идея за какво е Android System Intelligence?
Напоследък се ъпдейтна 2 пъти от плея, но не го намирам в телефона.
Цитирай
Аксесоари
#27

Няма да сбъгяса, защото дефакто си е g9 plus с подобрения,
а той вече се доказа като читав телефон

(2021-11-01, 10:04:40)stern написа:  Да имаш идея за какво е Android System Intelligence?
Напоследък се ъпдейтна 2 пъти от плея, но не го намирам в телефона.

Доколкото чета е за Pixel телефони и се инсталира автоматично от GPlay

https://www.pcguide.com/android/guide/an...elligence/
Цитирай
#28

Ясно. Това:
Screen On Whilst Viewing – The front camera is used to detect when you’re looking at the screen, and to keep it on whilst doing so
го използвам още от G6+, Моторола му викат Умен дисплей и държи екрана включен и след времето за гасене, ако го гледаш и вършиш нещо.
Цитирай
#29

Да, умният дисплей е хубава екстра
Има го и в други телефони
Цитирай
#30

(2021-11-01, 09:49:27)fuckinggood написа:  Доста се е изписало за телефончето , което радва , но все още никой не го е купил или е постнал снимки Sad. Колкото до телефончето наистина за 400 лв си е  доста добра известиция за селдващите 2 години . Хубава камера , голяма батерия , 120 хз дисплей доста добре . Сега колко ще изтрае и дали след 5 месеца няма да сбъгяса или да сдаде багажа мен това ме притесява.С тОЛКОВА много екстри , а такава цена има съмнително нещо . Колкото до батерията наистина зарядното е малко поне да бяха пуснали 30 ватово или 33 вата при такава батерия . С тия 20 вата 100% ще подмине 2 часа . За мен единствения минус е зарядното иначе другото що годе е добре за парата .

И попитах някой дали знае за тия червени баджове в новите модели дали са пуснати или пак със сините точки се правят и искат да им купуваме лаунчерите . Ако пак е със сините точки - чефутска работа .

Ами аз го имам телефона от около две седмици.Набутан съм купих го за 450   Sad Какво те интересува ако мога ще помогна   Smile
Цитирай
#31

Ицо 3 : Интересуваме батерията как се държи , дисплея дали тия 120 хз са истински и дали може да се сравянват с другите 120 хз ,зареждането за колко време става , камерата ако може да пуснеш снимки . Питам затова ,,тъй като може и да го клъвна на черния петък и да сменя реликвата . Чета в гсм арена ,че има доста недоволни , но всеки го ползва различно .

Eто едно мнение на юзър не знам колко е истинско :


loner.0
7kp
27 Oct 2021

I have this phone for 4 months as my daily driver.
short opinion, it's performance is much worse than my old OnePlus 5t (8 GB).
cons:
It struggles a lot, 6 GB RAM is not enough anymore.
It's wi-fi antenna is weak (starts loosing signal after 10 ft).
Screen is the worst, outdoor visibility is extremely poor, viewing angles are very narrow.
Camera and Game software are weak.
It struggles to play CoD mobile, unless it is the only app installed on it.
There are so many improvements that Google needs to learn from Cyanogenmod, even after so many years of Oneplus 1
Don't buy this, only way is to go for Samsung or Asus phones, everything else is crap or pirating your data

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#32

И аз го четох това.Батерията издържа между 9-10 часа екран.За 120 hz не мога да преценя работи си добре.Зареждането на следващото ще засека за колко време зарежда.Снимки ще се пробвам да кача  Big Grin
Цитирай
#33

(2021-11-02, 13:34:03)ico_3 написа:  Батерията издържа между 9-10 часа екран

Ако не е на 120Hz би трябвало да изкара и повече
На G9+ съм правил над 11ч, но предимно на WiFi
a G60 има по-голяма батерия
Цитирай
#34

Не стана ясно дали си заслужава покупката на Motorola G60?

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

Зависи, според бюджет и с какъв телефон си бил преди това.
Според мен за парите си е супер, но ако сте с G9 Plus няма да си заслужава
защото продажбата на g9+ и покупка след това на g60 ще е с 150-200лв разлика

Аз от следващият ми телефон искам да поддържа АХ стандарта
и ако е Motorola трябва да е поне g100, макар че сензора на основната камера на g60 е по-голям
Цитирай
#36

Solo 5 аз на моята реликва мото х4 с не сменяна батерия имам всички социални мрежи и вайбър , тъй като само това ползвам за 5 дена съм правил 3 часа дисплей . Държи адски много и съм доовлен . Сега съм с него и не е мръднал . Единствената моторола направена като хората без да има никакви проблеми .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#37

Щом ти харесва и ти върши работа значи още не е дошло време да го сменяш
Аз минах от Moto Z на Moto G9 Plus и съм доволен,
макар че имам сантимент към Moto Z и му сложих нова батерия и сега го държа за резерва
Още си е актуален и може да върши работа
Цитирай
#38

Ако го вземете за 399 лв си заслужава много.
Цитирай
#39

(2021-11-03, 16:08:19)solo5 написа:  Щом ти харесва и ти върши работа значи още не е дошло време да го сменяш
Аз минах от Moto Z на Moto G9 Plus и съм доволен,
макар че имам сантимент към Moto Z и му сложих нова батерия и сега го държа за резерва
Още си е актуален и може да върши работа
Aми доволен съм . Единствено за което бих взел нов телефон е големия дисплей . Иначе рамта е достатъчна и 9 -ката не ме бърка .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#40

Големият дисплей си е благинка.
Въпреки че имам сантимент към Moto Z и в момента с новата батерия
работи като нов от магазинаq, вече ми малее екрана спрямо G9 Plus
А екрана на G60 е почти с големината на G9 Plus
Цитирай
#41

Така си е старите мотороли нямат нищо общо със сегашните . Като гледам другите модели особенно А52с 5жи всеки месец има ъпдейт . Гледам и Шаомитата и те ъпдейти само тук няма .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#42

(2021-11-06, 09:14:15)fuckinggood написа:  Така си е старите мотороли нямат нищо общо със сегашните . Като гледам другите модели особенно А52с 5жи всеки месец има ъпдейт . Гледам и Шаомитата и те ъпдейти само тук няма .
Може пък да има регулярни ъпдейти, защото все нещо е проблемно и да коригират предишни грешки, слабости в сигурността и т.н.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#43

Мото са си твърдо на 3 месечни секюрити ъпдейти заради пилене на цени според мен
Хубави телефони, но често се чака година до андроид ъпдейт
И това че G серията получава по един голя ъпдейт е кофти
Някой знае ли дали G100 ще е само с един андроид ъпдейт?
Цитирай
#44

На жена ми Motorola One Vision, закупи я с Андроид 9, сега е вече с версия 11. Доста доволна е от смартфона, който е вече на 2 години използване. Също така често получава ъпдейти.
Възможно е да зависи от чипсета и т.н.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

По-високият клас получават по 2 големи ъпдейта Андроид
Но секюрити пачовете им са на 3 месеца
Цитирай
#46

Вчера бях в Технополиса и разгледах доста телефончета в ценови клас 400 - 500 лв . Ами Покотата бяха доста добре предвид ,че са скъпи с 100 лв . Доста често идват секюрити пачове , но единственото което ме дразни е амолед екрана . Бях със Самсунг около две години и така не свикнах с Амолед екран . За повече боравене очите започват да те болят . Иначе на g60 екраа е ИПС , което е добре . Хареса ми то доста и му точа зъби на ми 11 лите 5 жи . Просто перфектен телефон от където и да погледнеш . В този клас единствено се конкурира с а52с 5 жи . Дано го бутнат на черния петк с 100 лв да стане 500 и нещо и да го грабна , ма ме съмянва .

А най дразнещото в Моторола са тия глупави сини точки , където трябва да си купиш ноеа лаунчера , тъй като той е най хубав , за да имаш баджове .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#47

Покотата са много добре, но откъм камери и екрани издишат
Иначе POCO X3 PRO 256/8 и SD860 за 540лв си е оферта трепач
Откъм камера обаче съм убеден че Moto G60 ще го сложи в малкия си джоб
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#48

(2021-11-07, 13:40:28)solo5 написа:  Покотата са много добре, но откъм камери и екрани издишат
Иначе POCO X3 PRO 256/8 и SD860 за 540лв си е оферта трепач
Откъм камера обаче съм убеден че Moto G60 ще го сложи в малкия си джоб

В интерес на истината моето поко го купих за 350 лв на три месеца закупено от Зора 8/256 ама не можаха да се разберат с компютъра ми за колелото и го продадох.Може би избързах ама шанс.Моторолата и тя има доста съчки за дялане ама ще си карам с нея батерията наистина държи много в сравнение с покото за снимките не мога да преценя покото също не снимаше лошо.
Цитирай
#49

Бях нацелил g60 да взема за жената, че старият ѝ вече издиша, а и така да има и такъв у нас и да си другаруват с g9+, обаче греда.
Женска му работа - единственото, от което се интересува е цветът. А 60-ците у нас са само в убития сив цвят. Няма го вариантът в шампанско, дори на сайта на Мото-България Angry
Май "перлената" g10 или "небесно-пастелната" g30 ще е.
Цитирай
#50

А бе камерата едно време беше важна когато излизаха флагманите . Тогава си спомням ,че s6 и g4 бяха с най хубавите камери и години наред никой не успяваше да ги бутне . Излезна Хуавей и ги бутна мисля с мейт 20 про дотогава никой не успяваше да извади хубава камера . Сега според мен камерата не е на първи план . Сега се гледа батерията , зарядното и някоя нова блъгинка . Това е моето мнение за камерите . Дали някой ще бие друг за мен това са излишни приказки .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)