Анкета: Правите ли бекъп на данни в Android? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Правя резервни копия редовно
34.78%
8
34.78%
Правя, но само за да прехвърля данните си на ново устройство/фърмуер
13.04%
3
13.04%
Не, съхранявам всичко важно в облака
30.43%
7
30.43%
Не правя, защото няма нищо ценно на смартфона си
13.04%
3
13.04%
Какво е бекъп и как се прави това?
0%
0
0%
Друго
8.70%
2
8.70%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Правите ли бекъп на данни в Android?
#1

[Изображение: 7b72714f7498.jpg]
Архивирате ли данните на смартфона си?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Само на контактите си, за да ги ползвам при нужда. Всичко останало, което има една или друга стойност се вади от телефона/компютъра и се архивира на физически външни носители. На облаци нямам доверие и за 10 стотинки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#3

И аз бях като теб, сега ползвам няколко безплатни и един платен. Видео и снимки качвам там, архивирал съм контактите в гугъл акаунта, както и бележките. Налагало ми се е да имам нужда и от двете.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#4

И аз архивирам всичко,в гугъл и в Мега.Също и на диск и отделно на лаптопа.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#5

Всичко ми е в облака на гугъл и си плащам за това. Обичам да знам, че мога да си изхвърля телефона в кофата да сложа картата в друг и да имам всичко. Снимки,бележки, контакти и тн.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 3 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • Georgi_007, jhoro, pepy1
Цитирай
#6

Всичко от което имам нужда си го пазя на външен носител, като някои неща си имам дори и на CD - те са ми от времето, когато не съм имал все още външни носители.

 
Цитирай
#7

(2021-10-21, 14:21:12)Legend написа:  Всичко ми е в облака на гугъл и си плащам за това. Обичам да знам, че мога да си изхвърля телефона в кофата да сложа картата в друг и да имам всичко. Снимки,бележки, контакти и тн.

Мога да изхвърля и апарата, и картата! Всичко се синхронизира - от облака - за секунди!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • _nib_
Цитирай
#8

Нямам абсолютно нищо ценно, освен някой друга снимка от някой почивка, но по принцип тях си ги съхранявам на сървър.
Не правим бекъп на телефон ,не се занимавам по принцип с бекъпи на телефона защото се поспрях с Root,Flash на Custom Firmware,HardReset ,ако инсталирам на ново телефона Андроида си е стабилен за което се радвам много ако, ще си взема нов телефон то тогава всичко от начало ,на ново се инсталира .
Имам закупени и бекъп програми но не ги ползвам даже вече и съм забравил как се ползват дали могат да ми допренесат улеснят работата с телефона ми.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)