Анкета: Винаги ли си купувате смартфон от една и съща марка? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, винаги си купувам устройство на един и същи бранд
22.64%
12
22.64%
Имам слабост към 1-2 марки и си избирам една от тях
13.21%
7
13.21%
Правя проучване на пазара и тогава си правя избор въз основа на резултатите
54.72%
29
54.72%
Взимам първото устройство в магазина, което ми хване окото
1.89%
1
1.89%
Друго
7.55%
4
7.55%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Винаги ли си купувате смартфон от една и съща марка?
#1

[Изображение: df29b213925c.jpg]
Винаги ли си купувате устройството си от една и съща марка?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

До сега само 2 пъти съм купувал от една марка Sony,първия и втория,след това са на различни марки, следващия щеше да е на сегашната марка  Huawei,защото съм доволен,но явно ще е друга,заради ограниченията.

Huawei P30
Цитирай
#3

Само Самсунг ползвам, нищо друго и последните два от С серията.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sashko_Trg за това мнение:
  • gazibarev, Victormihov
Цитирай
#4

Досега съм купил само 3510i Nokia -и то втора употреба. Другото са ми го подарявали.

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro, Victormihov
Цитирай
#5

Не, сменям ги. Преценявам по цена/производителност.

Sent from my M2007J3SC using Tapatalk

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай
#6

Откакто имам първия Xiaomi в Европа през 2013 така че получиха нещата, че все Xiaomi изпозлвам. С изключение на един Huawei за служебен телефон, но той винаги е бил втори телефон. Може би е време да сменя бранд, но като гледам пазара единствено може би с пиксел бих сменил Xiaomi-то.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Не съм роб на абсолятно никоя марка, всеки един следващ телефон ми е различен модел.

Nokia, Sony Ericsson, Sony, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo

Samsung не, заради Exynos
Xiaomi не, защото ми втръсна MIUI + това е доста неоптимизиран
Huawei не, защото нямат Google и е главоболие

Другите няма да ги коментирам защото бяха от първите андройди

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

Бих искал, но винаги се получавало така, че след време това, което ми е харесвало при даден бранд се затривало с актуализации след време. Което всъщност ме е и накарало да се спра на чист Android, където промяна на визията и функциите поне за мен е най-минимална.

 
Цитирай
#9

Последните 14г ползвах само Айфон и винаги за втори телефон андроид от всяка марка. От някъде половин година ползвам само Самсунг, като айфона вече ми идва доста ограничен и като цяло съм го оставил настрана.
Мисля, следващият ми телефон да е или Пиксел или отново Самсунг.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • _nib_
Цитирай
#10

От 2008 година насам ползвам BlackBerry и андроид смартфон от различни марки за втори телефон

Изпратено от моят BBB100-1 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#11

Досега не съм купувал само - Мобифон (аналогов) и Айфон.
Във времето съм купувал за поне 6 човека.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#12

Аз също не робувам на брандове. Във времето съм ползвал доста модели на различни производители. Винаги правя проучване преди да закупя нещо.
Колегата спомена за мобифоните. Цели два модела съм ползвал Big Grin

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай
#13

Нямам конкретна любима марка - ползвал съм почти всички от големите андроид производители - Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, Lenovo, Motorolа. Определям си някакъв бюджет и търся най-доброто за него, съобразно с нуждите ми.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#14

Марката няма значение, ако устройството предлага това което искам на разумна цена.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxV_pRo за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#15

гласувах с друго....
основно батери лайф ме интересува в часта си за браузване....
камерите са ама най-последното нещо което ме интересува в смартфона....
преди това са:
отключването-с пръст ли с мутра ли....
фейсове-мейсове....всички помийни ями набедени за соцЕални мрежи пък хептен....
галакси ес 4....после минах на леново пе2-една от пръвите батерии 5000mAh.....сега съм с галакси а71....
до 2-3 месеца съм запланувал поко екс3 про-8/256....
аааа щях забравя-задължително...абсолютно задължително-снапдрагон....нема ли го-пукната стотинка не струва...който и каквато и да е марка
Цитирай
#16

Винаги съм бил с HTC,даже и в момента съм с U12+.А втория ми е Iphone,от 3g до XR сега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)