Анкета: Какво е по-важно за вас: капацитета на батерията или дебелината на смартфона? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Държа батерията да е по-голяма. Джобовете на панталона ми ще издържи
44.74%
17
44.74%
Дизайнът на смартфона е по-важен. Зареждането му не е проблем
13.16%
5
13.16%
Искам невъзможното - и двете опции в едно
34.21%
13
34.21%
Друго
7.89%
3
7.89%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво е по-важно за вас: капацитета на батерията или дебелината на
#1

[Изображение: 492b90135fc6.jpg]
Какво е по-важно за вас: капацитета на батерията или дебелината на смартфона?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Истината е някъде по средата. Не ми пречи телефона да не е тънък (но и да не е Energizer Power Max P18K Pop  Big Grin ). Преклено тънки телефони също не харесвам...
Цитирай
#3

Какво значи това? От 8 да 12 мм са, тънък-дебел, не разбирам. Аз предпочитам да е тънък!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Да не е над 10 мм, може да не е с батерия 5000 mAh, и да не е голям и тежък.

Huawei P30
Цитирай
#5

Големината на батерията не винаги означава по-голяма издръжливост.
Поне за моите ръце около 1 см. дебелина на корпуса е поносимо, но по-тънки или по-дебели са неудобни за захващане и трудни за боравене, ако са прекалено дебели.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • _nib_
Цитирай
#6

По-дебел от сегашния ми телефон (8.1 мм) за мен би означавало стъпка назад. Не одобрявам тежки устройства с големи батерии 5-6 Ач.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#7

И без това не ползвам телефон без калъф, та батерията ми е приоритет и не нося шублер в джоба си.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#8

5000 мАч, след това дебелината Wink

Sent from my M2007J3SC using Tapatalk

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай
#9

+ 1 за по-голям капацитет на батерията, дебелината за мен не е от значение.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#10

Капацитета на батерията.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#11

Не се ли сещате, че малка или голяма батерия (като капацитет) е според консумацията на апарата?
Все още има доста телефони, с около 3000 mAh батерии.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#12

(2022-01-16, 01:16:52)jhoro написа:  Не се ли сещате, че малка или голяма батерия (като капацитет) е според консумацията на апарата?
 И въпреки това не отменя желанието някои да искат устройството да е с по-голяма батерия.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#13

(2022-01-16, 09:56:51)NoMaD написа:   И въпреки това не отменя желанието някои да искат  устройството да е с по-голяма батерия.

Едно време - преди цифровизацията, често се ползваха видеокамери с „касети“ (VHS и други).
Оператори те ходеха почти като „джихадиски терористи“ - с по един колан, с 4-5 батерии.
В момента има доста прилични Power Bank - с капацитет 10000mAh - 20000mAh (че и повече), които спокойно се събират в джоб.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 2 потребители изказват благодарност на jhoro за това мнение:
  • DoryanY, Victormihov
Цитирай
#14

При мен от значение за стабилен захват и удобство наа ползване е широчината - 75 мм ми е горната граница.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#15

(2022-01-16, 11:29:43)valkov2 написа:  При мен от значение за стабилен захват и удобство наа ползване е широчината - 75 мм ми е горната граница.

За захвата си има решения!
Например - нещо такова [Изображение: thumb.jpg]

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#16

(2022-01-16, 11:48:06)jhoro написа:  За захвата си има решения!
Например - нещо такова [Изображение: thumb.jpg]

Повечето калъфи с тази "екстра" са дебели и увеличават излишно габаритите. Отделно все ги закачам някъде - джобове, ципове и пр. Пробвал съм, не ми харесва.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#17

Батерията е по-важна от дебелината, дори и да е 10мм нямам проблеми, стига батерията да ме изкара целия ден без проблем.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#18

(2022-01-16, 16:33:46)valkov2 написа:  Повечето калъфи с тази "екстра" са дебели и увеличават излишно габаритите. Отделно все ги закачам някъде - джобове, ципове и пр. Пробвал съм, не ми харесва.

Пълно щастие няма!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#19

ЕС предвиждат законопроект, който oбещава отново да направи батериите лесни за подмяна или ремонт. Идеята предизвиква основно положителни реакции, като депутатите от Европейският парламент гласуваха почти единодушно новият регламент. Така ще се забрани на производителите да използват лепила и ще бъдат принудени да улеснят премахването и смяната на батериите. Очаква се правилата да влязат в сила след три години и половина, което означава началото на 2027. ЕС обаче може да удължи срока, ако производителите имат нужда от повече време.

Източник

 
Цитирай
#20

За мен - най важното е джобовете ми да са здрави !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sho Gun за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#21

(2023-06-17, 21:44:54)Sho Gun написа:  За мен - най важното  е джобовете ми да са здрави !

... и пълни!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)