Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR 3 Pro
#26

Днес и аз се сдобих с един GTR3 Pro. Имал съм GTR2, който смених с Huawei GT2, но честно казано тройката е много добър ъпгрейд. Много приятен дисплей с готини анимации. Батерията ми се струва по-слаба от на GT2, но това са впечатления само за един ден. Най-важното е, че са оправили проблема с неизписването на имена при звънене, ако телефона не е на английски. Приятно изненадан съм. Но все пак кожената каишка в комплекта е със същото супер ниско качество като на GTR2. За тия пари можеше малко да я пипнат. Поне има много други на пазара.
П.с. Мери ли при вас правилно температурата? При мен показва 32 градуса .

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
Аксесоари
#27

Toва не е стайна температура, както и не е телесна, а е такава на китката. Обикновено е около 30 градуса.
Реално е малко безмислена функция, но.. нека се опитват Smile
Цитирай
#28

Имат ли бг меню
Цитирай
#29

Не, има доста езици, но няма български, май и никога няма да има. Съобщенията и позвъняванията нямат проблем с кирилицата и се показват коректно.

Mi 11 Lite 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на stiebel за това мнение:
  • wasntmeer
Цитирай
#30

Алекса се активира, като си направите нов акаунт с държава, в която се поддържа Алекса.

Това ако някой не знае. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#31

https://www.technopolis.bg/bg/Smart-chas...K/p/530662
Излезе на брошура в Технополис. Сърби ме китката
Цитирай
#32

За спорт не мога да кажа как е.
Факт е, че си изкарвам спокойно седмица до 10 дни с всичко пуснато - пулс, стрес, спо2.

Факт е, че и циферблатите се качват супер лесно, без гимнастики. Факт е, че има и фулл аод циферблати.
И последен факт, Zepp е много по-гъвкав за къстъмизации.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • gen.taco
Цитирай
#33

Аз не съм носил часовник от близо 20г, но от доста време ме блазни мисълта. Благодарение на @emzo и suffer най- накрая се реших.
[-] 2 потребители изказват благодарност на gen.taco за това мнение:
  • emzo, suffer
Цитирай
#34

Чакаме да се похвалиш и да отговаряме на въпроси Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • gen.taco, suffer
Цитирай
#35

Аз го ползвам за спорт и ми липсват някои неща от стратоса, но спортистите залагат на Garmin и други специализирани за конкретния спорт часовници, така че тук получаваме най-големия екран, много функции, безумно много спортове, възможност за слушане на музика от часовника (дори през високоговорителя), гласов асистент, а в зависимост от региона на нашия акаунт - Алекса.
Аз го взех и защото е стилен с кожената каишка, но понякога я сменям с тази от първия ми Стратос, защото не желая да мъча оригиналната с последствията от интензивните натоварвания Smile


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • gen.taco
Цитирай
#36

Е, честит ми Amazfit GTR 3 PRO!
Като първи впечатления съм много доволен, но все пак го имам от няколко часа и още опознавам тази умна джаджа. Ще пиша, ако имам нужда от помощ.
Малко да се стопли и излизам да го тествам на бягане.
[Изображение: 8561fe4cf12ffd0746b5bf408c59cba2.jpg]
[-] 4 потребители изказват благодарност на gen.taco за това мнение:
  • Be6i4, emzo, KenLii, suffer
Цитирай
#37

Честита придобивка, със здраве да си го ползваш. И със Zepp, разбира се . Относно каишките, останаха ми няколко от хуауейа и пасват, та си ги сменям в зависимост какво съм облякъл. Кожената много не ме радва особенно, но чат пат я слагам. Пристигнаха ми от Китай и едни шаренки, та има избор. Обаче сивата много си бяга с цвета на корпуса, фаворит ми е.[Изображение: 29deec7c1748cfa4054820a298207c0b.jpg]

Mi 11 Lite 5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на stiebel за това мнение:
  • gen.taco, suffer
Цитирай
#38

Amazfaces за циферблати Wink
Цитирай
#39

(2022-03-12, 17:41:04)stiebel написа:  Честита придобивка, със здраве да си го ползваш. И със Zepp, разбира се . Относно каишките, останаха ми няколко от хуауейа и пасват, та си ги сменям в зависимост какво съм облякъл. Кожената много не ме радва особенно, но чат пат я слагам. Пристигнаха ми от Китай и едни шаренки, та има избор. Обаче сивата много си бяга с цвета на корпуса, фаворит ми е.[Изображение: 29deec7c1748cfa4054820a298207c0b.jpg]
Колега, за по-добри резултати при измерване на пулса трябва зад кокалчето да носиш часовника
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • stiebel
Цитирай
#40

Странно, въпросния бъг при мен се появи отново.

Когато часовника не е в raise to wake часови диапазон, настискане на бутоните директно отваря меню или апп.
Цитирай
#41

Даа, при мен също се появи. Ей така от нищото... Ами ще чакаме още един ъпдейт явно

Mi 11 Lite 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на stiebel за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#42

Рестарт оправя проблема.
Не ъпдейта, а рестарта от ъпдейта е оправил временно проблема.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • stiebel
Цитирай
#43

Здравейте, от около 2 седмици съм с Amazfit GTR 3 Pro. Интересува ме как се актуализира местоположението за времето, защото където и да се намирам из София, винаги стои на Iskar District. От време на време го сменя на Янгчунк (или нещо подобно на някакъв китайски град). Пускам тренировка за ходене в центъра, за да се свърже с GPS-a, но винаги си стои на Iskar District. Вкл. и изключвах блуутут, за да се актуализира, но пак същото. Добавих София, но не ми я показва по подразбиране, а трябва да я сменям ръчно. Пък и сега не мога да я изтрия.
Благодаря и хубав ден. Smile
Цитирай
#44

Зепп-а ти има ли постоянен достъп до местоположението или си го оставип с дефаултния - само, докато работи ?
Цитирай
#45

Здравей, аз направих следното (понеже скоро пътувах между пловдив и софия и исках горе-долу в реално време да виждам и на часовника какво изписва).

1. Отварям арр-а за времето на Xiaomi (не знам какъв ти е телефона, но просто там показва каквото и в Zepp) и обновявам времето.
2. Отварям Zepp, отивам на профил - устройството - Weather. Tам реално нищо не може да се пише (освен Add location)
Проверявам какво излиза на Current location И ако не е същото излизам от Zepp (затварям приложението от паметта/таск мениджъра) и го отварям наново.
При следващо отваряне вече се е обновило.

И никога не съм имал затруднения.
Понякога се бави, но в крайна сметка си взима правилната локация

И само едно уточнение.
В Пловдив, в най-южниата част ме засича в Брани поле и поради тази причина избягвам да отварям арр-а за времето или Zepp-profile-device-weather, за да не ми го смени Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#46

Благодаря, за отговорите. Местоположението на Зепп е разрешено във всички случаи. Ще пробвам предложението на suffer. Телефона ми е редми 9. Може би ще се получи.
   
Цитирай
#47

Веднага ще ти кажа защо не се получава. Защото в глобалния ром на регион България е забранено автоматичното локализиране по мрежата(както и на регион, която и да е държава в ЕС).
Може би ти трябва регион Русия или нещо от този род, ама тогава ще ти се инсталират допълнителни приложения или някоя друга настройка може да не работи коректно.
Цитирай
#48

Аз също имам странности с времето. Като съм на работа в Дружба, ми изписва German district, като се прибера в Мусагеница, си го разпознава като Mladost district. В момента съм в Хисаря за уикенда, а ми изписва, че съм в Стрелча Луда работа, хич не го и гледам.

Mi 11 Lite 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на stiebel за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#49

(2022-03-25, 10:26:04)suffer написа:  Здравей, аз направих следното (понеже скоро пътувах между пловдив и софия и исках горе-долу в реално време да виждам и на часовника какво изписва).

1. Отварям арр-а за времето на Xiaomi (не знам какъв ти е телефона, но просто там показва каквото и в Zepp) и обновявам времето.
2. Отварям Zepp, отивам на профил - устройството - Weather. Tам реално нищо не може да се пише (освен Add location)
Проверявам какво излиза на Current location И ако не е същото излизам от Zepp (затварям приложението от паметта/таск мениджъра) и го отварям наново.
При следващо отваряне вече се е обновило.

И никога не съм имал затруднения.
Понякога се бави, но в крайна сметка си взима правилната локация

И само едно уточнение.
В Пловдив, в най-южниата част ме засича в Брани поле и поради тази причина избягвам да отварям арр-а за времето или Zepp-profile-device-weather, за да не ми го смени Smile
И при мен се бъгна. Пробвах с твоя метод, но не помага. От три дни съм с локация Белослав, където бях за има-няма около 30-40мин. и не мога да върна Варна.
Цитирай
#50

Здравейте, борих се два дни да оправя местоположението на времето, но без успех. Пробвах метода на suffer, но за съжаление при мен не сработи. Но пък си направих собствен циферблат Smile Тъй като преди да взема GTR 3 Pro бях със Гармин и ползвах един, който много харесвах, си направих същия с някоѝ добавки. Засега не мога да накарам да показва качеството на въздуха, но другите неща работят коректно. Откъм батерия все още не знам как е. Дали я харчи много, не знам.

   
[-] 3 потребители изказват благодарност на kamisto за това мнение:
  • babajaga2012, gen.taco, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)