Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR 3 Pro
#51

На самия часовник, в настройки, workout има едно меню за агпс, по дефаулт трябва да е включено. Вижте за всеки случай.

Аз си мислех, че взима местоположението от телефона. Не съм забелязал проблеми, но и не го следя много много.
Цитирай
Аксесоари
#52

Не е от AGPS, вчера бягах в Морската градина и си ме хвана перфектно.
Единствено Времето е забило на тая локация и не ще да хване актуалната.
Чудя се дали един ресет на часовника няма да изчисти проблема, но не ми е решение за постоянно, а пък и в крайна сметка не ми е толкова важно, ще се оправи така както се и бъгна Smile
Иначе за две седмици ползване съм предоволен. В моят случай си гледам PAI, Sleep, HR, Workout, май почти всичко. Тъй като бях спрял активностите на открито за зимния сезон, сега новата ми придобивка се явява добър помощник да постигна някои краткосрочни цели, а защо не и да поддържам по-добра форма дългосрочно.
Цитирай
#53

И аз чакам с нетърпение да изляза с колелото и да видя как ще се държи. Надявам се да остана доволен. Ще видим Smile Явно с актуализацията на времето има проблем, защото и през нощта ми показва слънце, а не например луна. Мисля си, нали взима информация от приложението за времето на телефона. Аз сега използвам вграденото на телефона ми, който е Редми 9. Ако го спра принудително и инсталирам друго, с повече данни, дали ще се оправи. Ще пробвам и ще видим. Не е толкова важно, просто ме дразни така. Smile В крайна сметна нали телефона ми винаги е с мен и мога да видя каквото ме интересува. Надявам се, в бъдеще да вкл. възможност да се свържва и с други блутут устройства, за да мога да ползвам датчиците на колелото си.
Цитирай
#54

Това с времето май е проблем на глобалния ром ( ако сте с Xiaomi телефони)
Понеже на регионите в европа няма позициониране бпо мрежата в някои приложения
Цитирай
#55

Мне, weekly beta 22.3.23 Poco F3.
Карай да върви явно това е "екстра" от последния ъпдейт на Зепп
Цитирай
#56

Трябва да видя довечера, като се прибера, дали ще успея да променя часовника на Брани поле и ще кажа как съм го постигнал.
Цитирай
#57

Аз успях да променя местоположението, след като изчистих всички данни (не кеша) на приложението Зепп. Имайте едно на ум, че след това трябва да влезнете отново в профила си. Казвам го, за да го имате впредвид, в случай че не си помните паролата. Сега е закотвило на София и не мърда. Ще видим докога Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на kamisto за това мнение:
  • gen.taco, suffer
Цитирай
#58

@kamisto данните за сън, PAI, heart rate и т.н. запазиха ли се? По-скоро тези на седмична база, за деня може и да са заминали...
Цитирай
#59

Да, запазиха се. Даже и от деня. Аз влизам с гугъл акаунт. Не знам дали това има някакво значение. Предполагам данните се пазят някъде в пространството, защото имам данни и от първия си часовник Стратос 2 от 2019 г.
Цитирай
#60

Обикновено се омазват статистиките като използваш две устройства и забраняваш едното, за да работи другото.
Цитирай
#61

Здравейте, колеги. Скоро смених GTR 2 с GTR 3 pro. Харесва ми машинката, макар че ми липсва металната каса на предишния😀 Но забелязвам, че често се разпада Блутут връзката с телефона, дори когато са в близост. Дали е дефект на модела или моя екземпляр нещо не е в ред? При 2-ката това го нямаше.
Цитирай
#62

Здравейте, при мен този проблем го няма. Връзката е много стабилна. Проблем може да има, ако на Зепп не му е дадено разрешение да работи на заден фон. Трябва да имаш нотификация горе в лентата за известия на телефона с иконата на Зепп. Ако не си я изключил, разбира се.
   

Забравих да спомена, че според мен и тези настройки са важни.
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamisto за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#63

До андроид 12 - battery optimization off
Oт андроид 12 - app permission - unrestricted

Нотификация в лентата не е нужна.

Трябва и да се настрои да не се "убива" от таск мениджърите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#64

Аз съм с Autostart и battery optimization ми е включено.
Какво имаш предвид под app permission - unrestricted?
Цитирай
#65

Това е само на андроид 12.
Поне на пикселите и на самсунг е така:
[Изображение: Screenshot-20220330-090406-Settings.jpg] [Изображение: Screenshot-20220330-090411-Settings.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#66

Ясно. Може да погледна настройките от андроида, а не тези от MIUI
Цитирай
#67

(2022-03-29, 16:54:50)kamisto написа:  Здравейте, при мен този проблем го няма. Връзката е много стабилна. Проблем може да има, ако на Зепп не му е дадено разрешение да работи на заден фон. Трябва да имаш нотификация горе в лентата за известия на телефона с иконата на Зепп. Ако не си я изключил, разбира се.


Забравих да спомена, че според мен и тези настройки са важни.

Всичко е разрешено за zepp. Освен това ми прави впечатление, че много по-лесно губи връзка при отдалечаване. От една стая в другата и се разпада връзката. Определено при моя gtr 3 pro, блутут връзката  е по-зле от gtr2.
Цитирай
#68

Вие как разбирате, че губите връзка? При мен на часовника почти винаги пише "Redmi 9 Not connected", но въпреки това има връзка с телефона. Може това да Ви подвежда.  На циферблата иконата за блутут свети и получавам известия, и телефонни обаждания. В менюто на блутут има на две места часовника. Едното винаги е активно, а другото предполагам се активира само, при телефонно обаждане. Ако разрешите да се показва връзката на телефона в лентата с известия, може да го настроите да вибрира телефона, когато изгубите връзка и така да сте сигурен, че наистина я губи. Друго не се сещам, но не съм и специалист по тези устройства. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#69

(2022-03-30, 12:19:19)kamisto написа:  Вие как разбирате, че губите връзка? При мен на часовника почти винаги пише "Redmi 9 Not connected", но въпреки това има връзка с телефона. Може това да Ви подвежда.  На циферблата иконата за блутут свети и получавам известия, и телефонни обаждания. В менюто на блутут има на две места часовника. Едното винаги е активно, а другото предполагам се активира само, при телефонно обаждане. Ако разрешите да се показва връзката на телефона в лентата с известия, може да го настроите да вибрира телефона, когато изгубите връзка и така да сте сигурен, че наистина я губи. Друго не се сещам, но не съм и специалист по тези устройства. Smile

Това в Bluetooth-a (Not connected) е за блутуут разговорите или за отдалеченото  управление на камерата. Няма общо с връзката между часовника и телефона.

Най-лесно се разбира, че няма връзка като плъзнеш надолу от главния екран. Там има икона, която е синя при свързан телефон и червена при липсваща връзка
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • emzo, gen.taco
Цитирай
#70

(2022-03-30, 12:19:19)kamisto написа:  Вие как разбирате, че губите връзка? При мен на часовника почти винаги пише "Redmi 9 Not connected", но въпреки това има връзка с телефона. Може това да Ви подвежда.  На циферблата иконата за блутут свети и получавам известия, и телефонни обаждания. В менюто на блутут има на две места часовника. Едното винаги е активно, а другото предполагам се активира само, при телефонно обаждане. Ако разрешите да се показва връзката на телефона в лентата с известия, може да го настроите да вибрира телефона, когато изгубите връзка и така да сте сигурен, че наистина я губи. Друго не се сещам, но не съм и специалист по тези устройства. Smile
Сможил съм watch face, на който има иконка за блутута.
Цитирай
#71

Здравейте,да попитам часовник amazfit gtr 3 само,може ли да провежда разговори ? Защото когато ми звънят ми дава само да затворя от часовника.

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

Не може. Само на про версията.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • gelet0, nikiberk89
Цитирай
#73

(2022-04-05, 09:48:42)emzo написа:  Не може. Само на про версията.
Ясно,значи малко съм се прецакал. Ще ходи във олх

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Цитирай
#74

Някъде четох, че има приложение което може да мери кръвно. Ама било, за китай.
Някой да знае нещо.
Цитирай
#75

Да, и за четох за това. Ще видим след време какво са измислили. А пък аз пак съм в Янгченг, нищо че се любувам на Софийското слънце. Дано скоро оправят това време. Пък и други неща.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)