Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТВ Бокс MXQ-4K няма опция да се изключи?
#1
Question 

Здравейте, колеги!

Наскоро се нанесох в квартира, в която намерих андроид тв бокс MXQ-4K на локален интернет доставчик.

Реших да го пробвам дали работи и си бачка. Инсталирах му последната версия на YouTube от apkmirror и работи (главно това гледам).
Направи ми впечатление, че power on/off бутона на дистанционното не прави нищо. При натискане си светва едно диодче, но до там. ТВ бокса си стои винаги включен и се налага да го изключвам от контакта. Разгледах настройките, дори и developer-ските и не видях никъде опция да се изключи. Имате ли идея как да го изключвам от дистанционно?
Интересното е, че локалния интернет доставчик явно си е барникал фърмуера защото виждам логото му на няколко места и интерфейса беше на български. В инфомация относно дистанционното пише, че power on/off бутона трябва да изключва/включва приемника ама цък... 
Чудя се дали има смисъл да го флашвам с официалния фърмуер макар, че не знам от къде да го намеря.. от 4pda вчера свалих вирус (trojanConfusedcript/wacatac.B!ml) и ме е страх повече да тегля от там..(добре, че беше хром да го блокира) Затова се надявам Вие да ми споделите читав даунлоуд линк.

Благодаря предварително Heart

[Изображение: image.png]
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)