Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Серията Mate и услугите на гугъл
#1

Здравейте! Има ли нещо вярно в информацията, че отново ще пускат услугите на гугъл в Mate серията на Huawei? Някой знае ли нещо по въпроса? И понеже харесвам телефоните на този производител да питам и друго... Последно, работят ли коректно телефоните P40 с инсталирани гугъл услуги и много ли губя, ако ги нямам на моя телефон? Кои приложения биха липсвали най-много?

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма изгледи да махнат забраната. Принципно Хонор марката се отдели и за тях не важи забраната, но софтуерно са по-назад от Хуауей.Ако вземеш без услуги според мен е задължително да направиш гимнастиките иначе просто не си заслужава ако не ползваш гугъл услугите.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • Lakokara4a
Цитирай
#3

Въпреки, че можеш да инсталираш услугите на гугъл,  то постигнатият резултат е посредствен.
Моят съвет е изобщо да не се занимваш с Huawei като цяло. Въпрос на време е да разкарам P40 Pro-то,че вече ми омръзна без GMS.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • Lakokara4a
Цитирай
#4

(2021-11-01, 17:02:42)nanobanano написа:  Няма изгледи да махнат забраната. Принципно Хонор марката се отдели и за тях не важи забраната, но софтуерно са по-назад от Хуауей.Ако вземеш без услуги според мен е задължително да направиш гимнастиките иначе просто не си заслужава ако не ползваш гугъл услугите.

и аз съм на твоето мнение ,ако някой иска гугал услугите да не се занимава въобще с хуавей,има и други добри алтернативи ,за мен тези гимнастики който правят хората със слагане на гугал няма смисъл Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на razbiva4a8435 за това мнение:
  • Lakokara4a
Цитирай
#5

По мое време преди година и нещо лесно направих гимнастиките
и всичко гугълско си ми работи перфектно от тогава!
Досега не съм имал проблем с нещо което аз ползвам. За мен си
е пълноценен андроид телефон с чудесни характеристики и дизайн!
За жалост ще го сменя в скоро време с айфон може би
заради Епъл кар плей и безжичните му възможности!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#6

(2021-11-01, 17:56:05)Spellbound91 написа:  Въпреки, че можеш да инсталираш услугите на гугъл,  то постигнатият резултат е посредствен.
Моят съвет е изобщо да не се занимваш с Huawei като цяло. Въпрос на време е да разкарам P40 Pro-то,че вече ми омръзна без GMS.


Дай на лично цена за п40 !
Цитирай
#7

Интересуваш ли се все още?

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#8

(2021-12-02, 14:02:43)Spellbound91 написа:  Интересуваш ли се все още?

Да разбера се. Така и не мога да намеря моя телефон...

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)