Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с тв бокс и не знам как да го оправя.
#1

Здравейте колеги.
Купих си този тв бокс X96 MAX+ TV Box - 4GB/64GB, S905X3, Android 9 , но имам на телефона телевизия от A1 Xplore tv Go и съответно си изтеглих приложението на ТВ бокса , въведох си данните за вход и влезнах си и всичко бе наред и като рекох да пусна някаква програма просто ми изписва DMR ERROR някакъв номер и до там. Четох из форума има теми знам, но абсолютно нищо не разбрах и нищо не стана от това което разбрах . Моля Ви помогнете ми , аз зареди това го взех , а то се оказа голяма грешка. Направо много се ядосах с тези глупости където се получават , защото на телефона работи идеално. Благодаря за вниманието Ви.
Цитирай
Аксесоари
#2

Това приложение е само за телефон. Не върви на бокс. Единствено може да пробваш да скриеш рут-а с магиск, но е врътня. Няма какво друго направиш освен да гледаш тв през друго приложение. Трябвало е да проучиш предварително
Цитирай
#3

Здравей колега , през какво друго приложение?
Цитирай
#4

Булсат примерно. Или някое приложение за иптв като отт навигатор, стбему, тивимейт и т.н.
Цитирай
#5

Нямам Булсат . С две думи нищо не става. Благодаря все пак
Цитирай
#6

Става. Иска малко четене. Не е само А1. Начини за гледане на тв има достатъчно
Цитирай
#7

(2021-11-04, 17:13:05)Telesen написа:  Нямам Булсат . С две думи нищо не става.
Става, имаш ЛС...
Цитирай
#8

Изкл. Root на бокса ти, ако има такава опция и тогава пробвай. 
Ако ли не, инсталираш Magisk слагаш апк версия 16.0.3 на a1 xplore tv go и би трябвало да работи.
Цитирай
#9

Колега от къде да я изтегля. И как става това да избера A1 приложението?
Цитирай
#10

(2021-11-08, 13:40:04)Telesen написа:  Колега от къде да я изтегля. И как става това да избера A1 приложението?
https://apkpure.com/a1-xplore-tv-go/bg.a...%2Fversion
Цитирай
#11

Имам приложението A1 Xplore tv Go колега от Google play. Сега какво трябва да правя.
Цитирай
#12

(2021-11-08, 14:01:48)Telesen написа:  Имам приложението A1 Xplore tv Go колега от Google play. Сега какво трябва да правя.
1.Има ли опция за вкл и изкл на Root в опциите на бокса?
Цитирай
#13

Къде трябва да го търся това .
Цитирай
#14

(2021-11-08, 14:05:14)Telesen написа:  Къде трябва да го търся това .

Търсиш в настройките на бокса.
Цитирай
#15

Намерих го , но няма такава опция .
Цитирай
#16

Тогава инсталираш Magisk но тогава изтегляш и инсталираш апк 16.0.3.
17.0.4 поне при мен не работи с Magisk
Цитирай
#17

Може ли линк към точната версия на Magisk и като я инсталирам какво трябва да правя
Цитирай
#18

https://magiskmanager.com/
След това слагаш чавка в MagiskHide на A1 приложението както и в Настройки активираш опцията Скриване на Magisk от различни детектори
Цитирай
#19

Не откривам 16.0.3 версия? Ако може линк към тази която ми трябва.

Инсталирах я . И ми изписва Magisk инсталиране и App инсталиране и до там отгоре има едно hide и никъде не мога да намеря приложението A1 Xplore tv Go

Как да го намеря това приложение

Абсолютно нищо не става от тая програма. Където и каквото да инсталирам и да правя едно и също показва и нищо не става.
Цитирай
#20

На моя бокс магиск е вграден.

При теб магиск трябва да се ъпдейтне за да се покаже цялото меню. Мисля че трябва да ти е отключен бутлоадара но просто нямам идея дали е точно така.

Taка трябва да иглежда
[Изображение: 20211108-152046.jpg]
Цитирай
#21

Има едно рестартиране на блудмодъра , направих го ама нищо не става пак.

Никъде няма нищо за update пълна простотия.
Цитирай
#22

Трябва да потърсиш информация или някой да ти каже как се инсталира, защото има допълнителни неща които трябва да се направят за да стане магиск пълнофункционално.
Цитирай
#23

Благодаря колега за вниманието. Найстина няма кой с такива глупости да се занимава.
Цитирай
#24

Здрасти

Имам андроид бокс MXQ Pro 4k 5G,

Задавам няколко проблема които искам да реша.

1. Мога ли да ползвам 32 гигабайта флашка като допълнителна памет за инсталация на приложения и как ?
2. Как да си сложа Българска фонетика , и да има бутон за бързо превключване ENg / BGP .
3. Как да направя нещо като самба сървър на windows 7 , да мога да шервам файлове и цели папки от бокса?

Благодаря
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)