Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с регистрацията на смарт часовник Canion marzipan sw75
#1

Здравейте. Вчера си купих смарт часовник Canyon marzipan sw75,изтеглих приложението canyon life,което е препоръчано в книжката и започнах да го инсталирам,но като стигнах до добавяне на GSM устройство иска код за регистрация. Никъде не намирам кода и не мога да сдвоя часовника с телефона. Освен това самото приложение бъгва и трябва да го затварям и отварям по няколко пъти.Моля някой да ми каже къде да намеря кода за регистрация или може би някъде бъркам,но не знам къде. Не съм много запозната с тези неща. Благодаря предварително


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Акаунт направихте ли си ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#3

Направих си,сега даже изобщо не ме пуска да напиша някакъв код,дори и да налучквам с кодовете. С друго приложение дали ще стане?
Цитирай
#4

През Bluetooth на телефона виждате ли часовника? Направете сдвояване от настройките за Bluetooth и ще имате код.
Цитирай
#5

Когато инсталирах приложениетоCanyon life,телефона намира часовника,но в продължението на инсталацията,където трябва да добавя GSM устройство иска регистрационен код. Странното е че вече получавам известия на часовника,а в приложението изписва че не е намерено устройство. Също и като опитам да вляза в приложението не ме допуска вече  да въвеждам код. Само с това приложение ли работи тази марка часовник с друго приложение дали ще стане?

Качвам два скрийншота,до тук стигам


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)