Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте. От вчера съм с 11T. За ден и половина, само хубави неща мога да кажа! Страхотен дисплей, звукът е перфектен, батерията е перфектна, зареждането няма да го споменавам дори. Получих го с подарък гривна Ми банд 5 ( мисля ) и някакви безжични слушалки, които струват 40лв, но не са никак лоши Smile

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на lfc4lifebg за това мнение:
  • Badjo88, i770514, milenvn
Цитирай
Аксесоари
#2

Как е сензорът за близост ?
Цитирай
#3

Ами честно казано днес говорих доста и си беше перфектен. Цял разговор без да светне екрана и веднага щом си го махна от ухото, екрана се включва и затварям без проблем.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Цитирай
#4

Със здраве да си го ползвате.
Аз до сега съм имала 3 модела на xiomi и съм супер доволна.Сега съм с xiomi redmi note 8 pro,но ми изтича договора и трябва да подпиша нов.
11т ми се вижда доста добър вариант,във виваком ми го дават за 710 лв с договор.Как е камерата,обичам да снимам и се чудя между XIOMI 11T и XIAOMI 11 LITE 5G NE.
Може ли малко повече инфо за 11.
Цитирай
#5

Мнения на реални потребители на устройството на 4PDA - Тук

 
Цитирай
#6

(2021-11-09, 22:39:43)6murdi написа:  Със здраве да си го ползвате.
Аз до сега съм имала 3 модела на xiomi и съм супер доволна.Сега съм с xiomi redmi note 8 pro,но ми изтича договора и трябва да подпиша нов.
11т ми се вижда доста добър вариант,във виваком ми го дават за 710 лв с договор.Как е камерата,обичам да снимам и се чудя между XIOMI 11T и XIAOMI 11 LITE 5G NE.
Може ли малко повече инфо за 11.
Сигурен съм, че 11т е с по-добра камера. Снимките иначе са доста добре Smile

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Само на 4G, в стендбай се държи прекрасно . [Изображение: 502f4cb6452bca319abc9990a4dbfd33.jpg]

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на lfc4lifebg за това мнение:
  • Badjo88
Цитирай
#7

(2021-11-09, 20:27:22)Sev написа:  Как е сензорът за близост ?

Аз използвам 11T Pro, Xiaomi съвместно с Elliptic Labs са направили нов алгоритъм на  AI виртуален сензор за близост INNER BEAUTY, който е включен в новите модели, и той работи перфектно.

(2021-11-09, 22:39:43)6murdi написа:  Със здраве да си го ползвате.
Аз до сега съм имала 3 модела на xiomi и съм супер доволна.Сега съм с xiomi redmi note 8 pro,но ми изтича договора и трябва да подпиша нов.
11т ми се вижда доста добър вариант,във виваком ми го дават за 710 лв с договор.Как е камерата,обичам да снимам и се чудя между XIOMI 11T и XIAOMI 11 LITE 5G NE.
Може ли малко повече инфо за 11.

Здравейте, аз съм с 11Т Pro определено ви препоръчвам 11T страхотен дисплей, звук и камера. https://www.facebook.com/groups/XiaomiPh...462464024/ в тази група съм качил доста снимки.
Цитирай
#8

Моделите нямат физически сензор
Явно са оправили софтуера
Цитирай
#9

Аз в началото също бях останала с впечатление, че са с физически сензор, защото беше посочен при сензорите в спесификациите. Нещо, обаче ме загложди и се порових - намерих инфо, че не е.

Относно снимането - Xiaomi 11T снима по-добре от Xiaomi 11 Lite 5G NE.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#10

Здравейте имали разлика между 11т и 11т pro в производителноста като pro то е със снапдрагън а чистия 11т не е,също и в консумацията на батерия. Благодаря.
Цитирай
#11

Винаги има разлика в производителността, но това е трудно забележимо за потребителите

Относно батерията - според тестовете 11T има леко предимство пред Pro при разговори и браузване
Като разликата е изключително голяма при гледане на видео, отново в полза на 11Т
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • divna
Цитирай
#12

По мощният процесор си дърпа повечко нормално е а относно 11т процесора хубав ли е създава ли някъкви проблеми не съм запознат извинете ме.
Цитирай
#13

Здрасти, вече няколко дена съм с 11Т и съм очарован. Не е загрял за секунда при най-тежкото натоварване с игри. Батерията е страхотна. Може би едно наистина топ устройство за под 1000лв.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на lfc4lifebg за това мнение:
  • Badjo88, divna, kriston
Цитирай
#14

(2021-11-14, 20:53:54)lfc4lifebg написа:  Здрасти, вече няколко дена съм с 11Т и съм очарован. Не е загрял за секунда при най-тежкото натоварване с игри. Батерията е страхотна. Може би едно наистина топ устройство за под 1000лв.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Забелязва ли се проблем с сензора за близост при разговори с 11t
Цитирай
#15

(2021-11-15, 00:48:10)kriston написа:  Забелязва ли се проблем с сензора за близост при разговори с 11t
Никакви ядове. Имам чувството, че всички проблеми от 10т са изчезнали!

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на lfc4lifebg за това мнение:
  • kriston
Цитирай
#16

И така,от вчера съм собственик на Xiomi 11T,и вече съм леко разочарована.
Няма слот за карта памет,не че ми трябва,но все пак.
Няма жак за слушалки,което вече ме разочарова,но въобще не се съобразих да видя в магазина.И сега освен на бултут слушалки се чудя какво да правя.
Говоря доста и това просто не разби от всякъде.
Камерата е супер,снима перфектно и нощно време.
Цитирай
#17

(2021-11-19, 09:37:57)6murdi написа:  И така,от вчера съм собственик на Xiomi 11T,и вече съм леко разочарована.
Няма слот за карта памет,не че ми трябва,но все пак.
Няма жак за слушалки,което вече ме разочарова,но въобще не се съобразих да видя в магазина.И сега освен на бултут слушалки се чудя какво да правя.
Говоря доста и това просто не разби от всякъде.
Камерата е супер,снима перфектно и нощно време.

Честито за избора телефона е супер. Относно неудобството със жака за слушалки такъв преходник върши работа https://www.jarcomputers.com/Adapter-Typ...35MMF.html Също така вариант са и безжични слушалки който според мен са и по-удобни, а и сега има черен петък, и са доста намалени. За повече пространство, аз лично използвам облачно пространство, може да свалите Terabox имате 1Терабайт безплатно.
Цитирай
#18

(2021-11-19, 09:37:57)6murdi написа:  И така,от вчера съм собственик на Xiomi 11T,и вече съм леко разочарована.
Няма слот за карта памет,не че ми трябва,но все пак.
Няма жак за слушалки,което вече ме разочарова,но въобще не се съобразих да видя в магазина.И сега освен на бултут слушалки се чудя какво да правя.
Говоря доста и това просто не разби от всякъде.
Камерата е супер,снима перфектно и нощно време.

В комплекта няма ли преходник от 3.5мм до USB C?
Има и USB C слушалки по принцип. Аз ползвам И такива при нужда:

https://www.mobilepoint.bg/slushalki-xia...atte-black

цената в али експрес е същата:

https://www.aliexpress.com/item/10050032...2981%22%7D

имам също 3.5мм с преходник за USB C,
имам големи JVC и Redmi airdots 2s.
Имам и блутуут преходник от 3.5мм.
За разговори най-добре си е кабелната връзка. Това мога да гарантирам
Цитирай
#19

Първо честито! Със здраве. Второ - преди да закупите телефон, не се ли интересувате от тези неща, след като са ви толкова важни. Вече почти всички модели са без жак и слот за карта. И реално, ако това са ви проблемите на този телефон, пак добре.. телефонът е страхотен до момента. Отдавна не бях чувствал, че съм направил правилния избор, но с него е така! Искрено се надявам да изкарам поне 2 години с него Smile

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Сега вече май свикнах и трябва да кажа,че телефона си е супер.
Снимките.са доста добри,не знам как да кача и да покажа.
Имам си и смарт часовник,не е кой.знае какво,но става горе.долу
Лошото е,че все още няма протектори,не че не си поръчах от алито заедно с няколко калъфа.
За 730 лв си е доста добър телефон,малко още ми е странно че пръстовия отпечатък е от страни,но не.е.болка за умиране.
Намерих си слушалки по 19 лв 
и мисля че всичко вече е наред.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 6murdi за това мнение:
  • Badjo88
Цитирай
#21

Колеги от днес и аз съм с 11Т 128GB, синия вариант.
Тепърва ще трупам впечатления.
Бихте ли споделили отзиви за фабричния кейс гръб, който върви в комплекта с телефона? Най-вече дали има опасност вместо да пази да направи драскотини.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#22

Здравейте,телефона за сега.се държи много добре.
Сега забелязах,че няма светлинен сензор за известия,не знам дали точно така се води.Примерно ако имам известие на вайбър да светва индикация.
Дали някъде по настройките трябва да се зададе или няма такава опция на самия телефон?
Благодаря.
Цитирай
#23

Устройството си има AOD за тази цел.

 
Цитирай
#24

(2021-11-27, 19:40:33)NoMaD написа:  Устройството си има AOD за тази цел.

Може ли малко инфо?
Цитирай
#25

Always On Display (AOD) - функция с информация с нотификации в реално време на дисплея. Този ефект се постига с показването предимно на съдържание в черно бяло, което не включва никакви визуални ефекти и анимации. Може да се види колко е часа, пропуснато обаждане или съобщение без да се отключва екрана на устройството.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)