Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

имам проблем с натройките на ESET, телефона постоянно отказва достъп на пррограма до меню достъпност което пречи на нормалната и работа

някой сблъсквал ли се е с подобно нещо

 
Цитирай
Аксесоари

Доста  са пооправили нощните снимки при 11t pro.
Дозареждането от 4 до 100%  става за 30 минути. Това  е показание от таблицата на акубатери. Не трябва ли да е по-бързо за 120в?

S20+
[Изображение: 20220414-202537.jpg]

Mi 11T PRO stock
[Изображение: IMG-20220414-202600.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

нов секюрити пач за април


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

[Изображение: IMG-20220416-070528.jpg]

Smile
Цитирай

Здравейте колеги, да попитам аз за приложенията ми фитнес и зеп лайф, работят ли без гривна или часовник? Трябва ми крачкомер, който да работи.
Благодаря на отзовалите се.

Xiaomi 11T
Цитирай

Zepp life - 100% работи без часовник
но другото трябва да е продължение на вграденото Health, което също означава, че трябва да работи. Нека го тествам и ще кажа след малко.


Тествах. Имах забранен Mi Health, който не иска да се обновява до Mi Fitness.
Но брои крачки. Взима си данните някъде от телефона и има всичко, а го разреших току що.
Така че, на този етап, няма как да тествам Mi Fitness, но той е ребрандирания арр на Mi Wear, така че също трябва да може да брои без устройство



За да може да се инсталира Mi Fitness трябвало през Adb да се изпълнят следните команди:

adb shell pm uninstall --user 0 com.mi.health
adb shell pm install-existing --user 0 com.mi.health

НО Mi fitness Не брои стъпки без устройство, така че отпада като вариант
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • andreeff, Be6i4, ronnie72
Цитирай

Zepp life - тръгна с малко напън, но няма притурка за дисплея да виждам крачките, а за Mi Fitness голяма борба беше но не тръгва и не тръгва без допълнително устройство. Не може да е толкова сложно. Ако искаш повече клиенти, не може да ги караш да се борят с всяко ежедневно приложение за да тръгне и ако тръгне.

Xiaomi 11T
Цитирай

арр vault ги показваше на xiaomi.eu
Цитирай

Ако искате само крачкомер си изтеглете приложението ITO tehnoligies от плей стора.
Работи,изпрабвано е ! Smile

Smile
Цитирай

От доста време ползвам гугъл фит и съм супер доволна

З.Стефанова
[-] 3 потребители изказват благодарност на 6murdi за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, suffer
Цитирай

Искам да опровергая себе си от вчера, че "Zepp life - тръгна с малко напън .....", тръгна но като затворя приложението и нулира крачките и започва всичко от начало, без да ги натрупва или да помни. След рестарт също е така. Изтеглих си друго приложение, верно с малко реклами, но засега работи добре и е с BG.

Xiaomi 11T
Цитирай

Здравейте. От 1 ден съм с телефона и имам следния проблем: когато вържа блутут слушалки, като ми пише някой на вайбър примерно звука от известието се чува и през блутут слушалките и през високоговорителя на телефона. Музиката която слушам на слушалките също започва да се чува през телефона за 1-2 секунди и после пак прехвърля към блутут слушалките. Изключително дразнещо е. Някой има ли идея как  да се забрани това?
Цитирай

Здравейте, имам следния проблем постоянно като гледам клипове в браузъра или фейсбук от телефона почва едно зверско пуикане и точно така се чува пиу,пиу само на клипове. От както съм закупил телефона е така с всяка една версия на софтуера е така. Откъде може да е проблема?
Цитирай

Здравейте,

Много съм доволен от Mate-а, но май дойде време да го сменя и съм се насочил към 11t pro. Гледам че флагмените вървят по 2к... а не ми се дават толкова пари. Доста време преглеждах какво се предлага в средния клас и май това ми допадна най-много. Поразгледах му и доста ревюта...  Ще се радвам да чуя мнения и от първа ръка, от хора които са го ползвали. Прочетох темата и има коментари в двете посоки. До сега не съм бил с Шаоми и не знам какво да очаквам. Дали проблемите от последните коментари с ъпдейта до MIUI 13 са се оправили и т.н. Като цяло дали си струва да скачам на него.. Smile Или да предложите нещо подобно като цена и качество, което мога да погледна. 

Поздрави,

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай

Здравейте,как мога да намеря серийния номер на xiomi 11T,искам да активирам активен калъф и този номер който е на кутията не става.
Благодаря предварително.

З.Стефанова
Цитирай

(2022-06-01, 09:48:25)6murdi написа:  Здравейте,как мога да намеря серийния номер на xiomi 11T,искам да активирам активен калъф и този номер който е на кутията не става.
Благодаря предварително.

За телефона-Всички характеристики-Състояние-Модел-Сериен номер

Smile
Цитирай

(2022-06-01, 09:59:54)georgieff21 написа:  За телефона-Всички характеристики-Състояние-Модел-Сериен номер

Не,пак дава грешка


Прикачени файлове Миниатюри
   

З.Стефанова
Цитирай

Какво общо има серийния номер с калъфа?
Цитирай

(2022-06-01, 10:36:03)suffer написа:  Какво общо има серийния номер с калъфа?

Иска го за да активира интерактивен капак или там както се води.
И аз не знам защо точно сериен номер.
Имах за друг телефон и пак искаше сериен номер.

З.Стефанова
[-] 1 потребител изказва благодарност на 6murdi за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Това което сте показала в прикаченият файл не е номера.Следвайте точно стъпките които посочих по горе . Когато стигнете до модел има стрелка в дясно.Тапвате на нея...,🙂

Smile
Цитирай

(2022-06-01, 16:48:24)georgieff21 написа:  Това което сте показала в прикаченият файл не е номера.Следвайте точно стъпките които посочих по горе . Когато стигнете до модел има стрелка в дясно.Тапвате на нея...,🙂

Да,и този номер пробвах.
Не става
Благодаря все пак.
Явно няма да стане.
Благодаря за съдействието.


Прикачени файлове Миниатюри
   

З.Стефанова
Цитирай

*#06# и излиза сериен номер на телефона и тн.
Цитирай

Излиза IMEI. Има малко разлика Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • giiv
Цитирай

При мен в сервизното меню *#*#6484#*#* , software version: ми излизат 2 серийни номера, 12  и 14 цифрен.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Здравейте, от 7-8 месеца използвам Xiaomi 11T и отначало нямах никакви проблеми, но в последните 2 месеца забелязах следното, когато правя снимки продължително време (над половин час) и ми изключва дисплея. Ако изчакам 5 Мин, дисплея свтва, но не работи тъча. Същото ми се случи веднъж и след едночасов разговор. След рестарт се оправя. Някой със сходен проблем и идеи какво може да причинява този дефект?

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)