Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте! От скоро съм със XIAOMI 11t pro и ми е интересно дали може да се зарежда телефона със друго зарядно което не е 120W
Има ли някаква опасност да се прецака нещо....?
Цитирай
Аксесоари

Може, няма да има проблеми.

 
Цитирай

Здравейте Група!
С Xiomi 11 T съм и до сега нямах проблеми,като телефона е на 8 месеца.
От 2-3 дена нещо му става,сутрин го свалям от зарядно и до след обяд вече съм на 10-15% батерия.
Нищо по различно не правя,нямам нищо ново качено.
Използвам много вайбър,но и преди съм го ползвала.
Дайте идея от какво може да бъде и как да се справя с този проблем.
Благодаря предварително.

З.Стефанова
Цитирай

1. Във вайбър - Settings - General има Wi-Fi sleep policy. Taм трябва да е избрано "Use device settings"
2. Настройки - Батерия: Там винаги има подсказка как да спестиш батерия.
Ограничи приложенията, които не искаш да вървят на заден план, както и тези, които стартират с телефона
3. Сложи стоковата тема
4. Ако ползваш сменящи се или анимирани тапети - остави един статичен
5. Не е невъзможно да има вирус, който да ползва ресурсите на телефона - сканирай с вградената програма в Security
6. Не е невъзможно да има проблеми с батерията, но ако и ресет не помага тогава може да се мисли този вариант
7. рестарт на телефона
8. Изчистване на кеша
9. Деинсталиране на ненужните програми
10. ЪПдейтване на текущите. Може някоя да се е обновила и да причинява дрейн, а ъпдейтът и да оправя нещата
11. Може да спреш локация или Wifi/bluetooth scan
12. Проблем с обхвата причинен от дефектна сим карта, проблем с антената на телефона или проблем с антената на оператора в твоя район
Може да минеш на 3г за няколко дни

Помисли върху по-лесните за изпълнение неща и по метода на изключване ще го хванеш къде е проблема.
В най-лошия софтуерен случай - РЕСЕТ до фабрични настройки
А хардуерно - смяна на батерия (Но за да се съсипе за 8 месеца трябва бая гърч да е видяла)
Цитирай

След разговор дисплея не се включва,налага се да рестартирам телефона!дали е проблем със сензора за близост?

Samsung Galaxy Note 3
Huawei mate 10 pro
Цитирай

До не от протектора, ако имаш такъв на дисплея?

 
Цитирай

Да има протектор (оригиналния)!но проблема се появи скоро!

Samsung Galaxy Note 3
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Здравейте!
Искам да изкарам максималното от говорителите на телефона. Говоря за качество на звука. Уж пипнато от Harman Kardon, ама ми се струва, че може далеч по-добре от заводските настройки. Някой някъде откривал ли е някакви съвети как да си направим звуковите настройки за да извлечем най-доброто от говорителите?
Благодаря!

Xiaomi 11T pro
Цитирай

Здравейте!
Мисля и Аз да си купя Xiaomi Mi 11T. Някъде четох коментари че някой от онлайн магазините в България продават и реплики,не ства въпрос за конкретния модел.Как да разбера дали е реплика или оргинален?
Цитирай

На първо място по цената. За 200 лв няма как да е истински. Може да го провериш и за пръстов отпечатък. Ако може да се отключва с нерегистриран пръст, значи опцията е само за парлама и моделът си е чиста реплика.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • dilyangeorgiev
Цитирай

Здравейте,коя ви е последната версия на софтуера,че от доста време нищо не съм получавал.
Цитирай

13.0.15.0

Xiaomi 11T pro
Цитирай

Здравейте, приятелката ми е с Xiaomi 11T и от днеска има много гаден проблем - само да се докосне Power button и тръгва да прави emergency call към 112. Дали е някакъв софтуерен проблем и как може да се оправи или си е хардуерен проблем на самия бутон?
Цитирай

Трябва да ресетнеш, ако не статва от настройките.
По принцип има някакви опции в Жестове да се добавя функционалност при тапване или двойно тапване. Ако беше хардуерно нямаше да работи пръстовия или да се рестартира... Друга е функцията на power бутона

Друго не се сещам


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Самият бутон беше много чувстивителен. Четох, че със задържане става и сега е ок.
[-] 1 потребител изказва благодарност на jechkata за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Здравейте,
Със каква програма се правят темите.Намирам  само тази
https://new.c.mi.com/global/post/25225
Цитирай

Здравейте,от около седмица батерията на телефона ми xiomi 11 T,започна да пада много бързо.
Не правя нищо по различно,до преди това държеше ден и половина,сега.сутрин го зареждам и до вечерта е на 5-7 %.
Телефона е на 1година.
Не искам да го ресетна защото имам важна информация във вайбъра и ще се загуби,а не знам как да я запазя.
Моля за съвет.
Благодаря

З.Стефанова
Цитирай

На вайбър има архивиране през самото приложение , намерете го през настройки от там се прави бекъп.Аз от там си правя като сменям телефона за да имам историята на чатовете и на новото устройство.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bozi за това мнение:
  • 6murdi
Цитирай

Аз веднага бих казал ресет, но в противен случай можеш да направиш следното:
1. Деинсталираш всички приложения, които не знаеш за какво са или не ползваш
2. Проверяваш какво има в Автостартиране, включително системните и спираш всичко, които не искаш да тръгва с телефона
3. В настройки, батерия трябва да има съвети за пестене на ток: спиране на 5G, намаляване на времето на включен екран, dark mode и т.н ти решаваш дали да избереш нещо
4. Връщаш темата по подразбиране
5. Рестарт на телефона
6. Държиш го на включен wifi (понякога проблеми идват от самия обхват на оператора, било заради проблемна клетка в района или друго)
7. Пак в батерията виж графиката за дрейн.
8. Разбира се може и просто батерията да е започнала да си заминава
Не се сещам друго в момента, но дано съм дал теми за размисъл.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • 6murdi
Цитирай
Wink 

Здравейте,
Опитах да ъпдейтна до miui 14 през телефона,не съм го получавал,изтеглих ъпдейта чрез телефона.

[Изображение: arx1676485069b.jpeg]
Къде бъркам?
Трябва ли телефона да е отключен?
Опитвам този метод!
https://new.c.mi.com/global/miuidownload/detail/guide/1
Темата е за триене.
Пристигна ъпдейта онлайн,в момента се инсталира!! Smile Smile Smile Smile
Цитирай

(2023-02-15, 20:23:03)dilyangeorgiev написа:  Здравейте,
Опитах да ъпдейтна до miui 14 през телефона,не съм го получавал,изтеглих ъпдейта чрез телефона.
[Изображение: arx1676485069b.jpeg]
Къде бъркам?
Трябва ли телефона да е отключен?
Опитвам този метод!
https://new.c.mi.com/global/miuidownload/detail/guide/1
Темата е за триене.
Пристигна ъпдейта онлайн,в момента се инсталира!! Smile Smile Smile Smile
След ъпдейта не намерих никаква разлика в менюто.Само една икона горе в ляво до логото на опратора ,не можах да разбера за какво е и едно приложение което беще на китайски което деинсталирах на момемнта.


.jpg MIUI-14-Pets-and-Plants-768x1024.jpg Размер: 4.95 KB  Сваляния: 108
.png Opera Моментна снимка_2023-02-17_193323_miuirom.org.png Размер: 23.93 KB  Сваляния: 109


Такива икони нямам и промени в менюто също няма.Ако може някой друг да сподели ,след ъпдейта дали има промени някакви!
Цитирай

Има разлика между MIUI 14 за европа и другите региони и MIUI 14 за Китай
[-] 1 потребител изказва благодарност на geleto74 за това мнение:
  • dilyangeorgiev
Цитирай

Здравейте. Получих и инсталирах андроид 13 и miui14. Сега всяка сутрин телефона ми изисква код защото устройството е  рестартирано. Има ли опция за автоматично рестартиране защото аз не е намирам.Защото изглежда се рестартира сам или ще се окаже че има някакъв проблем.
Цитирай

Нямам такъв, а и никаквъв друг проблем след актуализацията

Виж в батерия настрйките има опция за планирано вкл/излк на телефона. Ако е активирано, ще ти го вкл в определен ранен час и за теб ще изглежда рестартиран. Тогава винги иска код
Цитирай

Не намирам такава настройка?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)