Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия, настройки,икономия, най-отдолу, превключване между режимите
Виж дали е отметнато
Цитирай
Аксесоари
Music 

      За това ли става въпрос?
да премахна отметката на изключване когато е заредено устройството.
Цитирай

(2023-02-20, 10:51:17)i770514 написа:    За това ли става въпрос?
да премахна отметката на изключване когато е заредено устройството.
Тази отметка която искаш да изключиш тя е за изключване на икономичен режим ,ако е включен. Няма да ти реши проблема .

Изпратено Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • i770514
Цитирай

(2023-02-20, 08:01:28)i770514 написа:  Здравейте. Получих и инсталирах андроид 13 и miui14. Сега всяка сутрин телефона ми изисква код защото устройството е  рестартирано. Има ли опция за автоматично рестартиране защото аз не е намирам.Защото изглежда се рестартира сам или ще се окаже че има някакъв проблем.

Имаш ли това меню в батерията,


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

(2023-02-20, 12:14:50)borkost написа:  Имаш ли това меню в батерията,

Имам го като при теб е изключени са и двете отметки.
Цитирай

(2023-02-20, 12:41:28)i770514 написа:  Имам го като при теб е изключени са и двете отметки.
При мен на всеки 72 часа ми иска кода за достъп, с цел да не се забравя. Евентуално да има опция за промяна на тези часове, но не мога да го намеря в настройките.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

При мен всяка сутрин от както съм го актуализирал.
Цитирай

вижте тукhttps://deviceguides.vodafone.ie/xiaomi/11t-pro-android-11-0/basic-use/turn-use-of-phone-lock-code-on-or-off/ ако нещо помогне
[-] 1 потребител изказва благодарност на geleto74 за това мнение:
  • i770514
Цитирай

Не колега не ми свърши работа.
Цитирай

остава връщане на фабрични настройки или преинсталиране
Цитирай

Във момента му връщам заводските и ако продължи в сервиза поне е гаранционен.
Цитирай

Е как пък ще се рестартира все вечер, когато не се ползва. От какво се натоварва?
Цитирай

След като снощи му върнах заводските настройки днес сутринта не се е рестартирал.Надявам се да се е решил проблема.
Цитирай

Здравейте,в момента Йетел ми предлагат Xiaomi 11t /128gb за сумата от 480 лв,а 12 t за около 800лв.Въпросът ми е дали са оправдани тези 300 лв отгоре.11t ми харесва много и мисля,че ще задоволи нуждите ми,дали обаче е разумна покупка,като се има предвид ,че е модел на година и половина.
Цитирай

(2023-02-20, 19:08:09)i770514 написа:  Във момента му връщам заводските и ако продължи в сервиза поне е гаранционен.

Moжеше първо да го оставиш една вечер на самолетен режим.
Ако не се рестартира, вероятно е от сим картата, която е дефектирала по един или друг начин.
То даже не са и рестарти, ами софт ресети.
Понякога се получават от изпускане и трябва да се почисти и намести хубаво чипа, но.. това важеше за по-стари телефони.
Освен това андроид си прави разни логове и може да има там причината за рестарта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • i770514
Цитирай

Ако ми го направи още веднъж ще пробвам със самолетния режим.Но нещо друго ме озадачи,че във време на активност на устройството ми показваше че не е изключван от 50-часа, а за това време 3 пъти ми иска пин кода на устройството.
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2023-02-21, 11:12:31)Zachko_89 написа:  Здравейте,в момента Йетел ми предлагат Xiaomi 11t /128gb за сумата от 480 лв,а 12 t за около 800лв.Въпросът ми е дали са оправдани тези 300 лв отгоре.11t ми харесва много и мисля,че ще задоволи нуждите ми,дали обаче е разумна покупка,като се има предвид ,че е модел на година и половина.
Аз съм с 12т и на този въпрос бих те посъветвал да вземеш 11т. Дванайската те е с пластмасова рамка и пластмасов капак. В много отношения са идентични двата телефона. Ако не банкираш от него, или не държиш някаква чувствителна информация, кръпките за сигурност не са нещо определящо. Разликата в представянето на двата чипа не е драматична в полза на 12т. Ако правиш снимки, 12т има ois, но като качество ме съмнява да прави по-добри снимки от 11 т въпреки цифрите на пикселите. 12т го сравнявам с 10т (стария ми тел), не е нещо в пъти по-добро. Ако имах избор, аз лично бих взел 11т, или много добрия 11т про. Успех!
[-] 1 потребител изказва благодарност на andro9060777 за това мнение:
  • Zachko_89
Цитирай

(2023-02-21, 11:12:31)Zachko_89 написа:  Здравейте,в момента Йетел ми предлагат Xiaomi 11t /128gb за сумата от 480 лв,а 12 t за около 800лв.Въпросът ми е дали са оправдани тези 300 лв отгоре.11t ми харесва много и мисля,че ще задоволи нуждите ми,дали обаче е разумна покупка,като се има предвид ,че е модел на година и половина.

Ами оправдани са. Всичко е него е най малко година и половина по ново. По оптимизирано.Ще имаш нови 3 актуализации на Андроид най малко. Ако не са ти проблем парите скачай на 12т. Аз съм с 12т про и съм ного доволен но той е друга бира Smile Въпреки че много ме дразни , още не мога да му свикна тъй като 12 години ползвам самсунги и сега това ми е малко дървено и дисплея на самсунг си е топ. Нищо общо с на 12т про.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай

Здравейте,имам часовник Wach lite заедно с телефона xiomi 11T.
Работи си супер,свързва се без проблем.
След последния ъпдейт на телефона, часовника започна непрекъснато да изписва- Назад към вайбър и свързване към приложение.
Нещо може би е от настройките,но не мога да разбера какво точно.
Ако някой има идея,ще съм благодарна.

З.Стефанова
Цитирай

1. Темата е за раздела за часовници
2. Вайбър, ако имаш на друго устройство може да се опитва да подаде QR код за сканиране
3. Виж с плъзгане във всички посоки на екрана дали няма да се появи нещо
4. рестарт на часовника
5. Все пак трябва да отвориш Mi Fitness и да видиш дали няма нещо там. Все пак "свързване към приложение" може да означава повече от едно нещо
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • 6murdi
Цитирай

От известно време в настройките меню контрол батерия ми се загуби възможноста да се вижда колко време е работил екрана. Екрана изчезна като опция и сега не се знае реално колко часа дневно издържа батерията. Някой знае ли нещо по въпроса. При вас как е? Става въпрос за Xiaomi 11t


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

По някакви спомени из форумите ако смениш на английски го показва.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • kriston
Цитирай

Здрвейте,
Искам да позлвам друго приложение за заключване на екрана https://play.google.com/store/apps/detai...lockscreen
Как да махна стоквото, не мога да го деинсталирам напълно .
Цитирай

(2023-06-01, 21:55:37)dilyangeorgiev написа:  Здрвейте,
Искам да позлвам друго приложение за заключване на екрана https://play.google.com/store/apps/detai...lockscreen
Как да махна стоквото, не мога да го деинсталирам напълно .

Цитат от описанието на въпросното приложение: * Това не е защитено заключване, ако имате нужда от сигурност, след това използвайте това приложение заедно със стандартната ви система за заключване на екрана, която е единственият начин да защитите устройството си *

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

(2023-06-01, 19:49:11)BlackBone написа:  По някакви спомени из форумите ако смениш на английски го показва.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk

Не го показва и при смяна на езика
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)