Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Сега като се зачетох и 11Т ползва съищят сензор, като на 10Т! Ако е вярно това е пак ultrasound сензор и ядовете ще са същите!
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • alex7777
Цитирай
Аксесоари
#52

(2021-12-08, 17:31:07)rumo написа:  А това не е добре. Ако и този го прави, мерси неща го!
При мен нан 10Т редовно ми изключва мобините и блутута. Оттам не получвам съобщения и губя връзка с часовника.
Да не е тоя протектор да ти пречи нещо, но като е фабричен да са го мислили. Виж да не се е поотлепил там горе
 
Всичко изглежда наред с протектора, а и досега не съм прочел и едно оплакване от друг, който има 11Т или 11Т про. Може нещо аз да не съм ок ?  Като цяло не мога да кажа нищо лошо за телефона към момента.

Xiaomi 11T pro 5G 128/8
Цитирай
#53

Повече от 2 седмици с телефона и абсолютно всеки път е безпроблемно воденето на разговор. Изгасва си и светва като го отдалеча. И с двете ръце говоря.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Цитирай
#54

Здравейте,сега забелязах нещо,което ми се видя доста странно.
Имам правени снимки от преди 10 дена,но не ги намирам в галерията,имам качено приложение Mega и само там си виждам снимките.В галерията са ми само снимки от преди 2-3 дена.
Не намирам настройки къде да се съхраняват снимките и няма опция за запазване.
Някой да има идея.
Хубав ден.
Цитирай
#55

Здравейте,пак за тази галерия ще питам.
Снимам доста на ден,така работя.Снимките седят за малко в галерията и после само в Гугъл снимки ги намирам.
Пробвах да изключа синхронизацията,не става-за малко се вижда снимката и после изчезва.
Ако получавам снимки от Вайбър или месинджър се отварят,но не се записват никъде и ако реша пак да ги отворя изписва-Файлът не е намерен.
Супер неудобно ми е така,защото губя доста важна информация
Връщах настройки-не става.
Облачното пространство ми е пълно и вече иска да се плаща.
И сега имам телефон с доста памет,а не мога да я използвам.
Дали има вариант снимките да се запазват в галерията,дори няма настройки като снимаш да те пита къде да отиват снимките.
Няма слот за карта памет и се чудя какво да правя.
Моля ви за съвет и помощ.
Цитирай
#56

Като отвориш галерия, горе има два надписа: Снимки и Албум. Влез в Албум и виж да не е направило някакъв албум и да ги записва там.
Да не е това приложение Mega да скапва положението.
Цитирай
#57

(2021-12-14, 09:55:59)milstan написа:  Като отвориш галерия, горе има два надписа: Снимки и Албум. Влез в Албум и виж да не е направило някакъв албум и да ги записва там.
Да не е това приложение Mega да скапва положението.

И това не е-деинсталирах приложението Mega,изчистих кеш и всичко,няма други албуми и до снощи снимките от преди 2 дена си бяха в галерията и в гугъл снимки,сутринта вече ги нямаше в галерията а само в гугъл снимки.Лошото е,че вече нямам място там и не знам какво ще последва когато не може да качва повече снимки.
Имам място в телефона над 100 GB,а ще трябва да плащам за съхраняване на снимки.
Това не го разбирам.
Имах 8 pro,там си имаше опция къде да съхранява файлове и снимки,имаше си място за SD карта и всичко си беше на 6.
Май ще се разделям с този телефон,но се чудя с какво мога да го сменя.
Извинявайте,че питам за едно и също,но работя с тези снимки и файлове и се чудя как да го направя.
Хубав ден и благодаря на всички!!!

З.Стефанова
Цитирай
#58

Влез в "Оптимизация" > горе в дясно има една четка, натисни на нея и се влиза в "Разширено почистване" > горе в дясно има зъбно колело и с него се влиза в настройки > изключи "Почистване на паметта" . Мисля, че това е само за RAM паметта, но все пак може да се пробва, просто не се сещам друго. Там може да видиш и "Почистване по график" ако има изключване, но при мен има само на колко дни да се случва. Пак там ( в настройките) може да пробваш с "Дефиниции" ако има друга възможност, при мен съм сложил "Tencent" .
Аз съм с друг модел, но MIUI е почти еднакво.

П.П. В настройките на галерията има "Автоматично архивиране" , аз съм го изключил. Да не би след архивиране да ги изтрива?
Цитирай
#59

(2021-12-08, 18:56:58)rumo написа:  Сега като се зачетох и 11Т ползва съищят сензор, като на 10Т! Ако е вярно това е пак ultrasound сензор и ядовете ще са същите!

Но с обновен софтуер и работи наистина безпроблемно. Имам няколко познати с 11T, аз съм с 11T Pro, и нямам проблем.
Цитирай
#60

Здравейте,
искам да попитам има ли начин при активен дисплей когато ми се обадят да ми се показва обаждането на цял екран а не само горе в един правоъгалник с отворена и затворена слушалка??
Когато телефонът е заспал се показва на цял екран но когато е активен дисплея се получава това нещо,с 11t pro съм

Xiaomi mi 11t pro
Цитирай
#61

Едва ли. така са си и моят ми10т е така. Целта докато го ползваш е да не ти се закрива другото съдържание

Между другото модела със 128мб много трудно се намира в системата на вива ми казаха да чакам или с 256, ама такъв не искам.
И аз като не обичам да чакам се отказах и сега пак чакам по-добри времена или да пуснат нещо ново и стойностно
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • 6murdi
Цитирай
#62

моят го купих от city tel онлайн магазин

Xiaomi mi 11t pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hansoloooo за това мнение:
  • Kiridedra
Цитирай
#63

(2021-12-25, 18:05:03)rumo написа:  Едва ли. така са си и моят ми10т е така. Целта докато го ползваш е да не ти се закрива другото съдържание

Между другото модела със 128мб много трудно се намира в системата на вива ми казаха да чакам или с 256, ама такъв не искам.
И аз като не обичам да чакам се отказах и сега пак чакам по-добри времена или да пуснат нещо ново и стойностно

Моя 11T е от виваком,на мен пък ми казаха,че 256 няма да имат и за това като компромис взех 128.

З.Стефанова
Цитирай
#64

Днес пак влезнах в един магазин- имат само 256-ци и то не само в него
Ако въобще ми намерят 128-ца, то с план unlimited 50 ми струва телефона 740лв
На същият план онлайн цената му е 689. Викам айде онлайн ще е. Ха каква изненада, unlimited 50 онлайн е 35лв, а в магазина ми го оферираха за 33. Тия 2лв разлика за 24м са 48лв или колкото е и разликата в телефоните.
Кой както клъвне, накрая се плащат същите пари
Цитирай
#65

В крайна сметка как е сензора има ли проблеми. Имали сензор или е като на 10т
[-] 1 потребител изказва благодарност на bekama_89 за това мнение:
  • lfc4lifebg
Цитирай
#66

(2021-12-29, 12:35:44)bekama_89 написа:  В крайна сметка как е сензора има ли проблеми. Имали сензор или е като на 10т
Прочети мнения де, аз 10 пъти пиша, че нямам нито 1 проблем вече месец..

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

Аз минах от Т10 Про от които не видях бял ден от този сензор на 11Т. Смея да твърдя че сензора тук не създава никакви проблеми.

Samsung S23+
Цитирай
#68

(2021-12-29, 12:48:37)lfc4lifebg написа:  Прочети мнения де, аз 10 пъти пиша, че нямам нито 1 проблем вече месец..

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk


Прочетох всички мнения повечето пишат че няма проблеми с сензора но има и човек дето пише че е същия бъгъв сензор.
Цитирай
#69

(2021-12-29, 12:48:37)lfc4lifebg написа:  Прочети мнения де, аз 10 пъти пиша, че нямам нито 1 проблем вече месец..

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk

Явно само на мен се е паднал такъв с проблемен сензор ☹️

Xiaomi 11T pro 5G 128/8
Цитирай
#70

И аз нямам проблем,имал съм поне 5 телефона  xiaomi  и не съм имал проблем.
Цитирай
#71

При 10Т няма проблемен сензор ,той липсва .......
Цитирай
#72

То и при 11Т го няма но няма и проблемите на 10Т

Samsung S23+
Цитирай
#73

Тъкмо си отключих bootloader и се оказа, че няма къстъм ром за 11Т.. и сега какво

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Цитирай
#74

За медиатек няма поддръжка просто.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • lfc4lifebg
Цитирай
#75

(2022-01-11, 22:47:55)suffer написа:  За медиатек няма поддръжка просто.
Да, явно ще чакам невероятно бързите ъпдейти.. здраве да е Smile

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)