Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung a52s, a72, mi 11 lite или някой друг?
#1

Здравейте, телефона ще се купува на изплащане от синия оператор, затова питам конкретно  за тези модели, а може и да предложите някой друг в същия ценови диапазон, но отново от оператора. Апарата ще се използва за Фейсбук, Инстаграм и Месинджър. Мисля, че и трите ще вършат работа за това, но понеже ще се правят и снимки, кой от тези апарати е може би най-удачния избор.

LG Optimus G  => Xiaomi redmi note 3=>Huawei p10 lite=>Xiaomi redmi note 8 pro=> Poco F3
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих избрал А52s
[-] 1 потребител изказва благодарност на ___IvO___ за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#3

Бих се спрял на А52s, предлага по-добър дисплей и производителност като цяло.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#4

Аз също бих избрал A52s.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#5

A52s !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#6

Колега, какво стана с избора на устройството?

 
Цитирай
#7

A52S , имаме го, супер е.
Цитирай
#8

Все още не сме взели телефон, но тези дни ще ходим отново до оператора. В избора мисля, че влезна и Xiaomi mi 11T, като смятам, че той май е най-добър.

LG Optimus G  => Xiaomi redmi note 3=>Huawei p10 lite=>Xiaomi redmi note 8 pro=> Poco F3
Цитирай
#9

Още един глас за А52s.
Цитирай
#10

Взехме Xiaomi Mi 11 T, благодаря за всички отговори !

LG Optimus G  => Xiaomi redmi note 3=>Huawei p10 lite=>Xiaomi redmi note 8 pro=> Poco F3
Цитирай
#11

Здравейте! Чудя се между 2 телефона - Samsung A52s и Xiaomi 11 lite 5G NE.  Наистина ли скенерът за пръстови отпечатъци не работи никак добре при самсунга?
Цитирай
#12

(2022-02-01, 17:37:07)bambi11 написа:  Здравейте! Чудя се между 2 телефона - Samsung A52s и Xiaomi 11 lite 5G NE.  Наистина ли скенерът за пръстови отпечатъци не работи никак добре при самсунга?
Върху Самсунга нямам поглед, но ако споделиш за какво ще се ползва телефона, мога да кажа как се държи Xiaomi - то в нещата, които те интересуват. Предварително казвам, че пръстовият отпечатък работи идеално.

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Ами за социални мрежи, гледане на клипчета в ютюб
Камерите как се представят, батерията също и как е звукът от слушалки, ако използваш преходника от комплекта, и дали загрява при нормална употреба
Цитирай
#14

Социални мрежи не ползвам, You tube си върви добре.
Батерията при мен издържа два дни при умерено ползване - около 30 Мин. разговори на ден, писане в месинджъри, слушане на музика и подкасти, малко браузване. Камерата е зле. При снимане на по-големи обекти и добра светлина става, но с намаляване на светлината, качеството рязко пада. Примерно при снимане на текст е зле. Фокусът е в средата, в страни почва да размазва. За цената, на която се продава, камерата би трябвало да е доста по-добра.
Звукът е със средно качество, ако не си с много големи изисквания - става.
При мен телефона не загрява, но и не съм го товарил чак толкова.
Дисплеят е доста ярък и контрастен.

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на truewarrior22 за това мнение:
  • bambi11
Цитирай
#15

Здравейте. Ще взимаме нов апарат за подарък, като бюджета е около 600лв. Досега дамата беше с Nova 5T, но му видя бързо сметката. Хуауей заради гугъла го изключваме. Спряхме се на Самсунг А52s и ако има на Шаоми нещо конкурентно, хубаво, също може да вземем. Ще се ползва за социални мрежи, ютуб, наблягаме на камера и батерия Smile Дали за тези пари има нещо по добро, което може да се намери? Благодаря
Цитирай
#16

За малко повече пари отгоре - Relame 9 Pro Plus.
Цитирай
#17

А52s е най-мощния и балансиран от всичките. Ако има нужда от по-голям екран и при условие, че не се играят игри може и А72.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Just
Цитирай
#18

Това гледах и аз, че е един от най препоръчваните за тази ценаSmile
Цитирай
#19

И аз си търся нов телефон но съм се насочил към Samsung A73 8GB RAM 256GB памет, цена 1000 лева.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#20

(2022-06-20, 11:36:52)the_brave написа:  И аз си търся нов телефон но съм се насочил към Samsung A73 8GB RAM 256GB памет, цена 1000 лева.

Честно казано за същите пари се намира S21 FE, а за 700-750 S20FE, които са по-класни устройства.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#21

Проблемът е че телефони които нямат слот за карта памет не купувам, а посочените от теб модели нямат.
И няма нужда да ме цитираш, след като пишеш под моя коментар.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#22

А защо толкова много държиш на карта памет?
Питам понеже в днешно време повечето телефони са с по 128,256,521 гб вградена памет и като цяло е трудно да я запълниш.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#23

S20 FE има слот за карта памет, ако това е важно. Wink

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#24

Колега защо го предлагаш този телефон след като е модел 2020г., а сега сме 2022г. Телефоните много бързо остаряват няма нужда от стари модели телефони.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай
#25

Защо ли? Например, защото е по-добър в почти всичко от А73 и е по-евтин. Но ти явно си си избрал вече, та разговора е безмислено да го продължаваме.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • pnv
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)