Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся човек, който да ми инсталира iGO на мултимедията
#1

Здравейте,
Имам една китайска мултимедия в колата ми. Тя дойде с iGO, което работеше.
Реших да инсталирам по-нова версия с нови карти и изтрих старата. Сега навигацията не работи, а опитах с няколко версии. Най-доброто, до което стигнах беше да тръгне самата навигация (чува се говор и нищо не изписва като грешка), но екранът става черен. Не знам с коя версия беше това.
Предполагам, че проблемът е защото това, което съм сложил не поддържа тази резолюция, но след доста проби се отказах.

Сега търся някой, при когото да закарам колата, за да инсталира iGо, което да работи - знам, че има хора, които разбират повече Smile
Естествено, срещу заплащане

Моля ако знаете такъв човек или място да ми дадете контакт,
Мерси
Цитирай
Аксесоари
#2

Тия пари дето ще ги дадеш, по добре си купи навигацията igo от Интернет и забрави за такива проблеми

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#3

Не че много хора надничат насам, ама поне дай марката и модела на китайчето, може пък да изскочи някакво решение

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#4

(2021-11-17, 18:43:29)rnaydenov написа:  Тия пари дето ще ги дадеш, по добре си купи навигацията igo от Интернет и забрави за такива проблеми

Мерси, гледах в Play Store-a , че апликацията е безплатна, а картата е 60 лв
Не мога да разбера обаче това дали е еднократна такса. Ако е еднократна нямам проблем с това да я купя.
Много е оскъдна информацията около покупката.

Освен това има ли как да се добавят после съобщяние за камери за скорост ?
Цитирай
#5

Камерите се купуват допълнително
Картите май са еднократно, трафика е на абонамент - за година

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • DreamWave
Цитирай
#6

Аз мога да инсталирам работеща версия. За целта навигацията трябва да е свалена от колата. Работя и по-куриер. Ако имаш интерес от Стара Загора съм. Цената за инсталация и карти за цяла Европа е 20 лв.
Цитирай
#7

В крайна сметка го купих, понеже е най-бързо и лесно. 30 евро за цяла европа, 10 евро за камерите и 5 евро за 3D сгради - общо 45 (90 лв)
И без това бях готов да ги дам Smile

@Han_Solo, @rnaydenov благодаря
Цитирай
#8

Не знам дали съм помогнал... не че и аз в някакъв изблик на ентусиазъм не си я купих, но за проба и с едно наум.
Давам си сметка, че е възможно и те, както и Сиджик и Томтом да минат на абонамент, давам си и сметка че картите на Хере/Навтек вече не са лидера, който бяха до скоро и Томтом/Телеатлас на доста места в България имат повече адреси, не че и двете карти нямат грешки...
Аз лично при навигация, когато се наложи, проверявам поне две алтернативи с различни карти...

И не забравям че с питане и до Цариград се стига

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)