Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 6/6 Pro - Актуализации и ъпдейти
#1

[Изображение: Kak-obnovit-Android-vruchnuyu-na-smartfo...-1280x.jpg]

Всичко за актуализациите на Google Pixel 6/6 Pro  

 
Цитирай
Аксесоари
#2

След многобройни оплаквания относно работата на биометричния сензор в Pixel 6 Google пусна актуализация на софтуера, която поправя досаден бъг. Компанията не направи официално съобщения за пуснатия патч, но след инсталирането му собствениците на устройството отбелязаха положителни промени в работата на биометричната му система за удостоверяване.

https://phandroid.com/2021/11/17/google-...nner-woes/

 
Цитирай
#3

За Pixel 6 and 6 Pro е пусната нова актуализация. Акцентът в нея е коригирането на редица грешки, които се появиха на смартфоните веднага след пускането им на пазара, включително и бъгове при работата на биометричните сензори при двата модела. Бе отстранен проблема със скенера за пръстови отпечатъци, който работеше неправилно - потребителите трябваше да въведат ПИН код, за да отключат устройството. Елеминирано е и трептенето на екрана, което се случваше по време на регулиране на яркостта и при включване / изключване на смартфона. Актуализацията подобри и работата с камерата: грешките при автоматично фокусиране и функциите за визуализация са отстранени, бе подобена и цялостната производителност на стандартното приложение.

https://www.digitaltrends.com/mobile/pix...rovements/

 
Цитирай
#4

Така е. Преди малко дойде и при мен. Тези дни ще споделя впечатления има ли разлика. Още от самото начало при мен се появи проблем, екранът забиваше от време на време без значение какво правя. Дано да е оправено, че ме побъркваше.... [Изображение: 44b37ae46b3964cfe28bbd4a83793c01.jpg]

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#5

Реално ъпдейта го сложих веднага като дойде телефона. Нямам впечатления преди как е било. Но забивания нямам, пръстовия отпечатък работи безотказно (без протектор съм), батерията кара от ден и половина до два (зависи дали имам време да играя Clash Royale) Smile
Телефона снима уникално на тъмно, днес ще тествам повече снимки на светло да видя как се справя, а и със зуум най-вече.
5G и преди не съм изпозлвал, така че за мен това не е проблем.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#6

Pixel 6 и 6 Pro ще получат специална актуализация по-късно този месец, която ще включва както корекция по проблема с обажданията, което и подтикна компанията да отложи месечната актуализация от декември, така и днешната актуализация на пачове за сигурност, които вече започват да получават пикселите от по-старата генерация.

https://support.google.com/pixelphone/th...nuary-2022

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#7

След отложената актуализация през декември Google най-накрая днес я пусна за Pixel 6 и 6 Pro. Януарския ъпдейт съдържа всички корекции, които са били заложени в актуализацията за декември, както и няколко нови за този месец. Размерът на актуализацията от ноември е 215 МБ, а от декември е 40 MB. Актуализацията трябва да коригира проблеми при свързването, със спешни повиквания, дрейн на батерията при определени условия, подобряване на стабилността на Wi-Fi, а също така общи корекции в потребителския интерфейс, които ще подобрят практическата работа на потребителите с устройството си. Ъпдейтът бе пуснат на 14 януари и ще бъде достъпен за всички Pixel 6 в рамките на тази седмица.

https://support.google.com/pixelphone/th...2022?hl=en

 
Цитирай
#8

Дойде.... Сега остава и да оправи нещата [Изображение: 96ed51a8728f2126bde6b194f282d2f2.jpg]

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#9

След Януарската актуализация все още ми пада връзката от пълен обхват до 0 и обратно до пълен в рамките на минута. Пробвах с карта на Теленор и А1, същият проблем. Това ми се случва в район с пълно покритие. Някой изпитва ли подобни проблеми?
Цитирай
#10

С eSIM картата наблюдава ли се същият проблем?

 
Цитирай
#11

Не съм пробвал с еСим, само с пластики, които на предишният ми телефон работеха безотказно и нямах проблем с връзката. Дали с есим или нова пластика (старите са ми на ~6-7 години) би имало ефект?
Цитирай
#12

Препоръчвам да се тества с еSIM и ако няма проблем при връзката, след това да се подмени и пластиката. Ако наистина картите са толкова стари, проблемът със сигурност ще е в тях и трябва да се подменят просто с нови.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stuwemaina
Цитирай
#13

С януарския ъпдейт е една идея по-добре, но още не съм пътувал на места със слаб обхват. Само до Боровец, но там беше ОК обхвата.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#14

Излезе февруарския ъпдейт, какво ново:

https://support.google.com/pixelphone/th...2022?hl=en

 
Цитирай
#15

Пак се изложиха, никакъв ъпдейт за carrier за нашите модели (6 и 6 Про). Това мяза на - по-добре да не го пипаме, за да не го счупим пак...  Bu

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#16

Не слагайте ъпдейт на Pixel 6 (без Pro) до второ нареждане!!

За момента има проблем с WiFi и чакаме да видим какво ще измислят Google.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#17

Добър старт за пиксел 6 ,но нещо софтуерно не могат да се оправят от както го пуснаха със собствения процесор.Бях много мераклия да си го взема ,но в последствие се отказах
Цитирай
#18

(2022-02-08, 16:57:06)Be6i4 написа:  Не слагайте ъпдейт на Pixel 6 (без Pro) до второ нареждане!!

За момента има проблем с WiFi и чакаме да видим какво ще измислят Google.
Февруарския ъпдейт донесе на потребители проблеми с Wi-Fi - изключване във фонов режим след няколко минути и липса на автоматичното свързване на устройството с разрешени Wi-Fi мрежи. В някои случаи проблемът е толкова тежък, че Wi-Fi изобщо не се включва.

https://www.gsmarena.com/some_pixel_6_an...-53072.php

 
Цитирай
#19

(2022-02-09, 10:02:12)NoMaD написа:  Февруарския ъпдейт донесе на потребители проблеми с Wi-Fi - изключване във фонов режим след няколко минути, липса на автоматичното свързване на устройството с разрешени Wi-Fi мрежи. В някои случаи проблемът е толкова тежък, че Wi-Fi изобщо не се включва.

https://www.gsmarena.com/some_pixel_6_an...-53072.php

При мен не се включва. Единствено с рестарт на телефона се пуска, но това е само докато не заспи пак телефона... Skitarg
Ако не пуснат ъпдейт до 2-3 дни ще пускам телефона май и аз в OLX...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#20

Чета и не мога да повярвам що за ебалници са тяи от гугъл.
Само да сте ми ги похвалили какви буклуци са тия пиксели.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#21

явно само при пиксел 6 е така, при 5 няма проблеми при ъпдейта

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#22

Вероятно, защото той не е с Tensor.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid, pnv
Цитирай
#23

И аз това си мислих. При мен няма проблем(за сега) нито при жената(4а5G), нито при сестра ми(4а).
Може би имат затруднения с новия Tensor и ще трябва време. На времето си спомням имаше ъпдейт за Nexus 5 и започна ужасен дрейн на батерията. По два пъти на ден зареждане. Оправиха го със следващия ъпдейт.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#24

Минах на 12L така че не знам дали проблемът е оправен. На Beta версията няма този проблем.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#25

Пуснаха ъпдейт за Март, но за Pixel 6 и 6 Pro ще дойде пак по-късно...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)