Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся безплатен софт за IP Camera с качване на собствен сървър
#1

Закупена и инсталирана IP Camera за външен монтаж, която върви с приложение за работа с нея YCC365 Plus. Търся безплатно /по възможност/ приложение за Android, което да работи с камерата и да има възможност за запис на мой сървър/облак. Оригиналното приложение работи доволно, но не дава възможност записи да се качват на собствен сървър. Предлагат платени възможности и различни условия, но ми ще да намеря такова, с възможност да качвам записите на собствен сървър.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично,не успях да намеря Smile Камерките са страхотни,идват си комплект,знаеш за какво говоря,но това е уловката,не са особено скъпи и вършат страхотна работа(моята е с батерия,външна-6месеца с едно зареждане пердаши).Мисля,че ако се смени фърмуера,ще стане...но ще я убия сигурно Smile Ползвам вградената опция с SD карта.Всъщност,успях да я свържа веднъж,след 100 опита,но постоянно даваше крашове..
Цитирай
#3

Чета ТЕЗИ ИНСТРУКЦИИ , но не разбирам с какво могат да ми помогнат ...
Цитирай
#4

(2021-11-22, 09:37:01)vesodimov написа:  Чета ТЕЗИ ИНСТРУКЦИИ , но не разбирам с какво могат да ми помогнат ...

Това служи да пуснеш видео стриим и да се гледа от други хора , но не и да ти качва записи някъде .
Цитирай
#5

(2021-11-22, 09:43:46)niggaz_nature написа:  Това служи да пуснеш видео стриим и да се гледа от други хора , но не и да ти качва записи някъде .

Благодаря. И аз така го разбрах.
Цитирай
#6

Някакъв вариант е да сложиш емулатор на андроид на някоя машина,слагаш апликацията и пишеш на харда,изпробвано и работи.Естествено,машината не се изключва...всъщност консумацията е по-малка,отколкото NVR Smile
Цитирай
#7

(2021-11-22, 17:01:27)vertexe написа:  Някакъв вариант е да сложиш емулатор на андроид на някоя машина,слагаш апликацията и пишеш на харда,изпробвано и работи.Естествено,машината  не се изключва...всъщност консумацията е по-малка,отколкото NVR Smile

Не виждам начин това да се случи. Апликацията има настройка само за абониране на техен облак. И за работа /гледане/ на записаните файлове на SD картата.
Цитирай
#8

Моята е същата,слагам апликацията на лаптопа(емулатор блу-стакс),вписваш се с акаунта си,натискам рек. и почва да пише в андроида(лаптопа).Все едно записва в телефона,после си го гледам пак там(лаптопа)!
Цитирай
#9

Благодаря за идеята, но много сложно става - работещ компютър, емулатор, приложение, записи ...
Надявам се на първо време 128 GB карта да свърши работа.
Поздрави
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)