Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 9 - липса на известия; Email синхронизация; Android Auto?
#1

Привет,

имам Huawei Nova 9 и инсталирах GSpace, а от там си свалих приложенията от които имам нужда, но имам следните проблеми:


  1. Viber и WhatsApp - не излизат известия (или се показват с много голямо закъснение) и проблем с изпращането на файлове (снимки, pdf, .docx - изпращат се с час закъснение или трябва да се затвори-отвори съответното приложение);
  2. Приложенията ми за email свалени от Huawei App Gallery - са настроени за проверка за нови мейли на всеки 5 мин, но не получавам известие, че имам нов имейл (или поне не веднага);
  3. До скоро бях с телефон Nova 5T и го връзвах безпроблемно към автомобила ми и дисплея ми се клонираше към дисплея на колата; В момента като закача Nova 9 към колата и просто казва "Неуспешно свързване". 

Ще се радвам ако някой може да помогне за отстраняване на посочените проблеми или да ме насочи към човек, който може да ги острани Smile

Благодаря предварително.
Бъдете здрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

Вайбъра си го свали от апгалерито.
Ползвай оригиналния имейл клиент , няма нужда да сваляш нищо , или bluemail в краен случай.
Цитирай
#3

Привет,

сваляйки Вайбър от Апп галерито не ми дават да си го синхронизирам с Гугъл акаунта ми, а ми е важно.
Проблема с мейла го имам и на оригиналния мейл клиент, и на BlueMail и на myMail - като всичко е свалено от официалния апп стор.
Цитирай
#4

Разтърси се из темите , имаше вариант да се синхронизира вайбъра.
За пощенския клиент виж в опциите за оптимизация на батерията да не затваря приложението принудително.
Цитирай
#5

(2021-11-22, 23:36:44)pnnlv написа:  Разтърси се из темите , имаше вариант да се синхронизира вайбъра.
За пощенския клиент виж в опциите за оптимизация на батерията да не затваря приложението принудително.


Добре, ще потърся.
За пощенския клиент - проверих абсолютно всички настройки. Пробвах с 3 различни мейл клиента, които са свалени от Huawei AppStore, но резултата е един и същ - не синхронизира ако не отворя приложението.
Цитирай
#6

На мейт 40 про ползвам Spark и получавам почти веднага нотификациите от жмела.
Цитирай
#7

Открих и друго:

- Не излизат известия от Unicredit Mobile (свалено от GSpace);
- Не излизат цифри върху иконите ,които показват брой известия (app badge icon) почти на всички аппове;
- Понякога се показват известия от вайбър веднага при получаване на съобщенията;
- Не излизат известия при коментар/тагване във Фейсбук;
- Gmail (свалено от GSpace) не сихнронизира; Маркирам опцията в настройката (Sync), но изчесва след час/два;
Цитирай
#8

Gmail акаунтите ги вкарай в оригиналния мейл клиент/при мен са в Spark/.Булбанк мобайл си го свали от Aurora.Работи си все едно си го свалил от плеймаркета.Пробвай възможно най-малко приложения да ползваш през gspace.
Цитирай
#9

Така трябва да е!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Здравейте за да не отварям нова тема искам да споделя тук за д разбера къде е проблема.
От месец използвам Huawei nova 9 и имам проблем със батерията която изразходва Always on display. Когато вечер заредя телефона и съм без пуснат always on display на сутринта телефона е на 99% а със пуснат дисплей сутрин съм на 72 73% което е брутално. Преди това ползвах Galaxy a52s и xiaomi poco f3 и със пуснати цяла нощ дисплей сутрин бях на 95 96% батерия. Мой колега си купи миналата седмица Huawei mate 20 pro и пробва 2 3 нощи и сутрин е на 96 97%. Прикачам и какво е потреблението на ток със пуснат и със спрян always on display.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)