Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

My А1 app вече не ме разпознава по моб.номер и иска рег-я
#1

Здравейте!
Преди като изключа wifi преди вход в приложението А1 си влизах без проблем /без да въвеждам каквото и да е/, и си виждах текущото потребление на интернет,смс и минути. От известно време това не работи,приложението не ме разпознава по моб.номер и иска регистрация. Такава е невъзможно да направя,тъй като съм част от корпоративна група и нямам достъп до имейла за регистрация кагото вкарам булстата.
Проблемът се появи и на още един телефон вкъщи,а на друг продължава да си работи по стария начин.
Преинсталиране,чистене на кеш и данни не помага.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-11-23, 19:20:41)etog написа:  Здравейте!
Преди като изключа wifi преди вход в приложението А1 си влизах без проблем /без да въвеждам каквото и да е/, и си виждах текущото потребление на интернет,смс и минути. От известно време това не работи,приложението не ме разпознава по моб.номер и иска регистрация. Такава е невъзможно да направя,тъй като съм част от корпоративна група и нямам достъп до имейла за регистрация кагото вкарам булстата.
Проблемът се появи и на още един телефон вкъщи,а на друг продължава да си работи по стария начин.
Преинсталиране,чистене на кеш и данни не помага.

От приложенито (или сайта) правите нова регистрация с e-mail и парола по желание.
На следващия екран, където изисква ЕГН/Булстат, малко по надолу натиснете върху "Регистирай услуга като ползвател".
На следващия стъпка пишете тел. номер 08... , на който изпраща sms. 
Потвърждение и на e-mail праща. Потвърждавате и сте готов Wink
Ще може да следите потребленито си, план, PUK код, ..., но няма да може да порменяте/добавяте/спирате услуги.
В една регистрация може да имате и повече от един мобилен номер, както и дори часни услуги, примерно: домашен интернет.
Веднъж влезли с e-mail/парола, приложението ги запомня и се показва потреблението и през мобилни данни, и през WiFi.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • Be6i4, etog
Цитирай
#3

Да си жив и здрав,Чо! Благодаря!
Цитирай
#4

При мен още си работи без регистрация

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)