Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не получавам известия - 11T Pro - MIUI 12.5
#1

Имам от няколко дни нов 11T Pro с най-актуалния MIUI 12.5 и съответно е SD888.

Имам само един проблем - като влезе в дълбок сън спира известията предимно от facebook messenger, но забелязвам, че и от други места го прави. Пропускал съм даже разговори. Гледах съвети из форумите да му махна ограниченията от настройките за батерия, да му дам всички разрешения и да го поставя в startup - направих го. Оправи се звъненето и сега като ми звънят си получавам обаждане. Съобщенията обаче липсват ако е в дълбок сън. Ако съм го заключил преди 4-5 минути няма ядове, но ако е в джоба ми 2-3 часа без да го пипам и го отключа изведнъж ми идват куп съобщения. 

Идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-11-26, 00:19:22)Ivanov_1994 написа:  Имам от няколко дни нов 11T Pro с най-актуалния MIUI 12.5 и съответно е SD888.

Имам само един проблем - като влезе в дълбок сън спира известията предимно от facebook messenger, но забелязвам, че и от други места го прави. Пропускал съм даже разговори. Гледах съвети из форумите да му махна ограниченията от настройките за батерия, да му дам всички разрешения и да го поставя в startup - направих го. Оправи се звъненето и сега като ми звънят си получавам обаждане. Съобщенията обаче липсват ако е в дълбок сън. Ако съм го заключил преди 4-5 минути няма ядове, но ако е в джоба ми 2-3 часа без да го пипам и го отключа изведнъж ми идват куп съобщения. 

Идеи?
Настройки/Приложения/ Управление на приложение/Автостартиране
Цитирай
#3

За друго не се сещам.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#4

Аз има абсолютно същия проблем с XIAOMI 11 T PRO с MIUI 13.0.9. Направих всичко посочено в темата плюс преинсталиране на самия Facebook messenger, изтриване на кеша, но проблема си остава при дълбоко заспиване на телефона.

Някой може ли да помогне?
Цитирай
#5

Какво значи дълбоко заспиване на телефона?

Ако минава в режим, който спира данни и всичко (като вградения в xiaomi.eu) няма отникъде да получаваш известия.

Също виж при заключен екран дали не спират данните и дали не се трие кеша.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Под дълбок сън, имам предвид:


Ако съм го заключил преди 4-5 минути няма ядове, но ако е в джоба ми 2-3 часа без да го пипам и го отключа изведнъж ми идват куп съобщения. Дори по някога трябва да влезна в самия Facebook messenger за да ги получа, прави го сами при него, от viber и whatsapp си получава известия винаги, дори и телефона да не е активен с часове, примерно когато спиш и не го пипаш изобщо. 


Не намирам в моя телефон това меню, къде се намира:

Smart scenes
Sleep mode



При заключен екран не спират данните и не се трие кеша, проверих.
Цитирай
#7

Виж тук

https://dontkillmyapp.com/xiaomi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)