Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон самсунг - Galaxy Note 20 и Galaxy S21
#1

Колебая се между два модела Galaxy Note 20 и Galaxy S21. Основно ми трябва - батерията да издържа прилично време -1 ден. Основно за работа - MS Office, календар, мейли - игри не играя, камерата не я използвам. 
Сега съм със Самсунг А20.... пълна скръб е като производителност. 
Благодаря на отзовалите се.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не разбирам много, но от това което чета във форума разбирам, че s21 му е слаба батерията и не се хвали с издръжливост.

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
Цитирай
#3

ако не ти трябва писалката - S21
но е възможно ако натоварването е голямо и двата да не изкарат целия ден

на твое бих взел A52s, като единствен недостатък е (ако това е приложимо при теб) липсата на безжично зареждане
или S20 FE , но версията от 2021 която е със Snapdragon процесор (но пък няма 5G възможности)

ако трябва все пак да е във високия клас S21+
Цитирай
#4

Аз съм с NOTE 20 от 1 година. Ползвам го ежедневно за мейли, Ms Office, работа със специализирана онлайн система, отделно по малко фейс, някое клипче в тубата, някоя друга снимка, и не на последно място - доста разговори. С писалката е удобно да навигираш при работа. И батерията ми стига... Е някой път, като попрекаля, оставам на 15-20 процента, но това е след около 12часа усилена работа.

Съпругата ми е с А52s и е много доволна, но тя го ползва като телефон за развлечение - фейсо, снимки, някоя и друга игричка, пинтерест, чат с някоя приятелка... Малко говори и не работи с него - има си А20 за разговори (служебни) Батерията му кара 2 дни

Дано съм ти бил полезен Smile

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай
#5

Note е идеалния бизнес телефон Smile

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)