Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преминаване от Xiaomi.EU на Global Rom
#1

Здравейте,

Може ли някой, който е правил въпросното връщане от Xiaomi.eu на Global Rom да драсне как точно се изпълнява ?
Днес опитах по описаните в интернет начини с MiFlash, но постоянно ми излизаха някакви грешки, отстраних няколко и се отказах.

Благодаря предварително.

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами това е начинът. Сваляш последния глобален, сваляш ми флаш и трябва да кажеш Какви са грешките. Може да опиташ с Xiaomitool v2. Там е автоматизирано
Цитирай
#3

Първо ми излезна "Antirollback error", видях как се оправя и го оправих. Сега ми излиза "error:fastboot :error cannot load ......" no such file or directory" .... и телефона стой във fastboot режим постоянно, рестартирам го и пак влиза директно във fastboot режим.

ПП: реших си проблема Smile трябваше да се премеси РОМ-а в директорията на Уиндоус-а... вече всичко е наред !

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Baretas за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)