Анкета: Кое приложение за COVID сертификат ползвате на вашия Android? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Viber
4.00%
2
4.00%
Cardbox
34.00%
17
34.00%
COVID Certificate
10.00%
5
10.00%
Green Pass PDF Wallet
6.00%
3
6.00%
Друго
46.00%
23
46.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кое приложение за COVID сертификат ползвате на вашия Android?
#1

[Изображение: zx952y526-4248857.jpg]
Кое приложение за COVID сертификат ползвате на вашия Android?
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Covid Certificate, швейцарското. Много семпло и удобно.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#3

Имам сертификата в .pdf, а също и в Cardbox. За проверка (налага ми се доста често) по принуда ползвам COVID CHECK BG - доста странно приложение е. Днес пак го тествах върху моя си сертификат - от 17 проби ми даде 11 валидни, 4 неуспешни сканирания и 2 невалидни. Та и оценката му към момента (2,2) е почти щедра.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • plevel12
Цитирай
#4

Имам го на две приложения,cartbox и COVID Certificate и в pdf формат го изтеглих.

Huawei P30
Цитирай
#5

В мейла, и в 2 облака в пдф формат. Досега не съм го ползвал. А иначе, не е задължително да се бодеш за да имаш зелен сертификат! Ако си го прекарал/вируса-болестта/ или чрез изследване на антитела. Става във всяка сертифицирана лаборатория и струва 26 лв. Достатъчно е да имате над 150 единици /нещо си/ Сина ми има 200 например.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

Shortcut на screenshot-a сложен на homescreen-a, че става по-бързо от cardbox-a.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на boris.stz за това мнение:
  • plevel12, sapiora
Цитирай
#7

Никой никого не гони, че да бърза да показва сертификат. Дали ще го покажеш 5 сек. по-бързо, няма особено значение. А кой къде ще ходи, не съм човекът да решава!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

Cardbox ... сертификат с антитела

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

А относно приложението и аз използвам Covid Cert. Швейцарското.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#10

Изтеглен в pdf формат, и на съхранение в папка "Документи" във Файлов мениджър моят и този на жена ми.

Redmi Note 8T
[-] 1 потребител изказва благодарност на PLG за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#11

Леко позачистих, моля да се придържате към конкретната тема, в противен случай ще бъде заключена!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#12

Модератота вместо да трие коментара и предложението което отправих за опция към отговорите,може да посъветва създателя на темата какво да включи към възможните отговори,а именно:НЕ СЕ ВАКСИНИРАМ,НЕ СЕ ТЕСТВАМ И ПРОЧИЕ,защото всичко останало е подтикване към нещо което е забранено със закон,когато правиш тема,добавяш подходящи отговори,защото тези сегашните демек са само за не повече от 20% от населението на България а останалите 80% няма как да отговорим че не ползваме нищо защото нямаме сертификати

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 2 потребители изказват благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Lupita, _nib_
Цитирай
#13

(2021-12-01, 12:02:52)Sokolchev написа:  Модератота вместо да трие коментара и предложението което отправих за опция към отговорите,може да посъветва създателя на темата какво да включи към възможните отговори,а именно:НЕ СЕ ВАКСИНИРАМ,НЕ СЕ ТЕСТВАМ И ПРОЧИЕ,защото всичко останало е подтикване към нещо което е забранено със закон,когато правиш тема,добавяш подходящи отговори,защото тези сегашните демек са само за не повече от 20% от населението на България а останалите 80% няма как да отговорим че не ползваме нищо защото нямаме сертификати
Като не ползваш сертификат, просто не пишеш в темата, не виждам защо държиш да ни занимаваш с личните си терзания.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
[-] 16 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • Bavarche, dessexc, DoryanY, gazibarev, greenandroid, hristop, jivkojj, kamenvo, L1892, milss, NaniG, sapiora, stoyanov.bs, Victormihov, yankoa, zdravko959
Цитирай
#14

Ползвам едно местно (чешко) - Tečka се казва, има го в маркета. Удобно е, но не знам дали е по-удобно от други, не съм сравнявал...
(2021-12-01, 12:02:52)Sokolchev написа:  ...защото всичко останало е подтикване към нещо което е забранено със закон...
Кое е това нещо?
Цитирай
#15

(2021-12-01, 12:02:52)Sokolchev написа:  Модератота вместо да трие коментара и предложението което отправих за опция към отговорите,може да посъветва създателя на темата какво да включи към възможните отговори,а именно:НЕ СЕ ВАКСИНИРАМ,НЕ СЕ ТЕСТВАМ И ПРОЧИЕ...
Колега, ако още не си разбрал, анкетата не е пусната с цел преброяване на ваксинирани/неваксинирани, защото вече имаше такава и не ясно защо държиш и в тази да има подобна опция. Ако нямаш доза, зелен сертификат и не ползваш мобилно приложение за него, то тази тема не е за тебе и не разбирам защо продължаваш да пишеш тук, след като по никакъв начин нямаш отношение към нея.

 
[-] 8 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • dessexc, gazibarev, greenandroid, kamenvo, L1892, NaniG, stoyanov.bs, whitehart
Цитирай
#16

(2021-12-01, 15:18:11)NoMaD написа:  Колега, ако още не си разбрал, анкетата не е пусната с цел преброяване на ваксинирани/неваксинирани, защото вече имаше такава и не ясно защо държиш и в тази да има подобна опция. Ако нямаш доза, зелен сертификат и не ползваш мобилно приложение за него, то тази тема не е за тебе и не разбирам защо продължаваш да пишеш тук, след като по никакъв начин нямаш отношение към нея.

Напротив,приложение имам в което има тази глупост наречена сертификат в кардбокса,но не го ползвам защото лично аз не бих и няма да си извадя такъв,та приложението го ползвам,но не сертификата,затова би било хубаво да го има като отговор

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • _nib_
Цитирай
#17

Ползвах няколко месеца Cardbox, но след бустерна доза, не знам защо въпросното приложение спря да показва до кога е валидността на сертификата, затова сега и аз минах на COVID Certificate, където този проблем поне към момента не се наблюдава.

 
Цитирай
#18

(2021-12-01, 12:02:52)Sokolchev написа:  Модератота вместо да трие коментара и предложението което отправих за опция към отговорите,може да посъветва създателя на темата какво да включи към възможните отговори,а именно:НЕ СЕ ВАКСИНИРАМ,НЕ СЕ ТЕСТВАМ И ПРОЧИЕ,защото всичко останало е подтикване към нещо което е забранено със закон,когато правиш тема,добавяш подходящи отговори,защото тези сегашните демек са само за не повече от 20% от населението на България а останалите 80% няма как да отговорим че не ползваме нищо защото нямаме сертификати

Аз трия, защото мненията ти са отявлен офтопик, заяждане и т.н.
Повече не смятам да ти се обяснявам, още повече, че не си и наказан за тези си постове.Досега!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#19

Google Pay
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#20

В хис.бГ при въвеждане на данни излиза опция да добавиш в apple wallet и ми е там-натискам бутона за звук и излиза сертификатът. Преди това на хуавей швейцарското ползвах,а родителите ми са със снимка
Цитирай
#21

(2021-12-02, 02:24:16)GH0STFACE написа:  Google Pay
Приложението запаметява само QR Code на сертификата, без друга информация?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#22

https://www.capital.bg/moiat_capital/how..._telefona/

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

Трябва ти Pass2Pay, попълване на полета там - пътят е по-дълъг. Две приложения за един сертификат. Тествах го, но нещо не ми хвана окото. Ще си карам на швейцарското приложение засега.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#24

Гласувах за Вайбър, понеже го имам на телефона и го ползвам,но не за зелен сертификат.Просто, защото липсва такъв

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#25

(2021-12-02, 02:24:16)GH0STFACE написа:  Google Pay

Добавиха ли опция?

П. с. Видях отговора на NoMaD. Може да изтриете съобщението. Съжалявам, че го написах преди да дочета.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)