Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AppsOnHMS помага да се намери информация за всяко приложение
#1

AppsOnHMS.com е онлайн библиотека, предназначена да помогне на собствениците на устройства на Huawei и най-вече на тези, които искат да станат такива, да намерят информация за всяко приложение, опирайки се на идеята, че има четири сигурни начина за теглене на приложения на Huawei устройства:



    Официалният магазин за приложения на Huawei, известен като AppGallery
    Petal Search, официална търсачка, разработена от Huawei, за да отведе потребителите до официални или сигурни източници, от които да изтеглят приложения
    APK Pure, популярен магазин за приложения
    GSpace, дигитално пространство, в което Google Play Store, както и всички приложения на Google, могат да работят без ограничения
Повече информация https://www.digital.bg/kakvo-e-appsonhms...09062.html

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#2

Това променя ли нещата с липсващите GMS услуги?

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#3

По скоро е търсачка.

Huawei P30
Цитирай
#4

(2021-12-09, 18:33:05)DoryanY написа:  По скоро е търсачка.

Чух, че има някаква програма, която прави така, че телефоните да имат всички неща... Не съм запознат особено с тия неща, харесвам тази марка, но се притеснявам как е без услугите на Гугъл...

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#5

Абе пробвах gspace и там другите варианти и все не е както трябва играта Dead by daylight.Igo навигацията не се теглят картите,олх си ми е директно инсталиран ама не получавам уведомление.Абе кофти е.Иначе на сигнал бие сички Шаомита и днес взех един TCL 20 se.Нещо няма пълно щастие.Вече се убедих,че във всеки телефон куца нещо.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#6

(2021-12-09, 18:41:37)Lakokara4a написа:  Чух, че има някаква програма, която прави така, че телефоните да имат всички неща... Не съм запознат особено с тия неща, харесвам тази марка, но се притеснявам как е без услугите на Гугъл...
Виж тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.p...482&page=5
там има насоки.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)