Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi air fryer
#1

Здравейте,
Обмислям покупката на Xiaomi air fryer, но много ми се иска някой, който го е ползвал, да сподели мнения от първа ръка.

Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-12-01, 10:28:02)slavkov написа:  Здравейте,
Обмислям покупката на Xiaomi air fryer, но много ми се иска някой, който го е ползвал, да сподели мнения от първа ръка.

Ще следя с голям интерес!

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#3

Имам air fryer на Delimano. Принципа на работа е един и същ така, че не вярвам да има много голяма разлика. Това дето гледаш на снимката кошницата пълна с пържени картофи е маркетингов трик. Ако напълниш кошницата над 1/3 от обема ѝ няма да успее ги изпържи( не че реално ги пържи въпреки, че вкуса е близък до пържения). Най-добре се справя с полуфабрикати. Прясни картофи не могат да станат като пържени. Сигурно стават и някой други неща, но нямам толкова нерви да пробвам. Става за 1-2 човека макс. Ако сте по-голямо семейство по-добре включете фурната.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#4

Принципа на истина е един и същ.
Картофите стават, има си чалъми. Но си искат и бъркане. С бъркалка автоматична май са само тефал.

Друго, с което се различават е покритието на кошницата.
За двучленно семейство стандартните са ок.
За 3и4 - 4-5 литров.

Колкото по-мощен - толкова по-добре.

При изпичане на месо ми допада факта, че мазнината остава на дъното.

Аз лично си правя зеленчуци , пилешки бутчета и овесени питки. Като се прецака ще търся, колкото се може по-мощен. Бъркалка не ми трябва, представям си ако сложа скумрия, какъв миш маш ще стане Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#5

Бъркалката сигурно е на принципа хлебопекарните. Слагаш и сваляш когато си поискаш.
Цитирай
#6

Месото става доста добре, понеже както колегата по-горе е отбелязал, мазнината остава отдолу. Картофите им слагам съвсем малко олио, колкото да се намокрят и ги бъркам през 3-4 мин. До 2-3 членно семейство е ок. За 4 членно с големи деца... на фурната

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на GodPetar за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#7

Месото само на дъното ли го нареждате или пълните кошницата ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Кошницата. Мазнината пада на дъното отделно

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
Цитирай
#9

Да де, кошницата имах предвид ... Един път ги наредих и станаха. Ама само за мене. Жената и детето останаха гладни Smile зареждах втори път .... И после решихме на един път във фурната

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Като са на 2 реда пържолите примерно, ги обръщаш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)