Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не се появява икона на инсталиран Андроид Ауто
#1

Здравейте. Таблетът е ЛеновоТВ-8505Х с андроид 10. Тъй като в Гугъл плей приложението Андроид Ауто не е достъпно за България, го свалих като файл и го инсталирах. Сега, като отворя инсталираните приложения на таблета, приложението е там, обаче няма икона, от която да го стартирам. Ще се радвам, ако някой може да помогне.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
Аксесоари
#2

В андроид 10 трябва да го има инсталирано,моята кола не го поддържа и не го използвам.Трябва да се свърже таблета с кабел или блутут.Ето една статия https://mobilebulgaria.com/news/android-...-balgariya

Huawei P30
Цитирай
#3

Да, имаше го, но го изтрих с ADB, като си мислех, че няма да ми трябва, но нещата се промениха.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#4

И при мен го няма като икона,явно си е така,след свързване с колата се активира.

Пп. В настройки, приложения при мен я има, но само там,при иконите го няма.

Huawei P30
Цитирай
#5

(2021-12-05, 21:08:49)3PO написа:  Здравейте. Таблетът е ЛеновоТВ-8505Х с андроид 10. Тъй като в Гугъл плей приложението Андроид Ауто не е достъпно за България, го свалих като файл и го инсталирах. Сега, като отворя инсталираните приложения на таблета, приложението е там, обаче няма икона, от която да го стартирам. Ще се радвам, ако някой може да помогне.
Трябва да я има иконата. Опитай пак с преинсталиране на приложението. В Google Play също го има: Android Auto


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай
#6

Не ми се получава. При инсталираните програми ми излиза като инсталирана, има и иконка, но няма иконка, от която да се стартира. Няма да се занимавам повече. Таблетът се свързва през блуутута с аудиото на колата и музиката си върви екстра. Сега смятам да взема една стойка за залепване на предния прозорец, за да ползвам и навигацията и майната му на Андроид ауто.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#7

Най-вероятно го инсталира като системен файл, затова го няма! Използвай някоя програмка да ти я изкара на екрана...!

Sent from my PoCo M3 using Tapatalk
Цитирай
#8

(2021-12-06, 15:03:48)Smakl написа:  Най-вероятно го инсталира като системен файл, затова го няма! Използвай някоя програмка да ти я изкара на екрана...!

Sent from my PoCo M3 using Tapatalk

Колега можеш ли да ме насочиш към някаква програма, че не ми се е налагало да ползвам такава, иначе е много дразнещо, даже като влязох в гугълплея, ми даде да си ъпдейтна аутото, обаче икона така и не се появи. С ADB също се вижда като системно приложение.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#9

Може да пробваш с X-plore File Manager .Чрез него да си стартираш програмата или да си извадиш иконата.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)