Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Huami Amazfit Bip U Pro
#1

Не намерих отговор на въпроса си затова пуснах новата тема.
Спряла съм се на този модел часовник и ме интересува конкретно има ли активност "ски"? 
Видях, че има много спортни активности, но конкретно никъде не намирам списък какви са точно.
И нещо друго ако има да споделите за този модел ще е от полза.
Интересува ме и някой ако ползва зеленият вариант, ако може една снимка за да придобия представа реално за цвета. Много ли е наситен този цвят,
като тревисто зелено ли изглежда или по друг начин?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изрових къде ли не. Никъде не са изброени всичките спортове, които поддържа.
Упътвания, сайтове с ревюта, така че най-добре да разчиташ на собственик да каже има или няма ски.
Цитирай
#3

(2021-12-08, 08:23:31)suffer написа:  Изрових къде ли не. Никъде не са изброени всичките спортове, които поддържа.
Упътвания, сайтове с ревюта, така че най-добре да разчиташ на собственик да каже има или няма ски.

Да и аз на това се надявам, някой който го ползва да каже. Преди да пусна темата и аз доста рових.
Знам, че Xiaomi Huami Amazfit GTS има режим ски и като цяло много го харесвам като модел, но ще трябва да купя  два часовника  и  Amazfit Bip U Pro е по бюджетен вариант.
Надявам се няма де е голям компромис. Като ги сравнявах не видях съществени разлики.
Накрая ще ги поръчам пък, ако няма този режим ще връщам
[-] 1 потребител изказва благодарност на denitsa за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

Няма ски според руснаците. Само кънки на лед.
https://4pda.to/forum/index.php?forums%5...B%FB%E6%E8
Цитирай
#5

(2021-12-08, 11:58:34)milstan написа:  Няма ски според руснаците. Само кънки на лед.
https://4pda.to/forum/index.php?forums%5...B%FB%E6%E8

Да, няма, но пак има варианта ако се пусне на тичане, поне би измервал темп и разстояние.
Или да сменя с друг модел с тази активност.
Може ли да потвърдите дали Xiaomi Huami Amazfit GTS има ски спорт, да не е и при него нещо съвсем различно
Цитирай
#6

В моя GTS го има:
[Изображение: IMG-20211208-162742.jpg]
На черния петък в Алито бяха по 78$ намалени с доставка от Полша.
П.П. В момента са 86$ от Полша.
Цитирай
#7

(2021-12-08, 16:32:01)milstan написа:  В моя GTS го има:
[Изображение: IMG-20211208-162742.jpg]
На черния петък в Алито бяха по 78$ намалени с доставка от Полша.
П.П. В момента са 86$ от Полша.

Благодаря за включването, не виждам ясно снимката, но предполагам искаш да кажеш че има спорт "ски".
Нещо друго тук този модел върви около 100 лв., 78 $ и то на черен петък, да не говорим за различни модели
https://www.pazaruvaj.com/CategorySearch...+Bip+U+Pro
Цитирай
#8

Като чукнеш върху снимката не се ли отваря в пълен размер?
А цената имах предвид за GTS модела.
Цитирай
#9

(2021-12-11, 09:32:54)milstan написа:  Като чукнеш върху снимката не се ли отваря в пълен размер?
А цената имах предвид за GTS модела.

Да, по-късно разбрах, че цената е за GTS модела.
Намерих го в един сайт за 169 лв. и го поръчах, дано всичко де е ок
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)