Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нотификациите не идват?
#1

Здравейте, взех си S20 FE, обаче проблемът, който имах с предишните си Самсунг телефони (S10e и S20 Plus) изглежда все още не е оправен, а именно нотификациите не минават (или минават, но мноого рядко), изключил съм Optimize Battery на приложенията, от които искам да получавам веднага нотификации, даже съм ги заключил в Recent Apps, не ползвам батери сейвър, изключил съм адаптивната батерия, дал съм да не заспиват приложения, но когато получа имейл (например), не получавам нотификация докато не си светна/отключа телефона, което е безумно. Не знам при вас, как е, но би ми било странно да е по-различно, понеже при мен го има при 3 от 3 Самсунг телефона - различни модели, че даже и различни версии на Андроид и OneUI. Доскоро бях с LG G8S (лека му пръст и на него и на LG Mobile) и такива проблеми нямаше, не се е случвало дори еднократно, а е адски дразнещо. Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам,но и аз имах С20 Фе и такива проблеми с нотификациите съм нямал. Нищо не съм бутал по настройките и всичко си идваше . Виж в настройките на телефона за нотификациите на самите приложения да не би от там нещо да е бутнато като настройка . За друго не се сещам.

Sent from моя китайчок Realme GT Neo 2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Човек и аз нямам твоя проблем.... Че даже с 3 телефона... Странно. Единственото, което забелязвам и то не само при Самаунг е леко забавяне на нотификациите. От минута до 10-на мин... Но чак да не идват... Как си преминавал от стар на нов телефон? В смисъл клонирал ли си информацията на новите телефпни с някоя програма? Пробвай да върнеш фабрични настройки, прехвърли си само контакти/смс, друго всичко наново инсталирай.
Цитирай
#4

Винаги си сетъпвам телефоните без прехвърляне/клониране. И на мен ми е странно, че вие го нямате... интересно.
Цитирай
#5

Наистина странно. Все пак пробвайте връщане на фабрични. Освен нещо да се е скапало, не мога да се сетя за друго обяснение. Някой голям ъпдейт освен да е дошъл след първите включвания на телефона... И все пак с 3 телефона едно и също.... Не знам....
Цитирай
#6

И аз мисля, че трябва ресет
Имал съм три Самсунг телефона и никога проблем с известията
Единствено с Телеграм в момента , на доста рядко
Цитирай
#7

На мене от няколко дни насам спряха да ми излизат известия за чат в инстаграм, нищо му нямаше и изведнъж *** и изобщо не може да се оправи !
Цитирай
#8

A,от кой приложения пакаш известия,кое приложение ползваш за имейл,за мен проблема е от тях,а не от телефоните?И аз ползвам Самсунг,даже съм със S20FE и нямам такива проблеми,както и всички останали явно.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)