Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз смяна на дисплей Nova 5t
#1

Здравейте, препоръчайте ми  читав сервиз за смяна на дисплей на Нова 5т.  Гаранцията му е изтекла така, че от оторизирания няма смисъл..
Цитирай
Аксесоари
#2

Напротив - точно от оторизирания има смисъл. Имат програма за отстъпки от сервиз всяка последна седмица от месеца. Аз до сега съм сменял дисплеи на 3 телефона при тях, като има и бонус протектор . Винаги сменям и батерия с телефона, която е на смешна цена. Звънни и попитай за промо цена за ремонт. Много любезни и отзивчиви са.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#3

За кой град?

Huawei P30
Цитирай
#4

Стара Загора.Но може и от друг град да го пратя.
Цитирай
#5

Този сервиз е в Пловдив,има много добри отзиви за него,аз лично не съм носил там,защото не ми се е налагало,но имам познати които са доволни,а и като чета мненията,смятам че са коректни,можеш да им се обадиш https://ilievi-mobile.business.site/

Пп.В официалния сервиз на Леге,гледам че е 252 лв.Всеки последен четвъртък и петък на месеца има отстъпка 50 лв
https://consumer.huawei.com/bg/support/service-day/


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#6

Официалният сервиз предлага безплатна доставка при ремонт.

Смяната значи в оторизирания излиза 198 лв. през отстъпката.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#7

На мен ми излезе 163лв в официалния на Леге,последна седмица на септември 2021(-50лв от 213лв)+смяна на батерия и рамка(вървят в комплект с дисплея).Но казаха че цените варирали постоянно.Аз се обадих,питах имат ли наличен,за да не чакам като го оставя.Казаха че имат един,поръчах още един да не свърши,но не беше пристигнал и ползвах наличния.Казаха ми друга цена като го оставих към 20лв по-скъпо от по телефона,защото всеки ден се сменяли цените,но накрая излезе по-евтината цена че трябва да платя(която казаха по телефона).Също така да се пита кой е последния четвъртък и петък,защото при мен петък беше 1ви,четвъртък 30ти и отстъпката от 50лв беше за 23-24 септември.Иначе стана за 1-2дена и е с фабричното фолио,доволен останах
[-] 1 потребител изказва благодарност на osil за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#8

(2021-12-12, 20:46:16)RusH_DeMoN написа:  Стара Загора.Но може и от друг град да го пратя.

Мога да го сменя от Стара Загора съм.
Цитирай
#9

Имам един Huawei P20 lite 64GB Dual-  в бокса и сега го ползвам докато ми дойде калъфа на новия тел... но дисплея му е прецакан - тъча по скоро. Има периоди в които не може нищо да правиш - натискат се 10+ места и не можеш да пишеш - но поне телефония може без ядове, вече 3тиден.
Гледам в о-х офертите... почват от 54.99 лв през 80лв /с монтаж 30лв и 1мес гаранция на монтажа/ ... 100лв.
Т.е. ако здрав тел върви 150-200лв, /т.е. 160лв понеже има очуквания по рамката/ - за колко мога да го обявя - аз ако го правя ще стане почти безсмилена продажбата. Rolleyes

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)