Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте. Взех часовника защото ми хареса на външен вид и разбрах че има яка батерия. Не ме интересува че е стар модел. Просто ще се използва само като часовник. Интересува ме мога ли да изключа крачкомера защото ме дразни. Някъде четох  че става за къпане и в морето но има ли някой които го е топил в солена вода? Или ако не може да се спре крачкомера поне да се настрой да не отчита крачки когато се движа с колата. И български не виждам да има.
Цитирай
Аксесоари
#2

На гривните (в Mi Fit) Имаше опция "behaviour tagging", при която можеш да зададеш, че в момента шофираш. Там се записват движенията, които описваш при тоиз процес и след няколко записа на шофиране (след шофиране трябва да ги спреш, разбира се), спират да се отчитат паразитни движения за крачки.
Крачкомерът не може да се спре. То това е основното, от което започнаха всичките носими електроники.
Цитирай
#3

Мерси suffer. Явно ще минавам по хиляди крачки на ден. Което няма да е вярно разбира се. Иначе като гледам за двата дена където го имам батерията наистина може да е брутална.
Цитирай
#4

Здравейте. Вече няколко месеца използвам часовника и мога да кажа че съм напълно доволен от него. Но от вчера формата на часа е на 12 часа, а не на 24. Знае ли някой как мога да го променя?
Цитирай
#5

Виж да не взима времето от телефона.
Понеже не го намирам никъде по настройките на gtr 3 PRO, през телефона.
Иначе в часовника си имам Settings - Watch face & time - Time format
Цитирай
#6

Гледах в тубата един клип. Изключваш и включваш на телефона автоматично време и се оправя. Шибана работа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)