Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Свързване с РС
#1

Как може да се свърже с лаптоп/РС  Поко Ф1,на който дисплея е пукнат и няма как да се избере опция връзка usb за да може да се свалят снимки,видеа и контакти? Mi suit пробвах,но като не мога да избирам usb свързанист от телефона,не иска да се свърже телефона с програмата за да извлекат мултимедиите и контактите.
Цитирай
Аксесоари
#2

„Най-простия“  отговор - да се смени дисплея!

Другите варианти - през TeamViewer и други подобни - изискват предистория.

Ако пък - дисплея показва, но тъч-функцията не работи - може с някаква периферия.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • beko9
Цитирай
#3

Ако тъча работи може да ползваш друг телефон (просто за да се ориентираш къде да пипнеш, за да активираш опцията да се отключи паметта на мемори картата)

Другия вариант е да работи usb debugging и тогава можеш да източиш данните (снимки и т.н) през ADB.
Най-добрия вариант е всичко да е по облаците.
Иначе и аз съм за нов дисплей или поне сервиз с дисплей
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • beko9, jhoro
Цитирай
#4

Дисплея е пукнат от едната страна и 1/3 от горната страна почти няма нищо.Другата част надолу е с цветове и все едно се въртят слотове като на хазартна игра ,но много бързо. При натискане на горната част,се появяват леко,понякога почти чисто в долната част на дисплея началния екран на телефона,но пак се движат,но с по-малка скорост и много е трудно да се нацели опцията "Прехвърляне на файлове".Успях снощи някак си веднъж,кквото може медия изкарах,но за контакти не става да се цъкне за архивиране или копиране. Купихме на майка нов телефон,пак Поко,но Х3 модела и не виждаме смисъл да се дава Ф1 за ремонт на дисплея. Ще го мъча още малко и ако не става нищо,няма да се пипа повече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)