Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola g51 и g71
#1

Гледам нови моделчета са пуснали на пазара , а след нова година ще ги има и в България което е доста добре . Как мислите за характеристиките на двата модела ? Мисля си че с тези характеристики едно 500+ лв ще има . Какво е вашето мнение

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#2

Moto G51 vs Moto G71 vs Moto G9 Plus

Май и от тези модели няма кой знае какъв смисъл ако са прекалено скъпи
За ъпгрейд от G9 Plus изобщо не са добра опция
Продължавам да съм фен на G100 или Edge 20 от olx пред тези модели за ъпгрейд
Цитирай
#3

Аз основно виждам, класическата китайска стратегия - произвеждай ново постоянно, без да има нещо, кой знае, колко ново. Все някой ще купи. Важното е да има търговия.
Явно всички китайски смартфон производители се наговориха да бълват устройства, че все пак се конкурират с Корейците, които също правят това.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

G71 ми хваща окото, само заради размерите си. Иначе, нищо ново под слънцето.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#5

(2021-12-30, 10:01:26)pacemaiker написа:  Аз основно виждам, класическата китайска стратегия - произвеждай ново постоянно, без да има нещо, кой знае, колко ново. Все някой ще купи. Важното е да има търговия.

Ако правиш ъпгрейд след като си ползвал устройство 2-3 години има логика да вземеш по-ново устройство и с по-нов андроид, но някой иска ъпгрейд на телефон като G9 Plus, който вече е на над година трябва да погледне поне към G100, за да има смисъл
Аз като се замисля спокойно мога да изкарам още една година с него и тогава да сменям. Но пък не се знае, може и мен да ме ухапе коня...
Цитирай
#6

(2021-12-29, 10:31:12)fuckinggood написа:  Гледам нови моделчета са пуснали на пазара , а след нова година ще ги има и в България което е доста добре . Как мислите за характеристиките на двата модела ? Мисля си че с тези характеристики едно 500+ лв ще има . Какво е вашето мнение
Провери и за мнения на 4PDA:
Motorola G51 5G
Motorola G71 5G

 
Цитирай
#7

Аз бях на представянето на 4-те модела, после и писах за тях - какво предлагат и сравнение с предходните - оставам с впечатлението, че са събрани от каквито компоненти са имали. Дефицитът на компоненти си казва думата.

Motorola – moto g71 5G, moto g51 5G, moto g41 с OIS и moto g31 – сравнение, характеристики и цена (400 – 600 лв.)

Ако за някого е интересно видео за moto g31:


Тези дни трябва да дойде moto g200 - ако някой има някакви въпроси или желае да погледна нещо - да драсне Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

(2022-01-04, 23:25:32)divna написа:  Аз бях на представянето на 4-те модела, после и писах за тях - какво предлагат и сравнение с предходните - оставам с впечатлението, че са събрани от каквито компоненти са имали. Дефицитът на компоненти си казва думата.

Motorola – moto g71 5G, moto g51 5G, moto g41 с OIS и moto g31 – сравнение, характеристики и цена (400 – 600 лв.)

Ако за някого е интересно видео за moto g31:


Тези дни трябва да дойде moto g200 - ако някой има някакви въпроси или желае да погледна нещо - да драсне Smile
Аз чакам информация за Motorola Edge X30.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на pacemaiker за това мнение:
  • divna
Цитирай
#9

(2022-01-05, 09:41:21)pacemaiker написа:  Аз чакам информация за Motorola Edge X30.
За информация поглеждай от време на време в тази тема: Moto Edge 30 Ultra

 
Цитирай
#10

(2022-01-05, 09:41:21)pacemaiker написа:  Аз чакам информация за Motorola Edge X30.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
Ето малко информация
https://mobilebulgaria.com/news/motorola...on-8-gen-1

Huawei P30
Цитирай
#11

(2022-01-05, 10:19:33)DoryanY написа:  Ето малко информация
https://mobilebulgaria.com/news/motorola...on-8-gen-1
Аз съм я гледал тази информация.
Повече ми е интересна от @divna.
Тя прави интересни статии и ревюта. Ясно е, че има на куп чужденци.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на pacemaiker за това мнение:
  • divna
Цитирай
#12

Благодаря ти @pacemaiker  Angel Надявам се да се внася тук и да има бройки за ревю  Blush

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#13

Така като гледам в началото с тези моделчета г51 и г71 леко ми се струва подигравателно . Не знам къде да ги сложа дали в средния или ниския клас . Мислех ,че ще избълват по добри моделчета , но явно съм грешал . Г200 e интересн модел , но ще е 1к+ предполагам по спецификациите .

Дивна , видеото не бачка нещо което си пуснала .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#14

(2022-01-11, 11:00:14)fuckinggood написа:  Г200 e интересн модел , но ще е 1к+ предполагам по спецификациите .

Най-вероятно ще го пуснат на около 850-880лв
Ще замести G100 и е вероятно да го пуснат на цената на която той влезе
Няма да му ходи да доближава цената от 1200лв на която се продава Edge 20 Pro
Макар, че е с SD 888+
Все пак G серията не е флагманска и не я поддържат толкова време
Цитирай
#15

Вече може да се купи, дори го дават по-евтино от настоящата цена на g100
Moto G200
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#16

Добра цена!
Тъпо е че го пускат с Андроид 11, а не с 12
Така и G100 и G200 ще получат само Андроид 12 и с това ще се изчерпи поддръжката им за Андроид ъпдейт
Цитирай
#17

За 800 гущера е добре , но това е емаг да видим в техноверигите как ще е . Предполагам там ще е с 50 -100 лв по скъп . От емаг не се доверяваммного много . Проца е леко недагъв заради честото прегряване .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#18

Аз не съм много убеден, че е по-добър избор от G100
А G100 вече се намира нов за около 500-550лв в olx
Цитирай
#19

Moto g51 5G вече е в мен. Снощи го отворих. Очаквах да се усеща, като тухла в ръката, предвид 6.8 инчовия екран,  дебелината 9,1 мм и теглото 208 грама. Ама не, миже би защото не с обемен кейс. Разцъках го, заснех почти всички за видеото,  днес ще добавя за чипсета и ще започна да сглобявам. Ще направя и снимки. 

Ако имате някакви въпроси или желаете нещо да погледна, докато е в мен - сега е моментът. Пиша от телефона, затова съм налко по-лаконична. Като съм на лаптоп ще споделя повече. Сега се включвам най-вече, ако има въпроси, да ги споделите Wink

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • pacemaiker, solo5
Цитирай
#20

Видеото се получи малко дълго - над 40 мин., но исках да направя и сравнение с moto g50, без да го претупам, както и да отговоря на въпросите, които най-често ми се задават за телефон, свързани с дисплея, батерията и камерата.

Най-голяма изненада за мен беше опцията за автоматично превключване с AI между двете опреснителни честоти - 60Hz и 120Hz, което е много добро решение за баланс между потребителското изживяване и разхода на енергия от батерията. Доста по-скъпи телефони - все още не поддържат тази екстра.
Снимките с телефона са малко, но това не е камерафон и снимането не е силната му страна. Ще опитам да направя още снимки, докато е в мен и ще ги включа в публикацията за него.

Приятно гледане!


Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • DoryanY, solo5
Цитирай
#21

Има някакъв проблем с линка на видеото
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#22

Благодаря Smile Редактирах Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#23

Изгледах го. Интересно ревю, направено със сърце и душа. Адмирации!
За преноса на данни с кабела обаче си го направила по най-сложния начин.
Би трябвало да има възможност при свързване на телефона с PC или лаптоп
да се окаже с падащото меню дали ще се прехвърлят данни
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#24

Благодаря Smile

Кое падащо меню имаш предвид - от щората ли? Не съм търсила там. Може би така е проектиран интерфейса My UX, но аз тепърва се сблъсквам с това Smile  От другите телефони Моторола прехвърлях данни без кабел. Но на moto g31 пробвах с кабел и се учудих, че виждам, че телефонът и лаптопът се свързват, но нямам достъп до паметта и нямам съобшение на екрана - да потвърдя, че разрешавам достъп. Така съм свикнала, може би. Затова потърсих в настройките, и тук с moto g51 5G беше същата работа. Ще погледна в щората, ако там има бутон, стига да нямаш предвид нещо друго. Дори човекът, който ме помоли да проверя дали с кабела в кутията могат да се пренасят данни, предполагам не се е досетил да даде това разрешение, и вероятно кабелът е ставал, но той не е разбрал.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#25

(2022-01-17, 00:26:11)divna написа:  Благодаря Smile

Кое падащо меню имаш предвид - от щората ли? 

Да, но когато се свърже чрез кабел, би трябвало да се появи опция от падащото меню, но не с бърз бутон, а като ред с опции ниско долу
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)