Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola g51 и g71
#51

Вчера баща ми си като си пренесе номера към друг телеком му дадоха Редми 10 за 2 лв на месец  +  25 лв - неогр време и неогр нет  хахахах . Ей на това му се вика късмет . Телефона не е уау , но за 2 лв  на месец направо удари джакпота  . Не знам все още осмислям ситуацията как си взе такава оферта .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#52

Подарък по повод Китайската нова година е било  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#53

Малко инфо за Шаомито , което на баща ми го ''подариха'' защото това си е жив подарък + договора . Вчера му оправях нещата като профила , номера , свалях му приложения , тъй като той е доста невеж . Ами за 10 мин гледане в дисплея започна да ме боли главата . Мега силен и ярък дисплей , който ти прави очите на яйца . Намалих му яркоста и г/д станаха нещата , но докрай ако е ще ослпееш 100% хахха. Доста е бавничък , т.е тук таме се замисля и забелязах загряване като се заиграе човек . Камерата е ад . Моя боец е трепе по всички парафрафи . Като цяло тоя телефон наистина е за 2лв . Та lcd в нещо време си е смърт за очите .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • divna
Цитирай
#54

На баща ми около Коледа купих Redmi Note 8 2021,
който е със сходни параметри като на Redmi 10 на баща ти
и бях очарован от него. Много добър екран, камера, че и бързо работи
Цитирай
#55

Aми да ти кажа екрана е ips , който е голям + за едно устройство . Редми 10ката е лсд чист , но 90 хз опресняване . Аз поне от екрана не съм доволен . За бързината вчераму правих нещата и немога да кажа ,че е светкавичен , но като за 2 лв на месец + бързото зареждане е направо джакпот . Другото което ми направи впечетление ,че звукът е мега силен . Не знам , но дрънчеше много силно . Чак се учудих сериозно ли е това . Пре спокойно може да си го пуснеш в стаята и да си слушаш музика . Вчера за сефте го зарежда , тъй като му смъкна до 15 % батерията до 100% както му наредих за 2 часа точно , което е г/д добре . Предишния му беше redmi 9c nfc  лек ъпгрейд има хаха .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#56

Някаква мацка е купила moto g31 и е писала въторжени коментари под видеото в тубата:

"Много лек телефон и удобен за ползване и за снимки аз много обичам да правя снимки аз ползвах REDMI 9T Но няма нищо общо с MOTOROLA MOTO G 31 уникалн телефон е MOTOROLA MOTO G 31 за мен"

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#57

Продължавам тук дискусията за g71 - да си е в темата, че неусетно сме я подкарали в темата за g200. Започнах да се подготвям за ревюто. Относно екрана - леко изненадах, че не поддържа висока орпеснителна честота. Дали, за да докарат по-ниска цена или пък са сложили дисплей - каквъвто е имало - визирам кризата за компоненти, едва ли ще разберем.

Също от сензорите - няма компас. Ще разчита само на GPS сигнал, като се ползва навигация, но в местата без такъв - ще се губи ориентация. Не, че това е най-критично важно, по-скоро съм озадачена "защо"  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#58

(2022-02-16, 23:40:08)divna написа:  Също от сензорите - няма компас. Ще разчита само на GPS сигнал, като се ползва навигация, но в местата без такъв - ще се губи ориентация. Не, че това е най-критично важно, по-скоро съм озадачена "защо"  Big Grin

Вече в доста от моделите си Мото не слагат магнитометър. От G9 насам.
Може би наистина разчитат само на GPS. Почти няма места по света без GPS-покритие (визирам не само щатската GPS, но и Глонасс, европейската Галилео, китайската Бейду, японци и индийци също качиха спътници за свои системи), все пак G-то означава Global. Но пък да определиш посоката с GPS не става на място, трябва някакво движение.
Може би и защото смарт-часовниците вече масово имат магнитометър.
А за грубото определяне на посоките винаги може да се използва елементарния метод на ръчния часовник със стрелки Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • divna
Цитирай
#59

Гледах, че moto g31 и moto g51 имат, moto g200 също - затова ми стана чудно Smile Но явно няма логика - както решат за даден модел така Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#60

Moto G71 е в новата брошура на Технополис и от днес е на цена от 579лв

P.S. Edge 20 Pro е 999лв
Moto G60 е 429лв
Moto E40 е 269лв
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#61

Еха, супер. Аз избързах с видеото, че днес ще ми правят една операция на очите и 3 дни ще съм с превръзка, та не зная какво ще виждам в следващите дни. Всичко сглобих още снощи, само снимки ми остана да направя. Направих нощни и сутринта дневни. Ако всичко е наред и нещо виждам,  ще завърша видеото, ако не - в неделя. 

Камерата имаше лаг в началото навън на дневна светлина, не ми се е случвало. Вътре няма проблеми, ще изчистя кеш Smile

Ще кача снимки после Wink

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#62

(2022-02-18, 11:29:16)divna написа:  Еха, супер. Аз избързах с видеото, че днес ще ми правят една операция на очите и 3 дни ще съм с превръзка, та не зная какво ще виждам в следващите дни. Всичко сглобих още снощи, само снимки ми остана да направя. Направих нощни и сутринта дневни. Ако всичко е наред и нещо виждам,  ще завърша видеото, ако не - в неделя. 

Камерата имаше лаг в началото навън на дневна светлина, не ми се е случвало. Вътре няма проблеми, ще изчистя кеш Smile

Ще кача снимки после Wink
Дано всичко е наред с операцията,другото може да изчака, Успех!

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#63

(2022-02-18, 11:29:16)divna написа:  Ако всичко е наред и нещо виждам,  ще завърша видеото, ако не - в неделя.

Моят съвет е да дадеш почивка на очите след операцията.
Цитирай
#64

Благодаря Ви Smile  Направих една голяма почивка вчера Smile Ето го и видеото за Motorola moto g71 5g. В него ще видите:

  • unboxing и преглед на характеристиките;
  • жестове на Motorola, интегрирани в интерфейса My UX;
  • настройки на батерията, дисплея и камерата;
  • как да добавите виртуална RAM памет;?? снимки с телефона - дневни на открито и закрито, нощни на авто и нощен режим, с широкоъгълната камера и с режима "цвят селекция";
  • кратко сравнение с moto g51 5g, moto g41 и moto g31;
  • плюсове и минуси;
Отделните теми са разделени в секции, можете да превключвате между тях от лентата на прогреса или като кликнете под нея - на лаптоп - ще Ви се заредят в дясно.

Buga Приятно гледане:


Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • bobi700402, solo5, stern
Цитирай
#65

Благодаря за ревюто.
Тази виртуална RAM всъщност има смисъл при наличието на SD карта, от която "да крадне" някой и друг гигабайт при нужда.
Когато няма SD, просто прави същото от вътр.памет. Като Page-файла в Уина.
От което няма особен смисъл. Може би само при екстремно запълване на RAM и апове, изискващи бързо викане на данни, които са складирани в тази виртуална RAM и не се губи време за адресирането им.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • divna
Цитирай
#66

Според мен са го направили да са в крак с тренда. Всички го пускат - те да не изостават Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#67

Винаги зареждането е било 33 ватово , а никога 30 ватово . Поне аз от това което съм чел винаги са го отбелязвали 33 вата . И тоя пръстов отпечатък отзад направо ще загубят доста .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#68

На визия е като 30 ватовото на Moto G9 Plus
Имам съмнение, че не е променяно
Цитирай
#69

За втори път виждам, че Motorola влагат захранващи адаптери с различна мощност, според региона. Moto g71 5G се предлага с и 30W зареждане и с 33W - и в спесификациите на gsmarena са отбелязани. Само, че на кутията и на стикера на дисплея пише 30W, а като свалих опаковката на зарядното се видя, че е 33 ватово, което е супер за нас.

Moto g51 5g беше с 20 ватово зарядно в Индия, а за другите, вкл. ние с 10 ватово ...?!?!

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#70

Да и аз се заблудих верно е че има 30 ватово , но предполагам ,че в Индия и страните от третия свят какрто често правят . Както има модели , които са с различни процесори така и зареждането е различно . Направи ми впечетление ,че моя боец има същото меню на батерията като този боец .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • divna
Цитирай
#71

3 вата е са нищо, за да се усети разлика
Просто новото им зарядно е излязло на 33W,
но сигурно имат на склад доволно количество и от 30 ватовите,
които слагаха в Moto G9 Plus, Moto Edge 20 и Moto Edge 20Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#72

С Motorola Moto G71 5G

[Изображение: 38222045.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#73

Не знам дали не трябва да пробваш друг режим на снимане
Много малко фокус в средата, а навън замъглява
Може би такъв тип снимки трябва да са макро
Цитирай
#74

Като качвах видях, че съм снимала на високата резолюция - снимката не можа да се качи - беше твърде голяма. Пробвах различни режими - после изключих. На мен ми допада този ефект на акцент. Хубава макро камера има g200. Тука на макро нищо не става Smile.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#75

Ако питаш мен трябва да правиш съпоставки с други конкуренти в тоя клас , а не с21 ултра и т.н. Би ми било интересно да видя снимки със същия телефони клас да речем redmi note 11 pro , realme 9 pro и още други модели със същия процесор . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)