Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola G60 проблем със сим
#1

Здравейте,
Закупих Moto G60 и след няколко дни започна да ми прави проблеми.
Когато съм свързана с WiFi по-дълго време и се дискънектна (отида на място без уайфай) ми изписва, че нямам симкарта поставена, съответно мобилните данни не ми се включват. Проблемът се решава само с включване и изключване на сим слота от настройките на телефона, което е леко изнервящо.
Проверих дали съм поставила симкартата добре, резетнах мрежовите настройки, factory reset, друга сим карта, автоматично е зададено да избира мрежа. Bu 
Някакъв съвет какво да го правя?
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Носиш го в магазина да ти го сменят с друг.
До 14 дни имаш право на замяна, след 14 дни ходи на сервиз за ремонт.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#3

Пробвай тези съвети

Цитат:Проблем с клетъчната мрежа или проблем с мобилни данни на Moto G60.

Ако имате проблеми с клетъчната мрежа на вашия Moto G60. И ако телефонът ви не получава правилния сигнал или мобилната мрежа за данни не работи и виждате колебания в телефонната мрежа, тогава трябва да опитате стъпките по-долу.

Как да коригирам проблем с клетъчната мрежа или проблем с мобилните данни на Moto G60?

Съвети за решение –

    Извадете SIM картата от вашето Moto G60 устройство и поставете SIM картата отново.
    Включете самолетния режим за 30 секунди и след няколко секунди го изключете отново.
    Нулирайте мрежовите си настройки.
    Не забравяйте да рестартирате Moto G60 веднъж и да проверите дали проблемът ви е отстранен.

Това е често срещан проблем и можете да отстраните този проблем, като следвате всички тези стъпки.
https://www-guidetoroot-com.translate.go..._tr_pto=sc

Huawei P30
Цитирай
#4

Благодаря за отговорите.
Прочетох, че  е често срещан проблем. Потърсих в гугъл за решение и съм пробвала описаните методи.
Нито едно от тях не разрешава проблема дългосрочно.
Ще се опитам да върна телефона и да си взема друга марка.
Цитирай
#5

Така ще е най добре.

Huawei P30
Цитирай
#6

Ако ще взимаш друга марка, избери Самсунг.
Сменил съм бая телефони и по-добър от Самсунг не съм видял.
За 150лв повече ти препоръчвам А52.
Има редица предимства пред Моторолата, единствения недостатък е по-малката батерия от 4,500mAh срещу твоята от 6,000mAh.
Но пълно щастие няма.
Телефона не е само хардуер, но и софтуер, а Самсунг са се доказали във времето с много добър софтуер (за техните приложения става дума).
Успех.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)