Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 FE - Лични впечатления и коментари

Аз 7ч сот нямам.Имам 4 на 4g и 120хз. Да си играя да се чудя какво да орежа по телефона за да ми държи батерията....мерси.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Твой проблем.

Всеки самсунг иска туй онуй да се спре.
Цитирай

Аз имам 7 СОТ, комбинация от 70% 60Hz и 30% 120Hz, разбира се на WiFi и 4G.
И аз не намирам по-подходящ апарат от този, има всичко нужно за умерени пари. И всичко му работи както трябва + това Samsung изненадващо станаха лидери по ъпдейти.

[Изображение: 5df97bd692f896532e46b94fb6d9aa69.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 2 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • emzo, ganchev
Цитирай

Това вляво от навигационните бутони какво е?
Цитирай

В 4пда има конфиг за гкам, работят телефотото и широкоъгълната.
Пак е нещо, предвид предпочитанията на самсунгския софт да превключва на основната, като е малко по-тъмно при 3х.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Може ли да споделиш линк към апк-то и конфига ?

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
Цитирай

(2022-12-01, 06:32:51)ka4o_pi4a написа:  Може ли да споделиш линк към апк-то и конфига ?

https://www51.zippyshare.com/v/WDMQKuvZ/file.html

+

https://www51.zippyshare.com/v/6ZNQjPFY/file.html
[-] 3 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • ganchev, ka4o_pi4a, stenlius
Цитирай

(2022-11-29, 19:38:34)Atheros98 написа:  Това вляво от навигационните бутони какво е?

Бутон за скрийншот, идва от FineLock + NavStar.

При мен и този мод на Gcam с конфига фрийзва след 1-2 сек...

ЕДИТ: добре, все още не са намерили правилното ИД на предните и стандартната камера, затова фрийзва. Телеобектива бачка отлично, доближава се като детайли до S20 FE, конфигът е същият като база. Разработчикът на S20 FE конфига се включи в работата по S21 FE и скоро ще станат нещата според мен още по-добре. Засега телекамерата си заслужава да се ползва с Gcam, детайлите са много по-добри и си е нативните 8 мегапиксела.
Прикачам още 1 адаптиран конфиг, който е базиран на S20 FE и бачка.


Прикачени файлове
.7z s21fe_Glib23.11.xml.7z Размер: 17.6 KB  Сваляния: 1

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • Atheros98
Цитирай

Аз се отказах от този gcam mod. Фрийзва даже след като се зареди конфига. Ще чакаме нещо по стабилно. Ако нещо излезе се надявам да го споделите Smile

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
Цитирай

Е фрийзва, но проблема е , че не четете Smile

Написах ясно - широкоъгълна и телефото, никъде не съм писал основна Wink
Цитирай

Прочетох го и поне аз го разбрах така - ultrawide, wide, tele - ултраширока, широка и телефото. Както и да е. Важно е, че някой се е заел има потенциал да заработи нормално. Ако има работеща версия дали ще я качат в gcam porthub ? От време на време проверявам какво са качили.

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
Цитирай

По-скоро не.
Трябва да следиш 4пда
Цитирай


(2022-11-21, 20:07:03)emzo написа:  Гоуст тъча, гоуст тъча.... Оправен ли е ? Smile

И при мен след ъпдейта всичко е наред. Имах преди рядко проблеми с този така наречен бъг. При зареждане се появяваше и не можеше да се работи нормално, Сега при 13 всичко е наред. Много добра функция за мен е и слагането на фон на целия екран за всеки отделен контакт. Откакто направиха снимките на контактите да са едно малко миниатюрно кръгче много се дразнех но сега мога да си заложа снимка на цял екран да ми излиза като фон за всеки отделен контакт. Много яка функция.

Samsung Galaxy S8 --> Samsung Galaxy S21 FE
[-] 1 потребител изказва благодарност на SAMOSVAL за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

Мен пък батерията продължава да ми държи различмо при сходно използване на телефона.Понякога държи много по 6ч.+ sot,а понякога прави едва 4ч. Нямам обяснение защо е така.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-12-02, 11:51:16)SAMOSVAL написа:  

И при мен след ъпдейта всичко е наред. Имах преди рядко проблеми с този така наречен бъг. При зареждане се появяваше и не можеше да се работи нормално, Сега при 13 всичко е наред. Много добра функция за мен е и слагането на фон на целия екран за всеки отделен контакт. Откакто направиха снимките на контактите да са едно малко миниатюрно кръгче много се дразнех но сега мога да си заложа снимка на цял екран да ми излиза като фон за всеки отделен контакт. Много яка функция.

Къде е тази функция, че не я намирам? Ъпдейтнах до 13 s20 fe, но намирам за оформление на контакт само кръгче.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2022-12-07, 13:31:43)valkov2 написа:  Къде е тази функция, че не я намирам? Ъпдейтнах до 13 s20 fe, но намирам за оформление на контакт само кръгче.

Редактиране на контакт, най-долу допълните опции, най-долу "Фон..." и избирате снимката на контакта (ако желаете това). 
Особеност. Ако оставите снимката на контакта (тази, най-горе) , когато Ви звънят, на цял екран ще виждате фона и малкото кръгче на снимката. Ако махнете снимката на контакта, при входящото позвъняване ще виждате фона на цял екран, но в списъка с контактите, естествено, няма да има снимка за манипулирания контакт.
[-] 2 потребители изказват благодарност на asar_bg за това мнение:
  • stenlius, valkov2
Цитирай

Нова актуализация!


Прикачени файлове Миниатюри
   

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 2 потребители изказват благодарност на vlaf за това мнение:
  • emzo, ganchev
Цитирай

Да не забравите да си пуснете App booster-a
Цитирай

(2022-12-08, 11:43:49)emzo написа:  Да не забравите да си пуснете App booster-a

Което е функция за?  Сори ама не знам за какво е този буст сериозно.

Samsung Galaxy S8 --> Samsung Galaxy S21 FE
Цитирай

Опцията, която специално е проектирана за устройства с Android и е за оптимизиране и ускоряване на всички процеси на смартфона ти.

 
Цитирай

(2022-12-08, 07:17:41)asar_bg написа:  Редактиране на контакт, най-долу допълните опции, най-долу "Фон..." и избирате снимката на контакта (ако желаете това). 
Особеност. Ако оставите снимката на контакта (тази, най-горе) , когато Ви звънят, на цял екран ще виждате фона и малкото кръгче на снимката. Ако махнете снимката на контакта, при входящото позвъняване ще виждате фона на цял екран, но в списъка с контактите, естествено, няма да има снимка за манипулирания контакт.
А най-готино е да си инсталирате Activity launcher, да отидете на Call --> Labs и да активирате contact photo call background Wink. И работи на всякакви Самсунг андроид версии от доста време насам.[Изображение: 6c4aa65b70c73b58e849342648f94515.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

2 бъга открих, като единия може да се дължи конкретно на самата снимка.

   
При натискане на бутона/опцията , галерията крашва.

След последния (втори след а13 ъпдейт) fast и  super fast charge -не работят.

Изписва фаст или супер фаст и минава на стандарт.

Последното ще го чекна пак, защото апарата успях прилично да го затопля.
Цитирай

(2022-12-11, 11:39:20)emzo написа:  2 бъга открих, като единия може да се дължи конкретно на самата снимка.


При натискане на бутона/опцията , галерията крашва.

След последния (втори след а13 ъпдейт) fast и  super fast charge -не работят.

Изписва фаст или супер фаст и минава на стандарт.

Последното ще го чекна пак, защото апарата успях прилично да го затопля.
Потвърждавам за галерията. S20Ultra
Цитирай

(2022-12-11, 11:39:20)emzo написа:  2 бъга открих, като единия може да се дължи конкретно на самата снимка.


При натискане на бутона/опцията , галерията крашва.

След последния (втори след а13 ъпдейт) fast и  super fast charge -не работят.

Изписва фаст или супер фаст и минава на стандарт.

Последното ще го чекна пак, защото апарата успях прилично да го затопля.
При мен няма проблеми със супер бързото зареждане.

Sent from моя китайчок Realme GT2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Някой използва ли Samsung Super Wireless charger ?

Samsung S21 FE 5G G990B/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)