Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 FE - Лични впечатления и коментари

Здравейте, от скоро имам този телефон, но нещо или аз не мога да снимам или е нещо в настройките. Камерата се справя добре, но клип четата не. Ще кача снимки с приближаване как насипа, има снежинки, а днес едно видео беше с черен екран.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Някой ако иска ъпгрейд към 21ултра закупен април2022 с леко доплащане да драсне едно л.с.

Условието е да е лично предаване в по линията Сливен - Пазарджик Smile
Цитирай

Здравейте колеги, някой може ли да каже в технополис продават ли оригиналното зарядно на s21 fe? Искам да го взема от там и направо да взема и телефона и зарядното.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-08-09, 13:05:36)Marto.g написа:  Здравейте колеги, някой може ли да каже в технополис продават ли оригиналното зарядно на s21 fe? Искам да го взема от там и направо да взема и телефона и зарядното.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk

Има го - ето това е 25 W зарядното. Само зарядно има в кутията, кабела ти идва с телефона. По желание от настройките си включваш бързото 25W зареждане или си караш на бавно 15 W.
https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...U/p/591683

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Взех адаптор да, благодаря колега. Иначе от няколко часа съм с него и за сега съм много доволен. Доста по-хладен е от s20, за батерията още ми е рано. Мина и доста голям ъпдейт гледам че е юлски.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Адапор-а е всъщност 29-30W бързо зареждане и 10W ако активираш бавното. Доста глупаво решение на Samsung и единственото спасение е да се купи 18W адаптора.
Цитирай

[Изображение: 20220810-110329.jpg]
Цитирай

Аз го зареждам на бавно, бързото ще се ползва само ако ми трябва на момента.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вчера дръпнах един зелен от Техно. Приятен телефон, като изключим тъпите амоледи..
Моля за съвет за станция/ хъб или кабел за ДEX.
Ще се връзва към 2к монитор.
Нещо всички възможни станции са изчерпани в Бг, та мисля някакъв хъб?
Или само кабел + да стои на безжичното зарядно..
Благодаря предварително.

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
Цитирай

https://www.amazon.de/-/en/Samsung-Stati...B06XD4S8J1

40 евро и още 20% май има ваучер до 30.09.22. Нямам отзиви за него, обаче, не е оригинален.
Цитирай

Здравейте, имате ли опцията записване на обаждане?

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай

Здравейте колеги от няма и 1 месец съм със S21 FE,след като дойде Септемвриският ъпдейтсе появи много странен бъг.Когато отключвам теелфона със пръстовият се получава някакво Ghost touching пада нортификационият панел или натиска иконка от екрана на телефона.Не го прави постоянно и не пречи но е мега дразнещо.Чета из форумите че много хора се оплакват от това и Samsung знаят за проблема но явно още не са го решили.Някой с подобен проблем да сподели дали това е бъг или хардуерен проблем.
Цитирай

Май само веднъж видях само такова нещо и мислех, че аз съм задържал повече пръста и е натиснал иконка - тя беше от тия долу в home screen-a.
Няма как да е хардуерен, защото досега го нямаше (имам го от началото на юли).
Дори сигурно това се получава (натиска се иконка след отключването, ако не си махнеш бързо пръста), махнали са няква защита или нещо подобно. Аз наистина си натискам едно към гьотере с палеца (вкарал съм и палеца и показалеца /колко секси прозвуча, само?/ и който пръст е подръка, него ползвам). Липсва ми от Note9 задния ултразвуков сензор.

М/у другото, направих да е до 85 процента зареждането, някой ползва ли го това наистина? На никой досегашен телефон не съм го ползвал и не съм имал големи проблеми с батерията (S7 Edge и Note9 си бачкат, верно по-слаби са вече батериите). От 2 дни 2 часа стана 1 ден 13 часа прогнозата на батерията. Аз по принцип зареждам твърдо всяка сутрин, а понякога и вечер (и сутринта пак, разбира се). Тази батерия трябва да служи на мен, не аз на нея. Ако се наложи, ще я сменя или телефона ще сменя. Ако съм жив, пари все ще има (последното не е шега, защото 2 инфаркта тази година).
Цитирай

Благодаря колега ,найстина явно е софт проблема .Щом и ти си го забелязал от скоро.Чакаме да го фикснат,аз все пак писах на съпорта.
Цитирай

И аз съм с един бял от седмица. Добре е телефона с изключение на модема. Пак са го осрали от Самсунг. С Реалмито имам пълен обхват на мрежата и на Wi-Fi ,а с този постоянно играе и е слаб .

Sent from моя китайчок Realme GT2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Аз забелязвам,че нещо обхвата не е пълен на места където с друг апарат имам фулл а със Самсунга е 2 3 черти.Даже сега гледам че от този ъпдейт много хора се оплакват от подобен бъг на екран свързаност и не само S21fe дори и от А сериала.Явни нещо са омазали яката.
Цитирай

По принцип това се оправя с пускане и спиране след 4-5 секунди на Flight mode (Airplane mode). И удря тавана обхвата. Но дори да е 1 черта, пак си ми е работело всичко, явно се обърква показването предимно (е, не съм мерил спиид тестове и прочие преди и след тази хватка с он/офф самолетен режим).
Цитирай

Взех 3 бр тези дни от промоцията на новата ревизия по 880 лв - телефоните са супер, нямат никакви проблеми с обхват, ghost touch и каквото и да било с последният пач. И батерията държи много - направо съм учуден и съжалявам, че не си взех и аз. Взех на жена ми и приятелско семейство - разговорите са кристални, обхват на WiFi и мобилни мрежи в София също. Единият вдигна 800+ mbit на 5G тест в мрежата на А1.

На скрийна е първото зареждане с настройки и инсталация на приложения. След 4-тото зареждане направи 48ч стендбай с 5:47 SOT - една SIM карта в мрежата на Теленор на 4G.
Всичко е на 60Hz, не съм тествал още на 120.[Изображение: 5578915017e75bd339b6c3c38965c2ee.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 5 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • emzo, etog, ganchev, Sponsora33, valkov2
Цитирай

Къде е бил на тази цена ?
Цитирай

(2022-09-24, 23:05:01)emzo написа:  Къде е бил на тази цена ?

До скоро го имаше в официалният магазин  на Самсунг за 889лв. Продадоха  ги за няколко дни , вече няма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • emzo
Цитирай

(2022-09-23, 14:40:15)CursedSoN написа:  Аз забелязвам,че нещо обхвата не е пълен на места където с друг апарат имам фулл а със Самсунга е 2 3 черти.

888 беше производство на Самсунг ако не ме лъже паметта.

21 и 22ултра ги разкарах заради обхвата, 21+ навремето също заради обхвата.
Късат ми нервичките техните модеми.


---
Драскайте ако пак се появи около тази цена Smile
Цитирай

(2022-09-25, 00:17:44)user32 написа:  До скоро го имаше в официалният магазин  на Самсунг за 889лв. Продадоха  ги за няколко дни , вече няма.

Да, там беше промото - 879 лв. До днес е всъщност, но бройки няма от четвъртък - ходих да взема още един ама късно.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Много добра цена. Аз преди две седмици го взех за 1100лв. Късмет направо .

Sent from my корейчок Samsung Galaxy S21FE using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Този проблем с отпечатъка и при мен се получава. Но и преди го имах, но рядко. След септемврийския зачести.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен все още не се е проявил проблема.

Sent from my корейчок Samsung Galaxy S21FE using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)