Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Състояние: Вашият акаунт трябва да бъде потвърден...?

Нова схема за измами атакува потребителите чрез фалшиви имейли. Този път хакерите са избрали да ползват логото на един от трите мобилни оператора – А1.
https://trafficnews.bg/tehnologii/izmamn...a1-269984/

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари

Вчера вечерта на абв пощата ми беше изпратен спам над 1000 съобщения.Съобщенията идваха едно след друго та чак до сутринта са изпращали. Съобщенията бяха,че съобщението не е доставено. Някой имал ли е такъв проблем?

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай

Някой знае ли какви са тези смс и как да ги спра. Нито имам Iphone нито регистрацив в Епъл. Трупа ми сметка без да пращам каквото и да било ...    
Цитирай

Телефона ти е бил в някой , който се е възползвал от него. Обаждане на оператор и забрана за пазаруване от Apple store

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Цитирай

(2023-03-10, 09:34:41)fu4ko написа:  Вчера вечерта на абв пощата ми беше изпратен спам над 1000 съобщения.Съобщенията идваха едно след друго та чак до сутринта са изпращали. Съобщенията бяха,че съобщението не е доставено. Някой имал ли е такъв проблем?

Да, в Gmail се случи при мен.
Цитирай

(2023-04-14, 23:13:03)mario_gangstera написа:  Някой знае ли какви са тези смс и как да ги спра. Нито имам Iphone нито регистрацив в Епъл. Трупа ми сметка без да пращам каквото и да било ...
На  Messages-google има опция за блокиране,и подаяане сигнал за спам.За целта трябва да задържиш пръст върху SMS -сите,без да ги орваряш(както са подредени след като отвориш приложението).Маркира се подателя и горе в дясно 3-те точки,избираш блокирай.

Пс:Трябва да се обадиш на оператора,да ти спрат рекламните SMS-си.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30
Цитирай

Интересна ситуация, преди малко уж от ABV ми пратиха това. Някой друг да е получавал тези дни подобни съобщения?


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

Виж мейла през настолна машина докъде водят връзките, няма причина за подобна комуникация, освен ако не е фишинг.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Линкът си води към началната страница на пощата. Пратено е от: ABV.BG SUPPORT (bobi3003@abv.bg)

 
Цитирай

Като гледам никъфф суппорт не е това, но пък нямам акунт там и само мога да гадая... Ако имаш стабилна АВ програма, кликай смело, пък к'вото сабя... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Това си е фишинг, пращай го в спам папката
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)