Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 Ultra - излиза надпис, че съм offline
#1

Скоро качи ъпдейт и след това често на екрана ми се появява надпис със символ задраскан wifi и текс you are currently ofline, след малко пише, че е restored. Появява ми се доста често и започва да дразни. Имам няколко устройства на този рутер и никое друго няма такива проблеми. Даже не съм сигурен, че реално губи wifi.

Случвало ми се е да гледам youtube на друго устройство, тела изписва, че губи wifi. На другото устройство youtube не спира а и аз ако в това време съм да речем във facebook той си върви нормално. Нарочно съм спрял мобилните данни, за да видя дали не точи от тях.

Къде може да е проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

В рутъра.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

(2022-01-14, 09:34:25)gazibarev написа:  В рутъра.

всичко друго работи и няма проблем, само 21цата има проблем...
Цитирай
#4

За какъв ъпдейт става въпрос? Пачове за сигурност или е било нещо друго?

 
Цитирай
#5

(2022-01-14, 15:18:26)NoMaD написа:  За какъв ъпдейт става въпрос? Пачове за сигурност или е било нещо друго?

Общ на софтуера, но ако трябва да съм честен не чета какво включват. 

Лошото е, че постоянно го прави. Даже на различни мрежи. В къщи, в офиса, а понякога и на 4G
Цитирай
#6

Aко ти го изписва във facebook - от приложението е.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • gazibarev, Zhoro
Цитирай
#7

(2022-03-22, 09:57:37)emzo написа:  Aко ти го изписва във facebook - от приложението е.

май най-често там ми го изписва, даже сега като казваш, може и другаде да не съм го виждал.

Настройка ли е, или?
Цитирай
#8

Не е. Бъг в приложението

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 2 потребители изказват благодарност на gazibarev за това мнение:
  • emzo, Zhoro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)