Анкета: Ползвате ли приложения за „бавния интернет”? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Pony Messenger
0%
0
0%
Dialup
0%
0
0%
Slowly
0%
0
0%
Друго
100.00%
4
100.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ползвате ли приложения за „бавния интернет”?
#1

[Изображение: slow-inet.jpg]

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Не използвам нищо защото не вярвам, че помага.
Цитирай
#3

А защо не? За участниците в движението "бавно живеене", това си е още един начин за завръщане към нормалността.

 
Цитирай
#4

Аз се чудех,защо зачестиха колите които карат извън градско,при ограничение 90 км/ч с 60-70,то било заради движението "бавно живеене" Big Grin сега вече знам.

Иначе по темата,даже и не знаех за приложения за „бавен интернет”,аз съм привърженик на бързия,така че отговора е не.Ако е много бавен интернета,не го използвам,правя нещо друго.

Huawei P30
Цитирай
#5

(2022-01-16, 11:36:06)DoryanY написа:  ...Иначе по темата, даже и не знаех за приложения за „бавен интернет”, аз съм привърженик на бързия, така че отговора е не. Ако е много бавен интернета, не го използвам, правя нещо друго...
"Бавен интернет" - това е просто определение, в действитерност той не е такъв. Просто опитай с някого да си кореспондираш чрез "бавен мейл" и ще разбереш за какво става дума.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#6

(2022-01-16, 11:45:05)NoMaD написа:  "Бавен интернет" - това е просто определение, в действитерност той не е такъв. Просто опитай с някого да си кореспондираш чрез "бавен мейл" и ще разбереш за какво става дума.

Преди да коментираме, беше добре да се даде определение за „бавен интернет“!
Като тази статия например - Какъв е смисълът на увлечението по „бавния интернет”?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 2 потребители изказват благодарност на jhoro за това мнение:
  • DoryanY, sapiora
Цитирай
#7

@NoMaD Шегувам се Smile ,прочетох за Pony Messenger-"Изберете сутрин, следобед или вечер"да те известява за получен imeil.Но до като не излезе анкетата,не знаех.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#8

(2022-01-16, 11:20:13)NoMaD написа:  А защо не? За участниците в движението "бавно живеене", това си е още един начин за завръщане към нормалността.

Препратката към статията не работи и не знаех за какво става дума. За щастие аз не страдам от описания проблем.
Цитирай
#9

Това сегашното е изкуствено направено. Може би винаги е съществувало нещо подобно, но сме го наричали по друг начин. Сигурен съм, че всички са имали такива случки. Пишеш мейл, и чакаш отговор, обаче или не получаваш такъв или получаваш след 10 ина дни. Чатиш с някого, пишеш му съобщение, и той ти отговаря след 2-3 дни Big Grin . Бавен нет бих могъл да нарека и бавното буфериране, когато гледаш видео онлайн/тубата, филми.../ Леко отклонение от основната тема -  реална случка от "бавно живеене", на която съм свидетел често. Магистрала в България, тир кара с 90, кола зад него със 100. Някой в лява лента със 120, настигайки тира, колата караща със 100 предприема маневра изпреварване и засича каращия със 120. Интересното в цялата работа е, че изпреварващия тира не увеличава скоростта си докато завърши маневрата , а си кара със 100 докрай. А в същото време в лява лента се събира колона. Smile Smile

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro, L1892
Цитирай
#10

(2022-01-16, 12:18:41)pepy1 написа:  Леко отклонение от основната тема -  реална случка от "бавно живеене", на която съм свидетел често. Магистрала в България, тир кара с 90, кола зад него със 100. Някой в лява лента със 120, настигайки тира, колата караща със 100 предприема маневра изпреварване и засича каращия със 120. Интересното в цялата работа е, че изпреварващия тира не увеличава скоростта си докато завърши маневрата , а си кара със 100 докрай. А в същото време в лява лента се събира колона. Smile Smile

Друга - също реална!
Автомобил се движи в дясната лента с 100-110. Втори го изпреварва отляво - с 130-150, ориентировъчно.
В същото време изотзад се задава джигит и мига с фаровете на изпреварващия - „Пречиш ми“! Въпросът е - с колко се движи джигита?

Пп. Големите камиони ползват темпомат!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#11

(2022-01-16, 12:28:35)jhoro написа:  ...Пп. Големите камиони ползват темпомат!

Опитвам се и аз да го ползвам в колата си, но тук е доста трудно прилагането на тази екстра. Причините са както липсата на подходящи пътища, както и описаните в горните 2 поста абсолютно достоверни ситуации.

Що се отнася до питането - не ползвам нищо подобно, защото съм убеден, че получателят на съобщението ми отговаря когато прецени. Може да е на мига, може да е след 8 дни, може и да не отговори, а което и да е приложение едва ли ще е от полза.
Цитирай
#12

Ако правилно разбрах как работи въпросното приложение, какъв е смисъла? Ако ще е такава работата - бек то дъ руутс, направо ще отида да пусна хартиено писмо по пощата.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на jivkojj за това мнение:
  • gazibarev, jhoro
Цитирай
#13

А къде е изборът "Не!"??

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#14

"друго" го ползвай за не. Малко е двузначно, затова става и за не.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#15

(2022-01-16, 16:39:05)jivkojj написа:  Ако правилно разбрах как работи въпросното приложение, какъв е смисъла? Ако ще е такава работата - бек то дъ руутс, направо ще отида да пусна хартиено писмо по пощата.
За кое приложение става въпрос?

 
Цитирай
#16

Pony messenger, дето се споменава по-горе

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#17

(2022-01-16, 17:14:33)NoMaD написа:  За кое приложение става въпрос?

Приложение - като начин на действие (прилагане), не като конкретна програма.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#18

(2022-01-16, 18:55:43)jivkojj написа:  Pony messenger, дето се споменава по-горе
Цъкни на текста под снимката в първия пост на темата.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)