Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung a52s 5G проблем с месинджър
#1
Question 

Здравейте скоро взех на приятелката ми samsung a52a 5G, и има проблем с известията от Месинджър търсих друга тема, но не намерих. Когато получава съобщения в месинджър не излизат известия доста дълго време или докато не се отвори приложението, ако може да ми дадете идеи къде да търся проблема, пуснати са всички разрешения
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да се настрои Месинджъра да не заспива.
Цитирай
#3

(2022-01-16, 18:22:58)emzo написа:  Трябва да се настрои Месинджъра да не заспива.

Може ли да ми кажеш как да го направя?
Цитирай
#4

https://dontkillmyapp.com/samsung
Цитирай
#5

Аз съм с А52 5G и нямам такъв проблем. Да не би някой да е пипнал някъде, където не трябва?
Цитирай
#6

Аз писах в другата тема за същия проблем. Пробвал съм с даденото от линка горе и не работи. Също и заключване в РАМ-та. Резултат няма. Както работеха, изведнъж спряха да светват телефона известията. Дейнсталирал съм приложението 3 пъти. В момента съм си прехвърлил всички данни на стария и съм на крачка от това да му направя хард ресет, но изчаквам новия ъпдейт да видим дали няма той да коригира ситуацията. Само с Месинджър е така, Вайбър е окей.

Забравих да спомена, че когато получа съобщението, то имам вибрация и звук, но светването липсва. По принцип си намалям максимално звукът за Известията, но пробвах дали не заспива самия Месинджър и затова да не идва и светването, уви - не заспива, някъде другаде се чупи.

Цитат:tivanov96
Здравейте, някой има ли проблем с известията на заключен екран и в частност с тези на Messenger, който е към Фейсбука. От 3-4 дни, без да съм пипал нищо в настройките, спрях да получавам известие/светване на екрана при ново съобщение. Пробвах с Вайбър и други - работи без проблем. Само с Месинджър е проблемът... Прикачвам текущите ми, нередактирани, настройки. Вътрешните за Месинджър настройки също не съм ги пипал и са си по дефаулт включени.


Цитирай
#7

Как така, при мен всичко работи на а52, а72, s21 и всички други марки ?

Краен вариант - android11 - battery optimization - off за Месинджър
Android12 - опции на Месинджър апп-а, battery и се избира unrestricted.
Цитирай
#8

При мен освен че понякога нямам известия и когато пиша съобщения понякога не се пращат в месинджър. Някой да има идеи защо става така?
Цитирай
#9

(2022-01-16, 21:04:35)emzo написа:  https://dontkillmyapp.com/samsung

С този линк нещата се оправиха благодаря
Цитирай
#10

При мен излиза че все едно нямам Интернет и отгоре изписва "connecting"
Цитирай
#11

С А52 5G съм и нямам този проблем.
Цитирай
#12

(2022-01-24, 11:51:48)danizarev написа:  При мен излиза че все едно нямам Интернет и отгоре изписва "connecting"

При мен се получава същото, но много рядко и го решавам чрез force stop на приложението.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)