Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със снимките.
#1

Здравейте на всички.Телефонът ми е MI 10T pro,на него имам към 30 албума със снимки,които реших да си прехвърля на лаптопа и преносим диск,но след като свързах телефона с лаптопа установих,че нито един албум не се вижда на компютъра,само общата папка на снимките които се правят и някои други папки от типа на Вайбър и Месенджър снимки са видими.Всички останали все едно не съществуват и няма как да ги прехвърля на лаптопа?Някой имал ли е подобен проблем и знае ли как се оправя.Свър на жена ми телефона Хуалей П30 и при него всички папки се виждат и няма никакви проблеми .
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж да не са качени в Гугъл или Xiaomi акаунт и да не седят само компресирани версии на телефона, за да не заемат място. Също така в самата галерия дай инфо на някоя от снимките и виж къде стои. Трябва да пише пътя до нея
Цитирай
#3

Ето какво показва на една от снимките


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Снимките по принцип са в DCIM/Camera и ако си направил албум през галерията, на компа няма как да го видиш. Направи си през файл мениджъра папка в паметта и ги мести там, тогава ще ги видиш. Това в MIUI папката ще са някакви миниатюри, ако има нещо там въобще.

Пп: Ааа да, в папката MIUI са, албума и снимките в цял размер. Точно с това имах проблем преди време и затова написах горното. Преди малко тествах на телефона на жената и снимките се появяват в папката в цял размер, а не миниатюри.
Цитирай
#5

Ето така трябва да бъде.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Зависи как си си настроил галерията и облака, явно.
Цитирай
#7

Мерси за съветите,изтеглих ги от папската MIUI,мисля,че са добре като качество

Цитирай
#8

Виж дали са с оригиналната резолюция,да не са компресирани.

Huawei P30
Цитирай
#9

Просто си виж настройките на облака. Ако са качени в Mi account-a настройките май са в галерията.
Иначе - Google photos
Цитирай
#10

Мерси,в папката,MiUI са си с нормално качество
Цитирай
#11

Здравейте, за да не пускам нова тема ще ви попитам тук.
Постоянно ми изписва в гмейл-а , че нямам място в хранилището и може да спра да получавам имейли. 
Уж съм си спрял при снимане да ми се качват в гугъл диск снимките, но като го отворя и всички снимки са там. Като почна да ги трия ми ги трие и от телефона? Ужас. И ме кара да си купувам място в гугъл драйв. Smile

Samsung Galaxy S2
Asus ZENFONE 2 
Samsung Galaxy S8 64/4
Samsung Galaxy A71 128/6
Xiaomi Mi 10T PRO 256/8
Xiaomi 13 256/8
Цитирай
#12

Като за начало трябва да ги свалиш някъде другаде.
Или в различна папка в телефона, или от гугъл да си ги свалиш на компа. Тогава можеш да триеш от облака
Цитирай
#13

Това го пробвах, свалих ги на компа и ги изтрих от облака. После ги качих от компа на телефона и пак се появиха в облака, а съм спрял да се качват. Нямам идея какво става. При самсунг нямах тошакъв проблем.

Samsung Galaxy S2
Asus ZENFONE 2 
Samsung Galaxy S8 64/4
Samsung Galaxy A71 128/6
Xiaomi Mi 10T PRO 256/8
Xiaomi 13 256/8
Цитирай
#14

(2022-02-16, 18:37:06)z1ggygo написа:  Това го пробвах, свалих ги на компа и ги изтрих от облака. После ги качих от компа на телефона и пак се появиха в облака, а съм спрял да се качват. Нямам идея какво става. При самсунг нямах тошакъв проблем.

Да не би да се бъркаш ,че са качени в облака, Гугъл фотос работи като галерия и показва снимките и в телефона.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)