Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Забиване и рестарт
#1

Колеги, от седмица две телефона забива и се рестартира, два пъти го прави по време на игра, леки игри, покер и белот, и един път докато съм в нета. При вас има ли подобен проблем и каква може да е причината?

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен днес точно като браузвах в опера все едно замръзна нищо не можеш да правиш и после се рестартира сам

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
[-] 1 потребител изказва благодарност на bumer за това мнение:
  • carden
Цитирай
#3

(2022-01-19, 21:31:33)bumer написа:  При мен днес точно като браузвах в опера все едно замръзна нищо не можеш да правиш и после се рестартира сам
Същото и при мен за две седмици, три или четири пъти, май е нещо софтуерно ама какво ли е

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Не знам какво е и още един път се сещам в джобами беше и само чувам звук все едно го включвам а аз не го ползвам в джобами на якето ми беше. Като го погледнах се рестартира сам може и софтуера да скоро се обнови до версия 260

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#5

Из чистете системния кеш, ако не сте го правили.

Huawei P30
Цитирай
#6

(2022-01-19, 22:43:56)DoryanY написа:  Из чистете системния кеш, ако не сте го правили.
Аз го чистих скоро

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Аз не знам от каде се трие този кеш ако може да ми обясните

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#8

(2022-01-20, 17:27:25)bumer написа:  Аз не знам от каде се трие този кеш ако може да ми обясните
Оптимизация, вътре има една четка (почистване), първата опция са излишните файлов

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Мерси сега ще го направя

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#10

То и от там се чисти,но аз говоря за друго- като изключиш телефона-задържаш бутона за изключване и горния бутон за звука 15 секунди,докато се покаже логото-после се навигира с долния бутон за звука до Clear Data-маркира се и се избира Wipe Cache Partition-после Reboot System Now
https://techhana.com/how-to-clear-cache-...i-p40-pro/

Huawei P30
Цитирай
#11

(2022-01-20, 18:00:19)DoryanY написа:  То и от там се чисти,но аз говоря за друго- като изключиш телефона-задържаш бутона за изключване и горния бутон за звука 15 секунди,докато се покаже логото-после се навигира с долния бутон за звука до Clear Data-маркира се и се избира Wipe Cache Partition-после Reboot System Now
https://techhana.com/how-to-clear-cache-...i-p40-pro/

Аз съм със инсталиран Google service и да ако го изчистя този кеш немя да спрът да работят всички приложения на Google  и самия плей стор

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#12

Нямам представа,изчакай някой ако е правил,с инсталиран гугъл,да каже.Иначе аз го правя редовно след ъпдейт,това е за препоръчване,не променя настройки,не трие данни-файлове.

Huawei P30
Цитирай
#13

При изчистване на кеш Wipe Cache Partition, няма да спрат Google Play Services.

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)