Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Супер зареждане по бавно от бързо зареждане ?
#1

Добър вечер колеги, днеска ми направи впечетление, че на бързо зареждане (ползвам зарядното на поко-то ми 33 макс вата) зарежда по бързо от колкото с неговото си 40 ватово зарядно ? Телефона е нов, с ново зарядно, такаче няма как да прави то проблем, директно си показва макс 40 w супер зареждане...и е по бавно от бързото зареждане хаха, някой има ли някакви наблюдения ?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

На почти 100% си

Принципно след 80% си зарежда по бавно, телефона и зарядното си комуникират, но явно зарядното на покото не успява да комуникира толкова добре с телефона и за това най-вероятно се получава така.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Първо го пробвах на около 50 процента, разликата беше 10-12 минути до пълно зареждане...малко няма логика.(има, но не ми е в ползва при положение, че някога бързаме да си заредим телефона хаха)
Цитирай
#4

С оригиналното зарядно се включва един режим "smart charge".
При него се засилва и намаля мощността на зареждането, за да ти щади батерията.
Трябва да го изключиш от настройките на батерията Wink
Но пак ще ти зарежда бързо в начаото и след 50-тина % започва да си забавя.
Това е само с оригиналното зарядно. С други си прави каквото си иска Big Grin

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#5

(2022-01-24, 10:56:34)rijiq написа:  Трябва да го изключиш от настройките на батерията Wink
Личи си от километри , че си самсунг потребител.
В Huawei телефоните такава опция НЯМА.
Цитирай
#6

emzoЛичи си от километри , че си самсунг потребител.
В Huawei телефоните такава опция НЯМА.

Хахахахаа как го останови това  Lol
През живота си не съм имал тяхно устройство Cool и не мисля и да имама някога, но всеки греши Wink
Особенно като не си запознат с устройството и без дори да си направиш труда да проверяваш отговаряш ... 

Интересно ми е как го имам аз Lol
   


А уж разбираш от устройствата Smile и те знам от както е създаден форума Smile и аз съм в него Smile

Нищо лошо всеки греши от време на време Wink

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#7

Smart charge няма нищо общо с вида бързо зареждане.

Преведи си го хубаво.
Цитирай
#8

Има .. понеже го коригира ако не е изключено Wink

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#9

Щом казваш, кой съм аз да споря.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • rijiq
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)